Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

(sk & cz)
4. apr 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
luculka (30 r.)
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 6954 príspevkov a 12 inzerátov. Má 7 priateľov.
  • Juraj3 roky
  • ♥♥Natálka(13.12.07)♥♥6 rokov
 Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu emoticon emoticon

20. sep 2007 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zuz11
5
Registrovala sa 21. augusta 2005 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 9475 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov.
 ja vysivam, hmm macka pu neviem ci mam , pozriem sa mam toho dost, momentalne dorabam obraz slnecnic a potom hor sa do mikulaskych ciziem emoticon
20. sep 2007 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luculka (30 r.)
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 6954 príspevkov a 12 inzerátov. Má 7 priateľov.
  • Juraj3 roky
 jeeej hod nejake foto dielok...ten &&&Macko by ma fakt potsil emoticon
na nete som nasla stranky ale tam su uz vysite obrázky...a je to zle vydiet emoticon
20. sep 2007 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vavka33
3
Registrovala sa 13. októbra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 4357 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
  • Lea7 rokov
  • Vanesa13 rokov
 http://www.dracica.sk/vysivanie/index.php?lang=0&co=2
tu je link,mozno tam nieco pekne najdes emoticon
ja som vysivala naposledy 4rocne obdobia,ale to bolo pred 5timi rokmi emoticon
20. sep 2007 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pacna
15
Registrovala sa 22. augusta 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2815 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Čadca.
 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=60274 dufam ze som to dobre napisala
20. sep 2007 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vesi
1
Registrovala sa 3. júna 2007 na modrykonik.sk. Pridala 4705 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Dunajská Streda.
 Ja vyšívanie milujem a hodím link na toho macka pú, len ho musím pohľadať. emoticon
20. sep 2007 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vesi
1
Registrovala sa 3. júna 2007 na modrykonik.sk. Pridala 4705 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Dunajská Streda.
 tak tu je ten link, ak si to nebudeš vedieť stiahnuť, tak napíš.

http://photofile.ru/users/delfimk/2592768
20. sep 2007 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vesi
1
 Ináč akurát včera som rozmýšľala, že založím túto tému, predbehla si ma emoticon
tu je ešte link na macka Pú

http://photofile.ru/users/petula/2439820
20. sep 2007 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska.
Registrovala sa 19. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 25 príspevkov.
  • Snažíme sa otehotnieť
 Aj ja strasne rada vysivam emoticon emoticon emoticon emoticon
a naposledy som vysivala Kristovu tvar, moje najoblubenejsie dielko
20. sep 2007 o 17:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luculka (30 r.)
  • Juraj3 roky
 emoticon vesi ty si poklad.....je to náááádhera najradsej by som z toho vysila vsetko emoticon emoticon
20. sep 2007 o 19:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska.
  • Snažíme sa otehotnieť
 hned som sa inspirovala emoticon a kedze nemam momentalne pracu asi sa dam do toho emoticon
20. sep 2007 o 19:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lidka619
3
Registrovala sa 22. júla 2006 na modrykonik.sk. Pridala 657 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Ružomberok.
 jéj baby, super téma - ja som tiež kedysi vyšívala, ale teraz už nemám vôbec čas - ale keby ste to videli, čo všetko mám, nieže by som sa chválila emoticon , ale mňa vyšívanie strašne bavilo, ja som mala obraz vyšitý - dosť veľký Pannu Máriu s dieťatkom v náručí za 3 týždne, čo ma to tak bavilo.
- a neviete či sa môžu hodiť do albumu aj fotografie výšiviek? emoticon
20. sep 2007 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska.
  • Snažíme sa otehotnieť
 http://www.dracica.sk/vysivanie/index.php?lang=0&nd=&co=2&co2=8

obrazok toho babetka na rukach je nadherny emoticon emoticon emoticon emoticon asi uz viem co budem robit od zajtra emoticon emoticon emoticon
20. sep 2007 o 19:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska.
  • Snažíme sa otehotnieť
20. sep 2007 o 19:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalag
189
Registrovala sa 7. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 15573 príspevkov, 2 albumy a 117 inzerátov. Má 82 priateľov.
 ahojte, tak aj sa k vam pridavam, tiez rada vysivam, ale teraz uz nie je tolko casu ako niekedy
20. sep 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska.
  • Snažíme sa otehotnieť
20. sep 2007 o 19:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vesi
1
 Som rada, že som pomohla, mám mnoho odkazov na albumy s výšivkami z fóra z livingu.cz, tak ak niečo hľadáte, ak budem vedieť, tak pomôžem. ináč mám doma časopisy bára, ak by niekto chcel predlohu na konkrétny obrázok, pošlem mailom emoticon
pozrite www.bara.sk sú tam tie časopisy a dá sa v nich listovať. tu môžu byť v albume len fotky detí a vecí čo sa ich týkajú. emoticon
ďalšia inšpirácia, ak nebudete vedieť listovať alebo čokoľvek iné, napíšte, vysvetlím, mne tiež veľa vecí vysvetľovali baby z livingu emoticon

