Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
30. máj 2015

@nika266 tu spodnu svadobku mas kraaasnu 😵 😵 😵

pristela
30. máj 2015

@sikag umieram z teba zena, naaaaaadherneeee, uplne vsetky 😵 😵 😵 😵 😵

elamaslakova
30. máj 2015

@pristela Prekrásne tortičky

lokalistin
30. máj 2015

Tak aj mam zase jednu, poviem vam je to tu sama nadhera radsej ani nemenujem-jedna krajsia ako druha

mima595
30. máj 2015

krasne torticky pridavate..vy ste uz ale ze uplne ze 1. liga 🙂 🙂 .
ja len tak skromne, ale spokojna sa celkom...

pipka
30. máj 2015

ajojte babulky, ja narychlo pridavam vcerajsiu, idem porobit poriadky a vecer v klude sadnem a docitam vas 😉

vyse 6 kilova , normalne ze svalovica, ked ju treba neustale vyberat a davat do chladnicky 😅 😝 😀

mimcak
30. máj 2015

@pristela @sikag baby nádhera ako vždy.
a tu su moje

mimcak
30. máj 2015

@hrablica ooo mňam vyzerá super

adrika202
30. máj 2015

čafte ženy 🙂 tak mam hotovo ... konečne mi skončil tortový maraton a teraz uz len tak lažo plažo budem 🙂 tak vam hodim tapetku 🙂

pipka
30. máj 2015

@adrika202 toto mi len povedz moja, jak toto moze dat clovek s 2 rukami? 😕 😕 😅 😅 😅 toto moj mozog nedokaze spracovat 😅
kraaasne 😉

pipka
30. máj 2015

@sikag Silvinka naaadhera, normalne si idem oci vyocit ake su krasne, jemnucke, dokonaleeee 😵 😵 😵 predpokladam, ze ta pre Zuzku k 30-tke, bola ta odomna posunuta...takze uz je mi jasne, ze uz budu objednavat len u teba 😀 😀 😀 bo toto by som ja v zivote nedala 😅 😅 😅

adrika202
30. máj 2015

@pipka dakujem 🙂 z vypätím posledných síl 😝 😝 😝 už mi z toho normálne šibalo ,a veduci v robote mi nechcel ani volno dať tak len v piatok som bola doma 🙂 nuž sprostá som ,tak mi treba 🙂 🙂

mima595
30. máj 2015

@pipka - ak budes mat cas, napises mi, alebo das link...ako si robila tie okraje torty? teda tie boky? mne sa ta tvoja torta fakt brutalne 😉 paci.....

pipka
30. máj 2015

@mima595 jeeezis moja, uuuplne jednoducho 😅 extruderom som si sulala sulocky a tie obliepala okolo torty 😉 len som si vzdy brala striedavo z tmavohnedej a svetlej a roznorodo som to miesala, ze mi to taky akoby mramor tvorilo...to skratka tak hala bala som natlacila do extrudera, jak prislo 😀 😅 😉

do toho mi decka chodili kradnut "hadiky" 😅 😅 tak som nervnaaa len chodila, ze uz mi sily v ruke dochadzaju a oni mi nepomozu, len ma nicia 😀 😀 😀 chuuudence moje deti 😅 😀 😝

lenkapristas
30. máj 2015

@adrika202 Ty chodíš do práce a stíhaš aj takéto krásne tortičky? Klobúk dole, si frajerka... 🙂 ja mám dosť, keď popri práci stihnem 3-4 torty...

mima595
30. máj 2015

@pipka - diky 🙂 🙂

govinda
30. máj 2015

Moja tohto týždňová rýchlovka 🙂

govinda
30. máj 2015

Kočky, poraďte, čo robiť, aby sa torta tak neorosvala. Potiahla som tortu, dala do chladničky, vybrala som ju, aby som ju ozdobila, hneď sa začala rosiť. Dnes ráno som ju dozdobovala a zase sa hneď orosila, vonku som ju mala pár minút 😒 Potom je hneď celá lepivá 😠 A to nie sú ani horúčavy ešte 😒

antenka1
30. máj 2015

@pipka zaujimavy napad. Vyzare to vyborne.🙂
@adrika202 si napise, ze uz len tak lazo plazo. Cize buduci tyzden sem supne uz len biednych osem kuskov 🙂
Krasne su. No mala by si dat cernoskom v garazi volno. Ved aj ten kon je len clovek 😉
Ale ta volanikova, tak ta je uuuplna pecka.

antenka1
31. máj 2015

@govinda treba znizit teplotu v chladnicke. Teda nie znizit akoze aby tam bola zima, ale znizit stupen chladenia. Teda zvysit teplotu. Teda.... rozumies akym jazykom hovorit moj kmen??? 😎
Proste nesmies mat v chladnicke velku kosu, lebo ked to vyberies von tak ten teplotny tozdiel robi neplechu.
Este niekto odporuca dat na zadnu stenu chladnicky karton, nech nasaje vlhkost, ale to som neskusala.

mimcak
31. máj 2015

@adrika202 ježiši ženská ty ešte aj do roboty chodíš??? 😲 😲 😲 tak teraz som z toho paf ako ty tolko torty stále stíhaš. Keby boli len upaplané tak som ticho,ale také krásne stále ich máš. No proste nechápem a ešte aj deti máš. No ja si to ozaj neviem predstaviť.

evicaka
31. máj 2015

@adrika202 nádhera.... až ma ruky bolia, keď vidím to množstvo 😀 . No klobúk dole , všetky dokonalé 🙂

pipka
31. máj 2015

@antenka1 dakujem 😉

peciemslaskou
31. máj 2015

peknučké tortičky ste zase vytvorili 😝 😝 😝 😝 ,ja pridám moje

maya30
31. máj 2015

ahojte, pridavam par mojich 😉

miriamc
31. máj 2015

Ahojte kočky pridávam svoju prvotinu - dcérka mala narodeniny - čokoládová torta s domácim mliečnym marcipánom mascarpone a jahodami 😉

pppeeetttaaa
31. máj 2015

ahojte, tak pridavam moje vikendove.. a konecne sa dnes vyspiim

govinda
31. máj 2015

@antenka1 rozumiem reči tvojho kmeňa 😀 Ďakujem krásne 🙂

grasie
31. máj 2015

@maya30 že pár, si ma rozosmiala 😅
to auto je nenormálne, a tie kvietky na cirkevných a kulturista 😵 , čo ti poviem, ešte som ústa nezatvorila 😎

grasie
31. máj 2015

@pipka sami moc lúbi, tak iná je a ten bok je veeľmo zaujívavý 🙂
@adrika202 počuj, tí tvoji černoškovia sú ale že veeeľmi šikovní, ični mi ich, bo aj ja chcem mať také pekné torty a toľko veľa, bo šak ja som teraz ani netortovala a aj tak prd stíham 😕 😅