Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
26. apr 2015

@maya30 naaadhera majka...ale ved ako vzdy 😅 😀 😎
a drobcovi vsetko najlepsie 😵 😵 😵

maya30
26. apr 2015

@mimcak kludne by som dala tu knihu s holubicou a krizom, prip. nejaky napis a datum...pozri tieto medovnicky, tiez to bol obetny dar http://medovniky.artmama.sme.sk/ostatne/do-obet...

maya30
26. apr 2015

@pipka dakujemee 😵 😵 😵

stebota
27. apr 2015

@maya30 nááááááááááááááááádhera perfektné.

adrika202
27. apr 2015

dievčata pleas help meeeeee 😀 mám robit poschodku s chatovou tematikou ,akoze partia mladych ludi na stretavke zo skoly na chate a ja mam v hlave vymetenééé ... poradte ,pripadne hodte nejake inspiracky na taku nejaku tortuchu .. ma porazi s tychto ludi ake kraviny si vymyslaju 😝 dakujeeem

adrika202
27. apr 2015

@mimcak ja som minule posledny objednala z toptorticky ,dlho som ho hladala a tam ho nakoniec mali ... ak surne potrebujes mozem ti pozicat a posles mi ho späť

mimcak
27. apr 2015

@adrika202 jaj ty si zlatá.Nie nepotrebujem súrne,len som si ho chcela kúpiť,lebo mi treba aj tak niečo objednať tak,som myslela,že objednam tam kde majú aj ten patchwork. Ale všade je vypredaný. ☹ Ale veľmo ĎAKUJEM

mimcak
27. apr 2015

@maya30 Ďakujem ti.Tak objednám asi ten pachwork holubicu,lebo nemám 😒 .

adrika202
27. apr 2015

@mimcak ved aj ja som len tak natrafila nan tam ,lebo som objednavala perlicky cukrove na tu svadobku ,a tam som ho videla tak som objednala aj ked mi ho teraz netreba 🙂

maya30
27. apr 2015

@mimcak to nemusis ak vyslovene len kvoli tomu...ja som pred 2 rokmi robila taketo daco a to som si obrazok nasla na nete a podla toho vyrezala 😉

mimcak
27. apr 2015

@maya30 jej tá je pekná,že som ťa nepožiadala o pomoc už skôr a ja tu už 3 dni hľadám niečo po nete a nič. OOO a môžem ťa okopčiť PLEASEEEEEE

mimcak
27. apr 2015

@adrika202 si ma predbehla. 😀

mimcak
27. apr 2015

@adrika202 ale práve som zistila,že ho už naskladnili 🙂

maya30
27. apr 2015

@mimcak jasneee 😅

evala777
27. apr 2015

ahojte, pridávam svoju prvú naked cake, bol to obrovský stres a ďakujem @mysiatkoo za rady 🙂

evala777
27. apr 2015

no neviem prečo mi to otočilo 😒

evala777
27. apr 2015

no už je to ok hádam 😉

evala777
27. apr 2015

@maya30 nááádhera 😲 😲 😲

stebota
27. apr 2015

@sikag tá stou kávou waaaaaaaau pre mna topka ale páčia sa všetky šikovná 🙂 🙂

stebota
27. apr 2015

@evicaka chlap to je diagnoza vôbec ich nerieš 😉

stebota
27. apr 2015

@grasie tá prvá torta nooooooooo si super majster na postavičky 😉

joliette
27. apr 2015

babenky prosím ako dostať tento kvietok na drôtik? nemám s drôtikovaním žiadne skúsenosti a už sa musím nakopnúť od najjednoduchších...dakujem vpred

zuziq
27. apr 2015

baby ktora prosim peciete v kosiciach?

dzejnus
27. apr 2015

@cat wuaw,krasna,, aka je to prosim ta farba?? 🙂

dzejnus
27. apr 2015

@lucula73 ano aj nad tym som rozmyslala, leen ci sa to bude pani vidiet,,lebo uz nechce tak hentak , aspon na kreme sme sa dohodli na prvom zatial 😀

dzejnus
27. apr 2015

@abriela vyzera dobre 😉 dakujem ,,, mozem ju pouzit aj na vrch torty ako na ozdobenie myslim, ze ci bude drzat tvar,nesplasne? 🙂 ..a ked chcela pani aj so zrnieckami tak tam mam dat zrnkovu kavu pomletu trosku,cii? 😀 dakujem zatial
aaa este sa chcem spytat na kombinaciu s parizskym kremom, ci bude pasovat? plus aj nejake ovocie? 🙂

abriela
28. apr 2015

@dzejnus plka je ako parizska slahacka- ved je zo slahacky 🙂. Ked das stuzovat, tvar by mala drzal. Ak pouzijes rastilnnu slahacku tak je odpoved 100% anoo. Neviem, ci zrnkova kava nebude vadit pri jedeni. Pridaj ju radsej do korpusu. Mo plan tiez bol taky, ze dozdobim kavovymi zrnami, no nakoniec som skusala novu formicku-torta zostalavala aj tak doma.
Ja by som asi kavovu slahacku s parizskym kremom nekombinovala, ale to je uz vec chuti, Káva - cokolada sa nepobiju 🙂 . Ku kavovej som davala banan a tenpasuje aj k cokoladovemu kremu.

akzuzs
28. apr 2015

Ahojte pridávam ešte dve jedna bola pre môjho syna a druhá asi jediná v živote s takým jubileom. Chápete že 100 😀 😀 😀 😀 😀 A skoro som ju zabudla odfotiť tak mi ju dievčence z domova dôchodcov pri odovzádvaní ochotne držali aby som ju aspo v rýchlosti cvakla 😀 😀 😀 😀

pristela
28. apr 2015

@joliette http://www.tortysnov.sk/fotopostup/hortenzie-na...
http://tortyodmamy.sme.sk/hortenzia

oboje su o tom istom , len jedny maju zospodu este "gulicku" druhe nie, ja tu gulku nedavam

pristela
28. apr 2015

@akzuzs ten chlapik je neskutocny, ten sa ti riadne zadaril, fesak jeden 😵 😵 😵