Marcipánové torty. Rady a postupy

23. okt 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dadka212
548
Registrovala sa 25. júla 2006 na modrykonik.sk. Pridala 11646 príspevkov. Má 105 priateľov. Okres Pezinok.
 @vinka ty si poklad emoticon si ma zachránila pomohlo vymiešať nad parou emoticon ďakujem ešte raz moc moc moc emoticon
24. apr 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jakelina
1
Registrovala sa 9. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 26894 príspevkov a 2 albumy. Má 33 priateľov.
 Všem přeju krásné velikonoce strávené s rodinou v klidu a pohodě. emoticon
24. apr 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajuuus
24
Registrovala sa 4. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 4574 príspevkov. Má 45 priateľov. Liptovský Mikuláš.
 @jakelina aj tebe a tvojej rodinke emoticon
24. apr 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lussy23
98
Registrovala sa 2. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 7067 príspevkov. Má 90 priateľov. Okres Púchov.
 @reruna @dada78 @mrka2 @andriss23 @gabika11 @katulkaaaaaa - krásne torty, dievčatá a prajem príjemné prežitie sviatkov
24. apr 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vinka
4
Registrovala sa 27. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 17850 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Poprad.
 @dadka212 hej viem,že som poklad len kopať a kopať emoticon emoticon emoticon emoticon nie len čítam koňa.Tu to raz niekto písal a ja sama som to už robila a vyšlo to emoticon
24. apr 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika11
Registrovala sa 6. januára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 4074 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Košice.
 @lussy23 dakujem, ale s vami sa to neda porovnat, ale myslim, ze kazda z nas, co pecie a zdobi tortu, tak to robi od srdca, takze v kazdej torte je aj kus z nas emoticon
A tiez Vam vsetkym prajem prijemne velkonocne sviatky emoticon
24. apr 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bzucinka2
12
Registrovala sa 29. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 11652 príspevkov, 4 albumy a 31 inzerátov. Má 24 priateľov. Levice.
 prekrasne torticky sikulky ste emoticon
24. apr 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jakelina
1
Registrovala sa 9. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 26894 príspevkov a 2 albumy. Má 33 priateľov.
 Moje perníčky co jsem dnes nachystla na velikonoční stůl pro návštěvu. Snědly se všechny a už nejsou ani ty pečené misky emoticon emoticon Tak musely chutnat.
24. apr 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
benjik
Registrovala sa 24. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 7146 príspevkov, 6 albumov a 1 článok. Má 47 priateľov. Okres Mělník.
 Ahojky, po delší době vám sem přidávám svoje poslední výtvory. Hello Kitty je první můj malovaný perník pro dcerku na koledu ( ještě se mám hodně co učit) a ovce je klasický piškotový korpus s karamelovým krémem pro nás na velikonoce.
Všem vám přeju krásné prožití velikonočních svátků a at vám to dobře peče.
24. apr 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana124
Registrovala sa 23. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 442 príspevkov. Okres Košice.
 Ahojte šikulky, dlhšie som tu nebola, všetky tortičky veľmi chválim
@dm1 tá svadobná s tými žabkami je nádherná, tie postavičky sa ti veľmi vydarili

Ja pridávam svoje tohto týždňové tortičky (tento vláčik je plastový)
24. apr 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrka2
6
Registrovala sa 27. januára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2490 príspevkov. Má 7 priateľov. Spišská Nová Ves.
 @lussy23 dakujem, krasne sviatky aj tebe a aj ostatnym dievcatam emoticon
24. apr 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
misa1982
Registrovala sa 19. augusta 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1157 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Bruntál.
 Vesele Velikonoce vsem i kdyz tady moc nechodim ale jste hodne vzdy poradite!Dekuji emoticon emoticon
24. apr 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zlatat
46
Registrovala sa 6. augusta 2006 na modrykonik.sk. Pridala 28330 príspevkov. Má 76 priateľov. Galanta.
 Ahojte,

jééj aké krásne tortičky pribudli, holky vy fakt neleníte a pečiete a pečiete ... emoticon

