Košičanky na začiatku tehotenstva

mata299
16. dec 2009

ahojte baby, pozerám, že je tu téma pre košičanky, ale všetko sú tam väčšinou baby, ktoré už majú deti....tak skúsim založiť túto tému, možno si navzájom poradíme a pokecáme... 🙂

janka1874
16. dec 2009

mata do košičaniek chodia aj tehuľky ale už veeeľmi málo

mata299
autor
16. dec 2009

baby kde ste, nikto v ke nečaká bábo? 🙂 😉 🙂

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata299
autor
16. feb 2010

halooooo...hľadajú sa košičanky, ktoré čakajú bábo....kde ste všetky?

mata299
autor
16. feb 2010

rubinka, my sa stretávame aj v augustovkách, že?

dianocka
16. feb 2010

ahojte,ja babo necakam,ale mam 3 rocnu dcerku,tak keby ste chceli nieco poradit,tak sa kludne mozete pytat.mna hrozne zaujimalo vela veci ohladne tehotenstva ked som cakala Dianku a vsetko v knihach nenajdete.

susanita555
16. feb 2010

sice niesom na zaciatku tehu ale uz coskoro nakonci no ak sa mozem pridat tak budem rada 🙂

mata299
autor
16. feb 2010

ahojte a vitajte, už som myslela, že sa nikto neozve a že košice vymrú, ale teším sa, že nie...ja pomaly končím 16 tt a keďže síce tu je téma pre košičanky, ale takmer všetky to už majú za sebou...

susanita...tak ty to máš už za pár, je to tvoje prvé dieťa?aké to je v 31 tt?vieš, kde budeš rodiť?

dianocka tiež ďakujem za príspevok...je fajn, mať sa na koho obrátiť...na druhé sa nechystáš?

susanita555
16. feb 2010

Ano moje prve. ake to je? no to urcite zazijes aj sama,ale v prvom rade nepohodlne ohladom velkeho bruska a hlavne bolesti v krizoch a krce v nohach. Maly je dost vysoko tak nemozem poriadne sediet,lebo ma tlaci. ☹

mata299
autor
16. feb 2010

tak toho sa ja bojím, už teraz sa mi nejak blbo spí, takže som z toho dosť nervná...a kyselinu mám, že by som celé ťahanovce podpálila...a kde ideš rodiť, vieš už?

susanita555
16. feb 2010

No rodit budem v Levoci ak to stihnem lebo mamka je tam vrchna sestra na gynekologii takze mam protekciu 😉 no ta kyselina je hnusna vec cele tehu mam kyselinu

susanita555
16. feb 2010

akurat pozeram,ze ti to najvacsie brusko vychadza na leto kedze mas termin v auguste tak poviem pravdu nezavidim 😖

mata299
autor
16. feb 2010

no to ani ja sama sebe, desím sa toho...inak máš super, že máš niekoho v nemocke...ja budem asi musieť do fakultnej

susanita555
16. feb 2010

a do sace ist nechces? dost si to tam pochvaluju tak neviem. Inac ako prezivas tehu uz citis pohyby ja som tak v 16 tyzdni uz zacala citit take mrvenie

dianocka
16. feb 2010

mata299,rada poradim.Na druhe sa nechystame staci nam dcerka.inak ja som mala od zaciatku rizikove tehotenstvo,kvoli hematomom,ktore mi zmizli v 8tt,takze potom uz bolo vsetko super az do konca tehotenstva,az na ten strach aby vsetko dobre dopadlo.No a od 6tt som bola doma a relaxovala som,takze v podstate som si to cele vychutnala.

mata299
autor
16. feb 2010

susanita....aj do šace by som šla, ale asi bude kvôli mojej diagnóze istejšie, keď budem vo fakultnej....no ešte uviddíme...inak ja neviem, ale asi neviem rozoznať tie pohyby...sem tam také bublinkovanie cítim, ale neviem, či sa jedná teda o pohhyby 🙂som hrozná matka, keď to neviem rozoznať 😔
dianocka...tiež som na rizikovom a snažím sa užiť si to, aj keď sa musím priznať, že spoločnosť mi dosť chýba

susanita555
17. feb 2010

ale to nevrav hrozna matka ja som to tiez nevedela rozoznat stale som si myslela ze to uz je asi pohyb ,ale az ked to bol fakt pohyb tak som vedela s urcitostou ,ze je to ono. Zalezi aj odtoho ci mas placentu na prednej stene alebo vzadu.tak ty si na rizikovom? a ak sa smiem spytat aku mas diagnozu? 😢 inak prajem dobre ranko 😵

mata299
autor
17. feb 2010

ahoj susanita.....v máji 2007 mi praskala aneuryzma na mozgovej tepne, takže som mala krvácanie do mozgu a následnú operáciu, našli tam ešte jednu, ale tá nepraskla našťastie, takže ma zoperovali v martine formou coilingu, zaviedli tam také špirálky, aby to nekrvácalo...tá prasknutá aneuryzma ale nie je celá uzavretá, ale našťastie tam nedochádza k presakovaniu krvi....ono to bolo niečo ako mozgová príhoda, len s tým rozdielom, že mi to neupchalo cievu, ale praskla...našťastie chodím, rozprávam...nie som ochrnutá...snažím sa žiť normálny život...a samozrejme rodina k tomu patrí 😉

susanita555
17. feb 2010

mati to je super ,ze si sa z toho ako tak dostala drzim ti palce aby bolo vsetko ok 🙂

mata299
autor
17. feb 2010

vďaka...ozaj a kedy ti vlastne povedali , že to bude chlapček?mne na posleddom 3D ultrazvuku povedal môj lekár, že tak na 80% to vyzerá na chlapca...

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata299
autor
17. feb 2010

ahoj rubinka...tak ako sa dnes máš?

karinnka
17. feb 2010

Ahojky aj ja som z Ke,pripajam sa... 🙂 Tiez premyslam nad prodnicou a zatial sa mi s diskusii najviac pozdava SACA,tak uvidime

mata299
autor
17. feb 2010

karinnka...vitaj....pozerám, že si v 19 tt a už máš dosť veľkú kočku...je piatačka?a kde si rodila ju?

bambulka814
17. feb 2010

je caute baby,

ja sice babo necakam (aspon teda o tom neviem 🙂 ), ale z KE som, tak Vas len chcem pozdravit a popriat rychly a dobry porod.

drzte sa

mata299
autor
17. feb 2010

jeeej bambulka ďakujeme a akého veľkého fešáka už máš...tak šup šup k nemu ešte bračeka alebo sestričku 😉

susanita555
17. feb 2010

no mne to povedal asi tak v 16 tyzdni,ale bolo to tak na 70 percent az teraz v 30 tyzdni som bola na 3d a tam to uz bolo krasne vidiet nas chrustik sa nechcel ukazat

bambulka814
17. feb 2010

🙂

uvazujem nad tym niekedy, ale ked sa pozriem na toto nase sidlo, tak si hovorim, mame este cas.

mata299
autor
17. feb 2010

susanita a pozerám, že aj pekné meno ste mu vybrali....ja mám vybrané len chlapčenské mená, tak to musí byť chalan 😉 a kde chodíš na gyndu?

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre