Augustovky 2015

zuzanag1
16. máj 2015

Ahojte, nájdu sa tu mamičky, kt budú rodiť v období 28-30 augusta v Ba- Ružinov? Ďakujem.

lulusov
9. jún 2015

Ahooj ja mamtermin v na zaciatku augusta

zuzanag1
autor
10. jún 2015

lulusov, ahooj ja mám zasa termín 28-29.8 , kde pôjdeš rodiť?

lulusov
11. jún 2015

Do ruzinova...mas aj nejakeho konkretneho lekara?

zuzanag1
autor
11. jún 2015

ja tiež do Ružinova. zatiaľ nemám žiadneho Dr. a Ty?nevieš ako to tam chodí? nemáš nahodou zoznam čo treba priniesť, na ambulancii klinickej u Dr. Španku som to videla a zabudla si to zobrať. teraz tak skoro tam nepôjdem.

lulusov
14. jún 2015

Ja tiez nemam ziadneho zazmluvneneho a ani nebudem mat...kamoska tam rodila teraz pred mesiacom a mala zazmluvneneho a aj tak nakoniec nemohol vtedy...zoznam je na nete urcite...inak epiduralku si davas?

zuzanag1
autor
14. jún 2015

ja budem rodiť plánovanou sekciou.

fiorrella
27. júl 2015

ahojte, ja mam tiez termin 30.8 a chystam sa do ruzinova. lekara tiez zazmluvneneho nemam, pride mi to ako zbytocne vyhodene peniaze... a epi si nedavam, tak to hadam zvladnem. dufam, ze nas v tom termine nebude prilis vela 🙂

zuzanag1
autor
27. júl 2015

@fiorrella bude nás tam veľa 🙂

fiorrella
28. júl 2015

@zuzanag1 preco myslis? to nie je velmi dobra sprava. nerada by som rodila niekde na chodbe 🙂 chodis uz do poradne a bolo tam vela ludi? ja som este nebola, mala by som ist buduci tyzden 1x.

zuzanag1
autor
28. júl 2015

😎 @fiorrella podla toho čo tu píšu baby, tak nas bude viacej 🙂 neboj, bude nam veselo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre