Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

denisaaa23
1. feb 2012

@jarka_ch tato je z red heart baby.

jarka_ch
1. feb 2012

@rene82 dakujem 🙂

monalisatko
1. feb 2012

@mariana0915 ďakujem 🙂

ankan
1. feb 2012

@lussy23 Ďakujem

nikuska4
2. feb 2012

pridávam další kúsok 😉

lucia32
2. feb 2012

Kto nahaňal Patty od Elianu? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13292976&tab=2
a taktiež aj tuto http://www.mimiaukcie.sk/nove_aukce.php?typ=0&u... a kopec iných...

baskaj
2. feb 2012

kočky, vedeli by ste mi poradiť podobnú priadzu z akej je urobená táto čiapočka? Bude to na háčkovanie. Ďakujem!

baskaj
2. feb 2012
baskaj
2. feb 2012

@lucia32 ten red heart baby dream je aj na háčkovanie? Bola by z toho podobná čiapočka ako je na tej fotke?

evelin116
2. feb 2012

@baskaj ja som z nej teraz hackovala mam tu aj foto kukni si

evelin116
2. feb 2012

tak a mam jednu polovicu hotovu zatial to vyzera dobre a neviem sa uz dockat kedy to budem mat hotove no dnes asi spat nebudem 😀

lucia32
2. feb 2012

@baskaj ja som z nej hačkovala, vyzera tak podobne ( foto na obrazku), ale aj elian patty je velmi podobná, vraj je ešte mäkšia a jemnejšia, ale nemám ešte odskúšané.

lucia32
2. feb 2012

@evelin116 a čo to bude? nečítala som spätne...

evelin116
2. feb 2012

@lucia32 take bolerko mam foto o jednu stranu spat

lucia32
2. feb 2012

@evelin116 aaaa tak to som registrovala, nech sa podarí 🙂

lussy23
2. feb 2012

@nikuska4 - nádherna čiapka aj dcérka
@lucia32 krásnučká čiapka
@evelin116 - vyzerá to pekne, to bude čiapka?
@baskaj krásne dcerka i čiapočka

lussy23
2. feb 2012

@rene82 @denisaaa23 - krásne čiapky
@evelin116 krásne bvolerko

pooi
2. feb 2012

@evelin116 no tak to bolerko je naprosto úžasné. Můžu se zeptat, kde se na něho dá najít návod? Je to moc náročné? Zatím jsem háčkovala jen pár čepiček 🙂

monalisatko
2. feb 2012

@nikuska4 krásna je tá čiapka. už dávno poškulujem po nejakej podobnej, ale zatial som si netrúfla 😅 Staršej by sa hodila 🙂

monalisatko
2. feb 2012

@evelin116 no už sa teším na foto. si šikulka, určite bude krásne 🙂

monalisatko
2. feb 2012

@evelin116 môžem sa opýtať, že to je háčkované tak, že spravím ten základný krúžok a potom už len do trištvrte a prácu si otáčam? a naberám normálne akoby som robila tú placku na čiapku?

nikuska4
2. feb 2012

mne sa to zdalo prehnané,ale Nikuška to chcela ešte takto a hotovo 😵
@monalisatko toto je moja prvá takáto,robila som to tak že som pokukala na návody,že ako asi približne a potom už z hlavy ,teraz vidím,že ten vrch mohol byt užší,ale malá ponosí aj takú 😀

nikuska4
2. feb 2012

a toto je už predané

lucim
2. feb 2012

babulky, vy ste sikovneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
nestiham teraz vsetko komentovat, len som oklikala, ale pribudli tu nadherne vecicky, vsetky do jedneho. 🙂 🙂 🙂 🙂
a vela elanu zelam novym zaciatocnickam .... 😵
ja popri vsetkom moznom inom dokoncujem 2 dospelacke, tak foto asi nehodim, kedze je to detska tema, ale zajtra ich odovzdavam, hned v nich odchadzaju na lyzovacku. 🙂

monalisatko
2. feb 2012

@lucim to nevadííí že sú dospelácke, kludne hoď foto bez komentára 😀 Ja som zvedaváááááááááá

monalisatko
2. feb 2012

@nikuska4 no ona je takto pekná. Šikulka si 🙂

nikuska4
2. feb 2012

@monalisatko dakujem 😉 .........a v šetkým dakujem ,to poteší,že sa to niekomu páči 🙂

lucim
2. feb 2012

najnovsie 😉

letuskah
2. feb 2012

no vy ste sa rozbehli, ja mam dokonceny kostym a sveter pre starsieho, este musim zosit sveter pre maleho a hodim zajtra foto a vymyslela som si totot pre susedovych malu http://www.garnstudio.com/lang/fr/visoppskrift.... tak to bude nasledovat

lussy23
2. feb 2012

@nikuska4 @lucim krásne