http://picasaweb.google.com/antonieta.lillo
20. sep 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vesi
1
 o tom čase mi hovorte...moja malá nevie pochopiť, že maminka by rada vyšívala emoticon
20. sep 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vesi
1
 http://photofile.ru/users/petula/2696702

http://photofile.ru/users/petula/2424927

kým si to stiahnete do PC, zväčšite si to najviac ako to ide, bude to potom lepšie čitateľné.
20. sep 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska.
  • Snažíme sa otehotnieť
20. sep 2007 o 19:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
glorita
2
Registrovala sa 5. januára 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 2951 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Bratislava.
 jejj super tema emoticon
mne ako laikovi treba ale vysvetlit ze co a ako:myslim aky postup mam zvolit.Vytlacim si obrazok a potom co?mam to prekleslit na platno a ake-panamu? emoticon vdaka vopred. emoticon emoticon
20. sep 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mimka
13
Registrovala sa 20. júna 2005 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 574 príspevkov a 14 inzerátov. Má 26 priateľov. Okres Trebišov.
 ahojky vesi... emoticon emoticon emoticon tak ako? čo momentálne vyšívate s maminou? nite ti došli?
20. sep 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska.
  • Snažíme sa otehotnieť
 glorita to sa nepretlaca. Vysivacie platno na vecsie dierky ako ine na vysivanie, teraz neviem ako sa presne vola emoticon a len pozeras na predlohu a podla toh ovysivas potrebny pocet krizokov.
Kriziky je dobre robit vzdy tak aby vrchna nitka smerovala vzdy tym istym smerom (vtedy to najlepsie vyzera). A cez kolko nitiek budes robit krizik je na tebe. Cim menej nitiek, tym krajsia vysivka, ale standardne sa robi asi cez dve nitky, teda spon ja tak vysivam emoticon
20. sep 2007 o 19:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vesi
1
 maruska, niekde som to videla v nejakom albume, zajtra alebo cez víkend to skúsim pohľadať emoticon to vieš, musím poslať manžela s deťmi na prechádzku aby som na to mala kľud emoticon
glorita, ja vyšívam na kanavu, má väčšie štvorčeky, čo vyhovuje môjmu zraku emoticon k obrázku máš predlohu so znakmi, ktoré predstavujú rôzne farby a podľa tých znakov vyšívaš, ťažko sa to takto vysvetľuje, lepšie by bolo keby ti to niekto ukázal emoticon alebo sa možno nájde niekto, kto to vie lepšie vysvetliť písomne emoticon
väčšina predloh je s popisom nití DMC ale sú prevodníky, podľa ktorých sa to dá previesť aj na iné nite napr. Anchor, puppets... ja uprednostňujem anchor, sú lacnejšie ako DMC a viem o internet. obchodoch, kde sa dajú objednať. sú dosť drahé oproti českým mulinkám, ale ten výsledok je naozaj neporovnateľný. emoticon
20. sep 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vesi
1
 ahoj mimka, našla som blízko nás obchod, kde majú všetky odtiene Anchor emoticon
ja vyšívam taký ovocný stromček, ktorý som ulovila na livingu emoticon
tie predlohy od teba sú krásne, ale ide tam veľa nití, tak čakám na Ježiška emoticon musím si nejaký vybrať, je to fakt ťažké a potom si spravím na Vianoce radosť emoticon emoticon emoticon
20. sep 2007 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska.
  • Snažíme sa otehotnieť
 vesi, ten obrazok by som mala vysivat mulinkami alebo perlovkou? ja osobne mam radsej perlovky, ale necham si poradit emoticon
20. sep 2007 o 19:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
glorita
2
Registrovala sa 5. januára 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 2951 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Bratislava.
 dakujem maruska,vesi emoticon
vesi kludne napis odkaz na tie internet.stranky kde sa da kupit ta nit...
a ozaj super odkaz na tu rusku stranku-vsimla som si ze tam nie su nakreslene kriziky,ale len sikme ciraky.Aj napriek tomu mam tie obrazky vysivatť s krizikmi? emoticon
20. sep 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vesi
1
 ja mám tiež radšej perlovku, ale vyšívam mulinkami, perlovky nemajú toľko odtieňov. niekedy to kombinujem, napr. čierna a biela perlovka, ostatné mulinky emoticon
glorita, to budú asi tie značky čo myslíš emoticon
Kočky teraz musím ísť, ked budem mať viac času, tak sem hodím tie linky na obchod a pod. emoticon
20. sep 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska.
  • Snažíme sa otehotnieť
 glorita, som to asi povedala nezrozumitelne emoticon je lepsie ak ti to niekto ukaze a hned sa opytas co ti nie je jasne. Vies co? Skus si kupit nejaky casopis s vysivkami, popozerat v nom obrazky a predlohy a myslim, ze to hend pochopis emoticon
20. sep 2007 o 20:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska.
  • Snažíme sa otehotnieť
 glori skusim ti spravit maly manual a poslem ti ho
20. sep 2007 o 20:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vesi
1
 ešte rýchlo...

http://forum.living.cz/read.php?34,1958725,page=672

dúfam, že to pôjde...
20. sep 2007 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš

Podobné diskusie

Populárne albumy