Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
28. okt 2007

julova, to som rada, že je to urobené pre také "talenty" na PC ako som ja 😀 😀 ak bude to stretko, tak si hned v blave kúpim farbu do tlačiarne 😉 a aj nite na další obraz... 😝 😀

lindda, kedysi som aj plietla a háčkovala a vyšívala richelie, ale teraz len krížiky.
vlna sa mi neoplatí kúpiť, lebo deťom som kúpila hotové vlnené svetre za 130,- - 150,- sk 😝 a pravdupovediac ani sa mi už nechce 😅

lindda
28. okt 2007

vesi moja mama pletie ,ale vlnu kupuje v rakusku na burze ale nieco aj tu nove je to fakt dost drahe ☹ ale mama ma radost,ze nam nieco spravi pekne 🙂

vesi
28. okt 2007

keby ma to ešte bavilo, tak by som plietla aj keby ma to vyšlo drahšie 😉
a moja mama tiež prepadla krížikom... 😀

michalag
28. okt 2007

tak kriziky su super, ja som vcera vysivala do 23:30 a este by som aj dalej, ale uz som nato nevidela od unavy.
Vesi ako sa mas?

vesi
28. okt 2007

julova, tak presne takto to mám rada 😀 😀
michalag, momentálne sa mám výborne, lebo MM varí obed, deti sa hrajú a ja oddychujem 😀 a čo ty? 😉

julova
28. okt 2007

vesi - vies ako som sa aj ja potesila? 😀...a prinajhorsom si tie A4 dam v nejakej kopir-sluzbe zvacsit na A3 aby som lepsie videla 😝 😀...a bude to super 😉...zatial to co uz mam vysite zafarbujem zvyraznovacom 😀 😉

michalag
28. okt 2007

ja pijem kavu, maly mi spi a ocino vari obed a pozera TV, lebo sme dali chladit zemiaky v supke
Chystam sa vysivat, kym maly spi, lebo potom ideme k mojej mamine

julova
28. okt 2007

babule - idem vysivat, nech stihnem dat vecer nejaku foto, co sa bude na mna podobat 😀..tak majte zatial pekny dnik 😉

vesi
28. okt 2007

michalag, tak pozerám, že aj ty si to vieš zariadiť 😀
julova, ja zaškrtávam ceruzkou, a na látku som si naznačila po 10 krížikov, aby som vedela aký kus látky bude potrebný fixkou čo sa dá vyprať 🙂

lindda
28. okt 2007

okrem ineho aj vysiva ,pletie ,sije a hackuje proste vsetko 🙂

vesi
28. okt 2007

julova, ahoj a prajem rýchlu ihlu 😀
lindda a jeden deň je jej krátky, že? 😀
baby, idem aj ja papa 🙂

michalag
28. okt 2007

vesi, ako to pocitas po kazdy 10-tich? Lebo ja si oznacim 10 krizikov, odmeram pravitkom a potom vynasobim poctom kritikov kolko obraz obsahuje a vyjde mi ake to bude velke. Zatial mi to vyslo

vesi
28. okt 2007

michalag, tak, na každý desiaty si spravím čiarku, ale len pri krajoch... pozri sa sem, malo by to tam byť vidieť, pre zväčšenie klikni na fotku..

http://vesi1910.multiply.com

biccy
28. okt 2007

Ahojte 🙂
Vesi na 46.strane si davala link na metre.Ale ja ich tam neviem najst 😅 ☹ ,stale sa mi tam zobrazia len dajake fotky,ale vysivky neviem kde su. ☹

ivet
28. okt 2007

Tak jsem dala do alba taky, jak vypadá vytisknutá předloha...trochu mě vyděsila ta velikost 😅 no ale co, dala jsem se do toho, tak to dotáhnu až do konce (otázka je KDY 😀 )