Ja som teraz robila len jednu aj to slanú pre nás na zajtrajší Veľkonočný stôl

Týmto vám prajem krásne Veľkonočné sviatky, plné porozumenia, pohody, veľa vody aby ste boli stále mladé a krásne emoticon emoticon

My tu máme riadnu búrku - hrmí, blízka sa o 106 a deti sa boja ako čert kríža emoticon
24. apr 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana124
Registrovala sa 23. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 442 príspevkov. Okres Košice.
 @zlatat krásna slaná tortička, hneď by som si z nej dala emoticon
24. apr 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jakelina
1
 @benjik
@zuzana124
@zlatat krásné, mňam mňam
24. apr 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
reruna
Registrovala sa 14. apríla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 12328 príspevkov a 41 inzerátov. Má 17 priateľov.
 @jakelina ty perníčky jsou úplně perfektní, obdivuju tu trpělivost, já ji na to zdobení nemám...a prý se snědly i misky emoticon emoticon
@benjik náhodou je ta kitty perník moc pěkná! a ovečka taky!
@zuzana124 všechny se moc povedly!
@zlatat krásná je ta slaná! fakt super
tak já jsem ještě dneska dělala jahodové poháry s tvarohovým krémem a vyzkoušela jsem konečně tu struktur folii na čokoládovou polevu, dělá se s tím fakt dobře a je to efektní
24. apr 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zlatka10
Plavecké jasličky Žabiatka
Zlatica Habodászová PRO

Tábory, plávanie, detské aktivity, dovolenka - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 2 inzeráty
68
 @zlatat tak touto si si ma úplne získala, konečne niečo slané, ja som už presladená až-až, dnes som nemohla ani jesť, z toho pečenia stále len misky, varešky a zvyšky vyjedám... mňam, táto je super! Krásne sviatky a oddych celej rodinke prajem emoticon
24. apr 2011 o 20:43  •  www.zabiatka.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alicc
2
Registrovala sa 10. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 2661 príspevkov. Má 5 priateľov. Topoľčany, okres Topoľčany.
 ahojte,
aj ja vam zelam krasne velkonocne sviatky emoticon
@zlatat krasna slana torta, obdivujem ta emoticon
24. apr 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zlatka10
Plavecké jasličky Žabiatka
Zlatica Habodászová PRO

Tábory, plávanie, detské aktivity, dovolenka - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 2 inzeráty
68
 všetkým vám šikovniciam od a po z (nebudem menovať, aby som žiadnu z vás nevynechala, čo by ma mrzelo) ďakujem za inšpirácie, nápady, krásne fotky, odkazy na stránky, lebo bez vás by sa mi nepodarili tortičky, ktoré sú krásne aj vďaka vám. Prajem krásne Veľkonočné sviatky! emoticon
24. apr 2011 o 21:04  •  www.zabiatka.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikula2
12
Registrovala sa 10. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 2783 príspevkov, 1 album a 16 inzerátov. Má 8 priateľov. Žiar nad Hronom.
 @jajuuus iba teraz kukam na tu tortu s rybarom emoticon emoticon emoticon ja odpadnem uuuuuuzasna a ta postavicka no klobuk dole pred tebou, prosim to to si ako dlho zdobila emoticon
24. apr 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikula2
12
Registrovala sa 10. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 2783 príspevkov, 1 album a 16 inzerátov. Má 8 priateľov. Žiar nad Hronom.
 @reruna mnamka tie pohare a ta coko to si robila dvojfarebnu?
24. apr 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
reruna
Registrovala sa 14. apríla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 12328 príspevkov a 41 inzerátov. Má 17 priateľov.
 @ikula2 ano nejdřív jsem dala bílou čokoládovou polevu a pak tmavou
24. apr 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikula2
12
 @reruna prosim ta to ale nie je cokotransfer, to je folia a da sa pouzit viac krat alebo je to tiez jedenkrat ako cokotransfer
24. apr 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
reruna
 @ikula2 ne to není čokotransfer, to je struktur folie a dá se to používat opakovaně a dá se to i na marcipán otlačit, je to tohle http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html/pomucky_na_cokoladu-strukturalni_folie-struktur_folie_vzor_arabesky
jen na to natřeš čokládu a necháš ztuhnout a pak to sloupneš
24. apr 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jakelina
1
 @reruna četla jsem si to, že může být čokoláda teplá maximálně 17 stupňů. Jak to děláš???
24. apr 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajuuus
24
Registrovala sa 4. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 4574 príspevkov. Má 45 priateľov. Liptovský Mikuláš.
 @ikula2 ďakujem emoticon no potrápila som sa s tým trošku... rybára a všetky ostatné "ozdoby" som robila cca 5 hodín emoticon no a kým som si urobila MMF (s tou poťahujem tortu, ozdoby robím so smartflexu), potiahla tortu, spravila jazierko a nainštalovala všetky ozdoby, tak to ďalšie cca 3 hodiny emoticon celkom som sa vybavkala... mohla som si aj viac pýtať za ňu... za toľkú robotu emoticon
24. apr 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daducha
4
Registrovala sa 23. apríla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1699 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Košice.
 Ahojte,
tak cerstvo v posteli stuuudenou vodou oliata pridavam svoje 2 posledne torticky.
Chcem pochvalit vsetky ostatne torticky co ste popridavali,su uzasne .. emoticon emoticon emoticon
@zlatat ta slana vyzera fantasticky
@jakelina krasne, do tohto sa zatial nepustam ... emoticon ,keby ma aj to chytilo ,tak by som nestihala ani zit emoticon

