Tutu sukničky - naša nová mánia

anaxamon
16. jan 2012

Ahojte zakladam diskusiu lebo pri albumoch sa furt rozpisovat nie je moc prakticke. Tak sup sem tie co vas to chytilo resp. chyti🙂 uz sa tesim na vsetky vytvory, napady a inspiracie

anjelicek26
16. jan 2012

No ja som si objednala material, prvy vyrobok bude hadam o par dni 😅

megi1989
16. jan 2012

Jeeeej, ajojte - mňa to chytilo asi pred týždňom a už sú prvé dve takmer hotové, ešte ich chcem vyzdobiť a urobiť knim aj zladené čelenky 🙂

anaxamon
autor
16. jan 2012

@anjelicek26 akej farby ides robit? Ja mam hotovu bielu a caka ma este fialovy tyl. Aky material objednavas? Tyl?

anjelicek26
16. jan 2012

@anaxamon - no objednany mam biely, fialovy, ruzovy a travickovo zelen tyl. A gumu na pas idem dnes kupit tu do galanterky.

anaxamon
autor
16. jan 2012

@megi1989 ja som tiez podobne asi pred tyzdnom. Vyrabala som dcerke na fotenie a dost ma to chytilo kedze je to take jednoduche🙂 mat tak sijaci stroj uz asi nasivam aj na tricka a bodynka🙂

cikyta
16. jan 2012

Mna zaujal album @nata_ a som z neho hotová...........určite sa moja princezná dočká tento týžden tutu sukienky 😉

brumca
16. jan 2012

@anaxamon aj mne sa velmi pacia tutu suknicky, mozno skusim aj ja nejaku urobit...vies prosim ta o nejakom navode? 🙂

anjelicek26
16. jan 2012

Inak sranda objednavat tyl z usa, lebo to aj s postovnym stale vyjde najlacnejsie 🙄

anaxamon
autor
16. jan 2012

@cikyta ano ten album je super. Ja som prve tutu nasla na sashe bodka sk tam som sa inspirovala

megi1989
16. jan 2012

@anaxamon 🙂 aj ja som si kúpila len z tyrkysového 1 meter ( šírky 120cm ) a z bieleho tylu 1,5 metra - tak moja malá má zatiaľ tyrkysovú tut a netierka bielu, ale musím dokúpiť aj voľačo na zdobenie - a nejaké úplne obyčajné čelenky, ktoré budem tiež zdobiť 🙂 Na youtube sú neuveriteľné návody aj na TUTU šaty, neskor aj to urcite vyskusam 🙂 a aj ja som myslela to našitie na sukničku alebo tak - sestra vie pekne šiť, tak sa možno spojíme , ja budem tvorit rozne TUTU a ona to doladi prisitim na volaco 🙂

anaxamon
autor
16. jan 2012

@anjelicek26 mna na svk aj s postovnym 2m bieleho a 2m fialoveho vysli cez 16€ ☹
@brumca mam ale kludne daj do gogla navod na tutu a najdes😉

megi1989
16. jan 2012
anjelicek26
16. jan 2012

@anaxamon -

kuk toto 25 (nejakych 20 metrov tusim) yardov - 6 roliek teda 120m je 5 dolarov a kombinovane postovne je, takze mozes aj viac objednat. Dolar je stale menej ako €...

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

megi1989
16. jan 2012

@anaxamon - vacsina stranok na nete co som nasla, tak by som musela objednat celu rolku 10 m - co sa mi zdalo velmi vela. Tak som zasla do obchodu s textilom, a nastastie mali - predaju tolko metrov, kolko potrebujem 🙂 sirku to ma tych 120cm myslim a 1 meter stoji cca 2-3 eura 🙂 A z jedneho metra som mala tu mensiu suknicku, z metra a pol vacsiu suknicku 🙂

anjelicek26
16. jan 2012

Tieto pastelove farby su tiez nadherne

http://www.ebay.co.uk/itm/TULLE-Roll-Spool-6-x2...

cikyta
16. jan 2012

Ja som kupila organzu 5m so širkou 35 cm za necelé 4 € tu v kvetinárstve.

megi1989
16. jan 2012

@anjelicek26 tie pastelove su uzasne 🙂 ( teda vsetky, ale tie su krasnucke jemnmucke ) 🙂 Ale moc sa v tom nevyznam - aky sirku to ma ?

