Dvojmesačné bábätko sa strháva zo spánku a strašne plače

zuzka_puska
28. feb 2014

ahojte mám 2mesačnú dcéru, kľudne spinká a naraz sa strhne zo spánku a začne strašne plakať, tak silno až zbordovie, plače asi 3 minúty potom sa upokojí... celkovo zle spinká, ani 15-20 minút, potom sa budí....neviem, či to je normálne,trošku sa bojím...ak s tým máte skúsenosť, alebo viete o čo ide, poraďte...dakujem

jul11
28. feb 2014

@zuzka_puska deti uz zacinaju v tomto veku vnimat okolie a si uvedomuju,ze nie su v brusku.skus knizku Harvey Karp Nejstastnejsi miminko v okoli,pripadne jeho videa na you tube. Starsie deti tak od roka roka a pol mavaju taketo stavy,vola sa to nocny des,ale tvoje je na to este malinke

ivka.minnie
28. feb 2014

@zuzka_puska mas ju v zavinovacke, alebo v perinke? Ak nie vyskusaj... A cumlik? Nam to pomohlo. Alebo este spanok v kociari, normalne dnu v byte a na balkone. Neboli ju brusko?

zuzka_puska
autor
28. feb 2014

@jul11
@ivka.minnie dakujem za odpovede,normalne sa vzdy zlaknem ked kludne spinka a naraz takto vyskoci a place....dufam ze to prejde...a ano mame ju v perinke pekne,a chodime vonku casto...tak neviem

piknik10
4. mar 2014

ahojček, my máme takýto istý problém, že sa zľakne samej seba a plače a plače, mám pocit, že by prespala aj viac, keby sa nezľakla napr. svojich rúk, mám ju voľne lebo z perinky už vyliezala.
tiez neviem co s tým

babulka82
4. mar 2014

@zuzka_puska aj naš to robil a zle spi dodnes,dokonca horšie ako predtym☹ neviem kedy to skonči!? Najprv to boli vraj koliky,potom reflux,teraz zuby ☹