Ozaj chcem sa Vas opytat na nazor. Oslovili ma z jednej cukrarne aby som patrila medzi ich dodavatelov tôrt.Popravde povadane, velmi sa mi do toho nechce,takto som si ja sebe panom a potom uz by som musela piect aj keby sa mi zrovna nechcelo emoticon .Rozmyslam ze sa aspon porozpravame o podmienkach, no viac menej to asi odmietnem.Alebo nenastupit po MD do prace a venovat sa iba tortam? Co by ste robili? Na rozhodnutie mam tak mesiac casu a netusim ako dalej emoticon
Dakujem
25. apr 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pass
4
Registrovala sa 7. marca 2008 na modrykonik.sk. Pridala 693 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Nové Zámky.
 @jakelina @benjik @zlatat @reruna @daducha a ostatné baby - nádherné !!! emoticon
25. apr 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dada78
63
Registrovala sa 29. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 6920 príspevkov a 3 albumy. Má 129 priateľov. Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom.
 @reruna nádhera emoticon emoticon emoticon dala by sa tá štruktúr folia použiť aj na marcipán - vyvaľkať na tom vzor ? je to veľmi pekné emoticon
@daducha krááásne tortičky emoticon veru si šikulka, zlaté ručičky máš, kľudne by si sa tým mohla živiť emoticon a ponuku by som zvážila, či sa Ti to finančne bude vyplácať a určite by som si dohodla nejaké pravidlá, napr. koľko max za týždeň emoticon
@zlatat mňááám emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
@zuzana124 @benjik krááása emoticon emoticon emoticon
@jakelina my sme s Maťkom veru tiež pojedli medovníčky, nemali sme také krásne ako Ty alebo @dm ale zato veľmi chutné, odkedy som skúsila recept od @dadka212 iné ani nepečiem emoticon
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/recepty-cervnovek-2009-aneb-modry-pazravec-uto/?lastref=il&post=last&page=3
25. apr 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlada111
5
Registrovala sa 25. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 4112 príspevkov. Má 10 priateľov. Trnava.
 @daducha podľa mňa si daj pozor, aby nečakali od teba nízku cenu za kvalitné domáce korpusy a maslové plnky, pričom vieš akú kvalitu ponúkajú cukrárne. Oni tiež musia mať na tvojich tortách zisk, aby to nebolo na úkor tvojho zárobku. Opýtaj sa ich koľko tort do týždňa budeš robiť a koľko ti dajú províziu. Ľahko si zrátaš koľko teraz zarobíš za mesiac alebo týždeň a koľko cez nich v pomere k počtu urobených tort.
25. apr 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš

Populárne albumy