Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
30. okt 2014

ja som v noci dokoncila tekvicku 😵 a dnes ma este caka mucha 😝 😅
tak ked to dobojujem, tak vecer sem pridam fotos 😉

jakelina
30. okt 2014

Jedna na dnešek, vezou ji do Prahy, tak jsem fakt zvědavá co z ní přivezou 😝 😝

brunila
30. okt 2014

@jakelina Majko moc pěkný dortíček a já myslím,že nemusíš mít strach,určitě dorazí k oslavencům v pořádku 🙂

brunila
30. okt 2014

@denisak77 Podobný recept znám a jen do plnky dávám navíc utřený česnek.Někdy těsto plním i lečem ze zeleniny,někdy i strouhaný sýr.Každý může podle chuti.Nahoře sypu směsí různých semínek.Je to fakt mňamka.

pipka
30. okt 2014

@jakelina uuuzasnyyyy 😎 😉 😉
mas vykrajovacku na netopiere, ci si vyrezavala?

jakelina
30. okt 2014

@pipka jenom vyřezávala tak od ruky, je každý trochu jiný 😀 😀 😝

mysiatkoo
30. okt 2014

@pipka ano aj ta 😉 aj to co tam trci tak odveci 😅

pipka
30. okt 2014

@mysiatkoo nemam slov, fakt parada 😕 😎 😎 😵 😵

pipka
30. okt 2014

@jakelina praveze sa mi zdaju uplne jak podla sablony, preto sa pytam 😀 😉
mne sa to nescelo vyrezavat o polnoci, tak mame tekvicku bez netopierov 😀 😀

pristela
30. okt 2014

@pipka som dnes drzala kovovu vykrajovacku netopiera a myslela tuhô na teba 😀

jakelina
30. okt 2014

Holky moje nervy, pro ten dort Scooby doo přijeli s dodávkou, dali to mezi bedny co tam byly naložené a prý jestli to musí být do rána v lednici, že to dají do garáže?!!!! Krém mascarpone, já z toho nemůžu. Hrozně mi vadí, jak někdo s tím dortem zachází, budu mít nervy co z něho zůstene. Do Prahy je to pěkný kus 😝 😝

mimcak
30. okt 2014

tak jedna na dnes.

mimcak
30. okt 2014

@mysiatkoo waaaaw perfektné,nádhera 😵 😵 😵

denisak77
30. okt 2014

Ja mám pre tento týždeň hotovo.Po torty si prídu až zajtra večer,ale musela som to dokončiť už dnes,lebo zajtra ma čaká ťažký deň.Vlastne ťažký deň sa začal už dnes ,lebo som dnes ešte nemala okrem vody nič v žalúdku a strašne som hladná.Zajtra ma čaká kolonoskopia a strašne sa bojím ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,tak som neskutočne nervózna.ÓÓÓch... ☹ ☹ ☹ .

denisak77
30. okt 2014
jakelina
30. okt 2014

@denisak77 dorty úžasné a ať Ti to dobře dopadne 😉

nika1985
30. okt 2014

@denisak77 drzim palce 😉

sticker
30. okt 2014

@jakelina Bože tie hrany.... ach 😵
@denisak77 Úžasné kytičky... Tak živé kvety..... A držím palce, nech to máš čím skôr za sebou 🙂 😉

sikag
30. okt 2014

@jakelina oooo hrany 😀 😀 krasa 🙂 ale uz viem ako na to, tak na dalsej skusim 🙂
@mysiatkoo paradne moja, sikulka si 🙂
@dm1 dakujem budem na nu striehnut 🙂

pipka
30. okt 2014

@pristela faaakt a kde? ja uz som sa po nej pytala a za svet ju neviem zohnat 😅 😖
uz tri roky ju zhanam...a vzdy po Halloweene ma to prejde 😀

pipka
30. okt 2014

@denisak77 naadherne kvietky 😵 oooch dufam, ze aj ja raz aspon jednu kvetinu spravim 😅 😝 😎

drzim palce, nech to mas cim skor za sebou 😉

pipka
30. okt 2014

@jakelina boze Majka, no viem si predstavit v akom stave ju dovezu 😖 🙄
ako mozu ludia takto zaobchadzat s tortou 😠 😠

my sme sa prave vratili z nasej Halloween party, niesli sme tam tortu, ale teda ja ju drzim na kolenach a ani nedycham a to sme sli tu 2km 😅
ja nechapem ako si moze niekto..ked nic ine, tak nevazit si svoje peniaze co za nu zaplatili 🙄 😝 😖

jakelina
31. okt 2014

@pipka no právě, no už jsem se z toho vyspala, ale ještě večer mi to leželo v hlavě 😝

pipka
31. okt 2014

ja som vam sem chcela hodit fotky...ale sak ja truuuba som si na party zabudla fotak a tam aj torty nafotene 😠 😝 😝 😅
takze cakam, ze mi nejaka dobra dusa dnes ten fotak donesie, lebo som bez auta ☹ 🙄 tak snaaad do vecera ho tu budem mat 😖

pristela
31. okt 2014

@pipka mica kupim ti ju ked nezabudnem a poslem aby si mala buduci rok

woman04
31. okt 2014

@denisak77 krásne práca..držím palce,nech je výsledok v poriadku..hádam už máš po...viem,čo zažívaš..mám to za sebou v júli 😒

woman04
31. okt 2014

@jakelina och...ľudia sú niekedy divní..toľko práce a oni žiadna úcta..dúfam,že to torta zvládne 😉

pipka
31. okt 2014

@pristela si uuuzasnaaaa 😵 😵 ale sak to víš 😀 😉

adrika202
31. okt 2014

včerajšia nočná 🙂 ešte dve ma čakajú a taaak sa mi nechce 😝

mysiatkoo
31. okt 2014

@adrika202 jeeej, ta je super! 😵