...jdeme obědavt 🙂

zirafka105
28. okt 2007

Ivet - mnooo, husty... drzim palecky 🙂

ivet
28. okt 2007

Žirafko, díky, je to výzva 😀

lenkalienka4
28. okt 2007

AHOJ IVET, no tak to bude krásny obrázok... verim že Ty to vyšiješ raz-dva 😀

vesi
28. okt 2007

biccy, tak ešte raz...ked klikneš na link, tak sú tam obrázky, väčšinou je odfotený celý meter a dalšie sú rozkúskované predlohy na daný meter. klikneš na obrázok a ten sa ti zväčší, pod nim je medzi šípkami štvorček=lupa.klikneš a zväčší sa na maximum, vtedy si to dáš uložiť..
lepšie to vysvetliť neviem... ešte niečo, pod obrázkami sú čísla na dalšie strany, klikneš na číslo, posunie ťa na dalšiu stranu... a tu je ten link ešte raz

http://photofile.ru/users/delfimk/2488898/?page=1

matar
28. okt 2007

ivet, ale to bude paráda ked to vyšiješ 🙂
julova, zatial to so stiahnutím nevyzerá nijako, lebo sa ku mne ešte nedostalo CD 😒 ale potom sa isto budeme snažiť 😉
dnes som hladala čižmičku, zatial sa mi to nepodarilo (svokra má zviazané časopisy z 12 rokov,tak je to dosť problém nájsť, ale pracuje sa na tom 😨

vesi
28. okt 2007

matar, ahoj 😀
a stou čižmičkou máš podľa mňa čas, pochybujem, že by to niekto stihol vyšiť ešte tento rok, ale na budúci r. chcem vyšiť čižmičky pre všetkých a použijeme ich na Mikuláša 😀

matar
28. okt 2007

no ved som si všimla, že aj tak má každá nás niečo rozrobené a do Mikuláša sa to už aj tak nestíha. ale do budúceho roka vám to isto pošlem 😉 ale key si videla tie zásoby časopisov u svokry- to som ozaj len zírala 😲
som zvedavá aj na ten tvoj stromček- vyzerá super 🙂 ty ešte máš doma kam tie výivky dávať?

michalag
28. okt 2007

ahojte, tak maly sa teraz kupe a za chvilku pojde spinkat. Ako pokracujete s vasimi vytvormi?

zuzi76
28. okt 2007

Ahojte baby!
U svokrovcov nesiel internet, tak som sa nemohla dockat, kedy precitam co ste popisali.
Zajtra donesie dufam manzel fotak z roboty a pochvalim sa. Uz vysivam na mackovi pozadie.

vesi
28. okt 2007

ahojte, aj moje baby sa teraz kúpu...
matar, no, ešte vešám obrazy, ale už sa mi ťažšie vyberá miesto a tento bude dosť veľký...tak uvidím, ešte zháňam sponzora čo mi zaplatí rámovanie...
dnes som začala tú tretiu korunu, ale ide to pomaly, strieda sa tam veľa farieb...a vy ako, vyšívali ste dnes?

zuzi76
28. okt 2007

Aj moji chalani sa chystaju spinkat. Su z toho posunu nejaky zmeteni!

biccy
28. okt 2007

Vesi,dakujem ti,ale mne sa tam fakt nezobrazuje nijaka vysivka. 😅 😅 Toto vsetko chapem,co si hore popisala.Ale ked tu stranku otvorim,zobrazia sa mi fotky ludi. 😅 😅 Asi som fakt blba 😅 😅 .

vesi
28. okt 2007

hmm, tak to fakt neviem, mne sa tam otvárajú výšivky... baby, mohla by niektorá z vás posťahovať to a poslať biccy mailom, ja by som to urobila, ale fakt mám strašne pomalý net, trvá mi aj 5 min, kým sa dostanem sem do témy 😠
biccy, blbá nie si, problém bude v niečom inom 😉

biccy
28. okt 2007

Vesi,dakujem. 🙂 🙂