julianka777
16. jan 2012

jej 🙂 super tema 🙂 ja som zatial spravila dcerke dve-ruzovu a cervenu 🙂 len ja som to viazla na hackovany pas

anjelicek26
16. jan 2012

@megi1989 - 15cm, akurat na tutu, nemusis nic strihat myslim...

anjelicek26
16. jan 2012

@julianka777 - tak to je paradny napad, vidis, to by ma ani nenapadlo, to aj ja spravim, vdaka 😅 Uz sa neviem dockat, kedy dorazia, ale z usa si asi este nejaky tyzden pockam 😝

julianka777
16. jan 2012

@anjelicek26 to mi poradila jedna velmi sikovna mamina co hackuje 🙂 a u nas je nova galanterka a maju tam bohovske gombiky,tak som to aj tymi ozdobia 🙂 bol to vianocny darcek,vyzerala ako cervena ciapocka 🙂

megi1989
16. jan 2012

@anjelicek26 , super, ďakujem 🙂 Lebo ked som bola v obchode, tak zrovna velky vyber nemali ☹
@julianka777 tie sú nádherné 🙂 a ten pás, to si kúpila, či tiež robila ?

julianka777
16. jan 2012

@megi1989 dakujem 🙂 to som hackovala 🙂

anjelicek26
16. jan 2012

@julianka777 - jj uhackovat to nebude problem, tesim sa 🙂 Saska bude mat nieco uplne individualneho, presne si povie, ake to ma byt, este by to chcelo nejake drobnosti na doladenie, juuu idem kuk, co maju 😅

megi1989
16. jan 2012

@julianka777 to je vazne super napad - sestra sa ma snazila nakazit hackovanim - teraz robi krasne hackovane ciapocky, mojej malej aj mini stucne uhackovala, ale vtedy ma to nejako nechytilo, ale asi budem musiet ist za nou aby ma predsa trosku naucila 😀 Fakt to vyzera omnohooooo lepsie 🙂

julianka777
16. jan 2012

@megi1989 no mna to veru chytilo poriadne 😀 mala ma kopu ciapok uhackovanych 😀 tak teraz pracujem na strikovanej deke 🙂

anjelicek26
16. jan 2012

@julianka777 - taky tak, len kazdy ma uz 5-6 ciapok a uz im fakt viac netreba, az na jar mozno... tak hladam nejaku inu zabavu

julianka777
16. jan 2012

@anjelicek26 ja chcem skusit satky,alebo tricko na ramienka na leto...len este som sa nedokopala do toho 🙂

anaxamon
autor
16. jan 2012

@julianka777 krasne vyzara ta suknicka s uhackovanym pasom, akurat ja som na hackovanie total lava viem tak mozno tu zakladnu nitku urobit a dalej sa neviem hnut☹(

@anjelicek26 kokso aky vyber a za aku smiesnu sumu...len musim pozriet ci aj na svk posielaju...

lebo babule ak by posielali na svk tak by sme sa mohli spojit a ak niektora pouziva ebay a ma pay pal(ja nemam) tak by sme mohli hromadne objednat a potom si to tu rozposlat.... 😵

anaxamon
autor
16. jan 2012

@megi1989 ja som cez to sashe kupila kolko som chcela ale kde inde na nete ako pises len po desat metrov, ale zas keby ze robim nejake saty pre starsie dievca (co nebudem bo nemam pre koho) tak to by sa mozno aj minulo

anjelicek26
16. jan 2012

@anaxamon - posielaju do celeho sveta, inak by som to sem nedala na provokaciu 😀 a pri tej sume ta ani colaci nebudu za nic urgovat 🙂

A hackovanie si pozri youtube, ja podla navodu uhackujem velky prt... ked si das crochet - tak tam je milion jednoduchych videi, ako zacat, ja som sa to naucila podla toho a dnes to vyzera uz fakt obstojne ;)

Inak som sa nemala nadchnut tutu suknickami, Saske som aj objednala tieto dve - tu hnedu s ruzovym spodkom a tu cisto ruzovu, lebo taku asi predsalen neurobim xixi

http://www.ebay.co.uk/itm/280772334660?ssPageNa...