Špinenie pred menštruáciou. Alebo som tehotná?

lenkadovolenka
28. sep 2011

Ahojte kočky. Chcela by som sa spýtať, či je to normálne, keď mám dostať mrchu 03.10.2011 a začala som špiniť :( špiním už dva dni, nikdy pred tým sa mi to nestalo. Čítala som, že špinenie prichádza namiesto menštruácie, keď je žena tehotná, ale že je to hnedasté až čierne skoro.....Ja špiním do ružova :( Je to akoby biely hlien a trošku ružového v ňom. Nedávno, t.j. 23.09.2011 mi boli robené testy beta HCG s hodnotou 1,2, takže mimi to asi nebude, či? :( Pred ms sa mi to ešte nestalo 😕

mishuu
29. sep 2011

špinenie pred ms sa môže vyskytnúť kedykoľvek, aj keď si ho pred tým nemávala, telo sa mení, hodnoty hormónov, zvýšená fyzická aktivita, čokoľvek môže vyvolať špinenie...myslím, že pred ms je to normálne

cucu3211
30. sep 2011

Ahojte Baby,chcem sa opytat ,mam podobny probem . S manzelom sa pokusame o druhe babo,doteraz som menstruaciu dostala vzdy do 25-28dni ,no ako sme zacali skusat, tak mi menstruacia zacala meskat ,dostala som na 39den a 5 dnovy cyklus ,ale mala som slabu menstruaciu ,nie ako mavam ,ale neriesila som to. Zacali sme skusat o babo dalej a teraz pa 17 dnoch co nemam menzes som isla na wc a zacala som spinit, bol to hlien s trocha krvou a vecer ked sa osprchujem sa mi pusti trocha krvi a rano to iste ,cez den spinim ale tak do hneda , nemam ziadne bolesti.Mam to dnes treti den ,ale taketo spinenie mavam posledne dni v menstruacii ked sa cistim. Citala som ze moze ist o zahniezdenie vajicka a moze to trvat 3-5 dni to spinenie.Pisala som aj do poradne a pani gynekologicka mi napisala ,ze mam si kupit kyselinu listovu a po par dnoch si spravit tes,ze moze ist o graviditu

labanka
30. sep 2011

ja som to mala minuly mesiac... a tehotna som nebola potom sa spustila krvicka ale zase moja teta mala taketo 2 tehotenstva...spinila tak 3 mesiace v case menzesu potom to preslo...ved sa otestuj 🙂

vvia
30. sep 2011

pravidelne spinim 2dni pred rozbehnutim poriadnej MS, kedysi to tak nebolo, ale teraz to tak je 🙂 aspon viem kedy presne dostanem 😉 (teda to viem aspon 2dni pred, pretoze inac to nevie asi nikto 😀

lu17
3. okt 2011

Ahojte . Ja bežne špinim aj 4 dni pred menzesom- pride vcas, no spinenie je 4-5 dní a potom konečne normalne.. Je to už niekoľko rokov, aj ked sa už snažime rok o babatko zatial nic, ani vitaminy ani duphaston mi neupravil /2 mesiac/.

lenuska2604
5. okt 2011

ahojte.. ja mam tiez podobnu skusenost.. pokusame sa o babo asi pol roka a tiez v poslednych mesiacoch mavam spinenie.. predtym som to nemavala.. aj posledna mrcha bola 7 dni (predtym pravidelne 4-5 dni) a z toho len dva dni normalne a ostatne dni spinenie.. potom som na 14. DC mala jeden den spinenie, co sa mi nikdy pred tym nestalo.. tak neviem co sa deje s mojim telom 😒 a tiez mavam tento posledny mesiac - dva, bolesti v podbrusku.. u dr. som uz bola.. zatial len zobral krv na stitnu zlazu a chlamidie.. neviete niekto poradit?

nibiru
5. okt 2011

ja po 2r neuspesneho snazenia som mala 4dni pred mrchou implantacne spinenie skor to bolo akoby som dostala menzes cista krv o 10min. nic mnozstvo na 1 vlozku a potom uz len pocit vlhka a to že menzes pride to spinenie sa mi nikdy predtym nestalo o 4 dni bola na teste slabulinka druha ciarka o 5dni uz krasne tmava....ale mala som obdobie kedy som mala menzes 1den silny a ostatne spinenie potom akoby utalo len krvacanie mozno to bude naozaj tymi hormomi,stresom a mozno implantacne spinenie ...po skonceni spinenia pockaj minimalne 4-5dni a spravv si test vtedy by uz mala bit hladina hcg dostatocne vysoka.

