Máte už rozhodnutie z Vysokej školy sv. Alžbety?

pooppy
26. jún 2015

prišlo vám už rozhodnutie?

veronika1402
26. jún 2015

Veď tam berú každého,žiadne obavy.Prečo si si nevybrala aspoň normálnu univerzitu,keď chceš študovať tento odbor?

stannkam
26. jún 2015

zbytočne vyhodené peniaze a vyštudovaním tejto školy sa stávate dalsou nezamestnanou tejto krajiny...odbor uslachtilý...ale skola onicom....odporucam po prijati na skolu uskutocnit prestup na inu skolu s tym istým odborom....skola ma velmi zle referencie,...niektorí zamestnavatelia nezamestnavaju jej absolventov

pooppy
autor
26. jún 2015

No ja som prijatá na Trnavskú univerzitu - Sociálna pedagogika a vychovávateľstvo a nemám odpoved z Sv Alžbety aby som sa rozhodla

raszuz
26. jún 2015

@pooppy radšej soc. ped.

duun
26. jún 2015

Nezivte prosim skoly, ktore "vzdelavaju" absolventov bez uplatnenia, bez buducnosti v zamestnani. 😖 Z daní nás všetkých sú podporované odpadové školy, všetci platíme roky za niečo, čo sa nikomu nevráti - ani tomu študentovi nie, lebo bude nútený v živote pracovať v úplne inom odbore. 🙄

Prečítaj si tu zopár diskusií, v ktorých zistíš, že zo sociálnou prácou nemáš šancu robiť prakticky nič - nejaká zúfalka tu minule riešila, akú školu si doštudovať / vyštudovať, aby mohla pracovať v MŠ a to už má titul zo sociálnej práce! A podobných tu bolo už viac, čo nakoniec zaplatili opatrovateľský kurz a šli opatrovať babky do Rakúska. Ministerstvo ruší a znižuje dotácie na neperspektívne odbory a stále sa tam hlásia úuuuplne zbytočne ďalší a ďalší.....