majulienkadobra
12. dec 2012

ahojte..:( ja som sa teraz prave zobudila na bolest v podbrusku a skumam, kt. tabletky neuskodia ak nahodou budem v tom..:( algifen doma nenam,..tak asi to pretrpim. No ...ja som vcera dostala cosi ako "ms" no bol to iba sfarbeny moc s troskou krvi a na toaletaku take svetle hnedaste.-kedze to nebol nejaky extra vytok...skoro ziaden by som povedala..len sfarbeny moč. :/ a teraz co som sla na wc- tak to bola tiez cista krv,..ale uz tam cosi tieklo..🙂 tiez to nemala rydzu cervenu farbu. -moze to byt uplne normalne...ale ja som sa s takym niecim nestretla,..moje kramy prebehli tak,ze som si sadla na zach. misu a bolo.- husta krv s odlupovanim. toto sa zatial ms neda u mna nazvat...a dostala som to teraz o2 dni skor. este pred tymto spinenim som mala mierne bolesti v podbrusku uz od 3.12. ako keby som kazdu chvilu mala dostat-s tym spojena bolest v kriz.oblasti..a pod...potom ma strasne nafukovalo , vela som behavala cikať a vlastne aj beham ..no zacala som pit vela vody-moze to byt aj tym,..no ked idem na malu 12x za den tak ani raz..:D predtym som to nezazila..bola som rada ked idem na wc aspon 3x ..poprdkavala som si..:-P nedavno sa ozvala bolesty hlavy,...klby ma boleli,..cosi ako ked sa blizi chripka..no zv teplotu som nemala.. iba bazalnu zvysenu ktoru som si zacala merat este len teraz od 7.12 :/ merala som si ju kazde rano..a zo srandy som merala aj pred spanim..:-P no aj rano aj vecer bola stale 37 potom 37,2 a 10 teho mi klesla na 36,9...a 11.-to je vcera ten sfarbeny moc..:/ no neviem comu to pripisat.-lebo toto som fakt este nezazila... ja som mala dost bezprobl. kramy...malasom aj krce...ale zeby som sa na ne budila v noci?..:D ani nahodou... a mala ich skoro tyzden aj cosi PRED kramamy- tak isto nie.....no neviem.. :/ ci som tehotna ci nie som...stat sa moze vsetko..:/

inness
19. jún 2013

Ahojte, môžem byť tehotná,ak špiniím tmavohnedé, cca už 5 deň a zajtra mám dostať menštruáciu?bolesti nemám.

diantelvakova
13. aug 2013

Ahojte potrebujem radu mam iba 17 rokov mam dostat Mz a som nedostala ale minuli mesiac som mala ešte a teras sa špinim hnede... a bojim sa že som tehotna :( ale nechcem byt mam školu pred sebou :( može byt že som tehotna ? :(

astonka
13. aug 2013

@diantelvakova..tak si kup tehotensky test...

whiterosses
13. aug 2013

diantelvakova tak ked nechceš byť tehotná lebo máš školu pred sebou tak si musíš dávať pozor!!!! kúp si test, nestojí veľa ... teraz kúpiš dva testy v jednom balení .. cca 2ečka, .. sprav si jeden, uvidíš aký bude výsledok .. a potom skús neskôr ešte ten druhý.

reggiina
4. sep 2013

Ahojte baby.. Chcela by som sa spytat, mala som nechráneny styk s priatelom. Chceli by sme bábo. Menzes by som mala dostať 8.9.2013 a nechranený styk sme mali od 25 - 28.9. 2013. Teraz 3.9. a 4.9. som mala také špinenie.. Co to moze znamenať? Ziadne príznaky nemám a test mi vysiel negat :/ .. Poradte mi prosiiim.. Dakujem

inava
4. sep 2013

Ahoj, to je predmenštruačné špinenie, mávam ho dosť často.

romovia
18. sep 2013

Ahojte,chcem sa opitat mala som s priatelom sex a urobil sa domna uz 6dni preslo a mala som dostat as koncom mesiaca a teras mam hnedastu krv spinenie a boli ma brucho a mam nafuknute brucho ,,mozem bit tehotna Dakujem 🙂

mima299
10. okt 2013

ahojte, chcela by som sa spýtať či príčinou špinenia môže byť aj to že som začala užívať antikoncepciu vpodstate zmena hormónov a všetkého ďakujem 🙂

kikus250
21. feb 2014

ahojte. nevie nekto co znamena ked spinim pred ms. este sa mi to nestalo

kika0203
16. mar 2014

Ahojte mala som nechraneni styk pocasplodnych dni. Chceli by sme babo teraz ma dva dni pobolieva podbrusku je mi spatne ale nevraciam a teraz mam tmave az trochu krvavy vytok mozem byt tehotna???

kikuska9935
18. mar 2014

Ahpjte baby 🙂 ja mam mat MS az bud. tyzden ale vcera som na toaletaku mala krv-svetlu..a trva to dodnes... vcera m bola u lekara a robil mi ultrazvuk,ze mi da aulin ale nic ine lebo ze mozno sa nam zadarilo...vAli mi krv...zajtra mam ist zasa na kontrolu...tej krvi nechapem...dosla mi MS o tyzden skor aj napriek tomu E este vcera som uzila posledy duphaston? Lekar by nevidel na ultrazvuku ze budem mat menstruaciu????

moznotehulka337
25. mar 2014

Ahojte baby...už 8 dní mi mešká ms bola som aj u doktora a ten mi povedal že je pravdepodobne že som tehotná no mám prisť na kontrolu ešte o týždeň..no dnes rano som si našla na nohavičkách tmavočervený flak krvy teda doosť tmavý a teraz neviem či môžem byť tehu alebo nie? :/

larra6
26. mar 2014

Ahojte... V oktobri sa nam po roku aktivneho snazenia podarilo otehotniet, ale v decembri som potratila v 7tt. Od februara sa aktivne opät snazime a 30.03. ma prist ta mrcha. Dnes som na toaletaku zbadala spinenie, hmmm ešte sa mi to nestalo. Pred dvoma dňami som si spravila test, ale Negativny..... Tak neviem, čo by to špinenie mohlo byt......

elli24
18. jan 2015

*Ahojte
13 som mala s partnerom nechraneny sex,davali sme si pozor a viem ze sa nespravil do mna.14 vecer som mala na nohavickach ako ked dostavate menzes,este aj na druhy den bolo take spinenie ale ziadne velke len tak trosku.16 ked sme si chceli uzit v noci tak sme sa ani nedostali aby vosiel do mna,zacal ma drazdit rukou a tym to aj skoncilo pretoze som zacala krvacat.MS mam dostat za 5 dni,myslite ze sa mam obavat niecoho???

martinabalazova
18. jan 2015

mozno si dostala ms o par dni skor, ak budes krvacat par dni tak je to ms, ak nie tak bez k zenskemu.

foltovazuzana
2. máj 2015

Ahojte koceny 🙂
Chcem sa Vás opýtať ci som tehotná :/ 🙂
9.4 som dostala MS a skončila mi 13.4.. Spinit som začala 25.4 a skoncilo mi to 2.5...ALE MS mam dostať teraz 7.5... môže to byť tehotenstvo ?? Mam uz dcéru a pri nej nic také som nemala a mam v tom teraz chaos.
Myslím že na test je ešte priskoro 🙂
Ďakujem za odpovede ;)

sisuska123
25. nov 2015

Ahojte, 🙂 pozeram ze je to tu uz dost stare no potrebujeem rychlu pomoc. S manzelom sa snazime o babo uz pol roka no tento mesiac sa my deje nieco cudne ms mavam 21veho dna v mesiaci minuly mesiac som mala normalnu menstruaciu. No 2 heho som zacala mat lachke krvacanie a pichalo ma vo vajecnikoch zacalo ma pobolievat v podbrusku dost my narastli prsia a mam ajvyrazne vyditelne zily na prdiach trapi ma aj bolest hlavy a palenie zahy. Dnes je uz 25.11 uz som mala mat mrchu no nic bojim sa ze dostanem bolieva ms v podbrusku a mam spinenie.. a viem ze pred mrchou vzdy vela papam no teras ny vobec nechutu jest. A ani cigareta my velmy nechuti.. Nemat stym skusenost?? :( mozem byt tehotna ??

evittam
25. nov 2015

@sisuska123 Môžeš, ja som tiež mala len slabé špinenie a bola som tehotná. Pri oboch tehotenstvách. 😉

ruzenazdrata
12. jan 2016

Ahoj te mam 27 rokov a tramima bolesti krize a stoho ma boli bruho dole co to moze bit a mala som menteuaciju dva dni je to mozne ze s mojim muzom som mala stiki

edriena28
15. jan 2016

Ahojte zienky , no pred tyzdnom smesa milovavi zrobyl sa do mna , cely tyzden ma pobolieva v podbrusku ako pred menzesom , este sa mi to nestalo zeby cely tyzden ma bolelo brucho , bola som nafuknuta palila ma zaha aj som poprdkavala , zväčšili sa mi kus caj prsia , no terasz som dostala menzes ,o tyzden skor ako mavam zle mi nieje tak co to moze byt ?

niky1141997
15. jan 2016

Ahojte...Cyklus mám úplne rozhádzaný niekedy 21,23,25.Teraz som mala MS o 16 dní skôr,ktorá trvala 3 dni (8.1. - 10.1.).Už asi 3 deň trošku špiním.Mám bolesti v oblasti podbruška ktorá ma znervózňuje. Neviete mi poradiť z čoho by to mohlo byť???Mám ísť k lekárovi? Dosť ma to znepokojuje lebo sa mi to ešte nikdy nestalo. Ďakujem za akúkoľvek odpoveď a radu. 🙂

haepinka
15. jan 2016

Ahoj Nicky, nejako takto vyzeralo moje prve tehotenstvo 🙂 dosla mi "menstruacia" 2 tyzdne po tom, ako sme sa rozhodli na to ist. Tiez som sa citila inak. A prebudila ma vystrelena bolest v podbrusku zo spanku. To sa uhniezduje vajicko v maternici a s tym vyjde trochu krvi.-deje sa to po 10-14 dnoch od oplodnenia. Samozrejme, ze som nevedela, co sa deje, isla ku gynekologovi, ktory ma aj vypoklonkoval, ze som OK. :D samozrejme, ze sa menstruacia potom uz nedostavila a som to zistila az ked ma z kavy napinalo, tak som si urobila test a na dalsi den isla k inemu gynekologovi, co mi vypisal tehotensku knizku. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre