Mamičky z Kittsee a rakúskeho pohraničia

tehula
30. aug 2011

Su tu nejake maminy na diskusiu?

tehula
autor
5. okt 2011

nikto?

katarina_st
26. okt 2011

Ahoj, ja rada pokecam 🙂.

tehula
autor
28. okt 2011

@katarina_st Ahoj Katka, ty byvas niekde v pohranici AT? My sa tam o mesiac stahujeme, tak hadam na niekoho z okolia natrafim, kto ma deticky.

katarina_st
28. okt 2011

@tehula Ahoj, ano byvame v Kittsee. A vy sa kam stahujete?

tehula
autor
28. okt 2011

@katarina_st Ahoj, my sa stahujeme tiez do Kittsee uz zaciatkom decembra. Mozem sa spytat, kde sa tam da s detmi chodit? Je tam nejake ihrisko? Lebo zatial som tam nic take nepostrehla.

tehula
autor
28. okt 2011

Budeme byvat tam v tych barakoch oproti Bille.

katarina_st
29. okt 2011

Ahoj, je tam viacero ihrisk, jedno je v Schlossparku, druhe je pri nasom dome (byvame za Billou, ale z druhej strany ako budes byvat Ty), dalsie je tak v strede dediny, a este dalsie o ktorom viem, je pri domoch. Takze je tu dost ihrisk. A myslim, ze aj tam pri vasich domoch budu nove ihriska. A uz sa tesite do Kittsee 🙂?

tehula
autor
30. okt 2011

@katarina_st Ano, velmi sa tesime, je to tam krasne prostredie, aj byvanie sa nam tam pozdava, uz len dufam, ze sa tam zoznamim s nejakymi maminami 🙂 Kati, mozem ti napisat internu postu? Mam nejake otazky a nechcem to sem

katarina_st
30. okt 2011

Jasne, mozes mi napisat internu postu 🙂

boba85
4. nov 2011

@tehula
@katarina_st baby aj ja byvam v Kitse za Bilou

tehula
autor
5. nov 2011

@boba85 jej, tak som rada, ze si napisala do temy. Ja som sa aj bala, ci tam nejake baby vobec budu 😀
Ako sa vam tam byva? Kolko uz byvate v Kittsee?

boba85
5. nov 2011

@tehula byva sa super, hlavne ked uz mas aj deti. Si na dedine a zaroven kusok co BA. My sme tu uz dlhsie ale byt mame teraz od juna. A neboj je tu vela slovakov 🙂

tehula
autor
5. nov 2011

@boba85 ste tam na trvaly pobyt nahlaseni? Ak ano, museli ste prehlasovat auto, alebo mate na firmu pisane? Chcela som sa nieco ohladom prehlasovania popytat 😉

katarina_st
5. nov 2011

@boba85 Ahoj 🙂, vy byvate asi byvate v tych bytoch, co toto leto odovzdavali, ze? My byvame presne oproti vam v bytovke. Tak mozno si aj vidime do okien 🙂. Aj predtym ste byvali tu v Kittsee?

boba85
7. nov 2011

@katarina_st ano presne tam byvame 🙂 mozno sa aj stretavame, haha. Mama tam byva uz 7 rokov. Ja som tam asi tri roky. Vy ste tak ako dlho? A ako sa vam byva🙂 uz je to tam pekne zahustene 🙂 si pamatam ako tam nic nebolo ked sa tam mama vydala 🙂

boba85
7. nov 2011

@tehula ano sme, musis tam byt na trvaly pobyt. Kludne mi napis do IP, ak viem rada ti napisem.

katarina_st
7. nov 2011

@boba85 my tu byvame vyse roka. A dobre sa nam byva. Je to tu kludnejsie ako v BA 🙂

cucuriedka
10. nov 2011

Ahojky, aj my sme v Kittsee 🙂

pele
10. nov 2011

Ahojte baby, my sme tiez uvazovali nad Kittsee, no teraz s dietatom mam menej casu a neviem si predstavit, nakolko sa bude dat vyuzivat vybavenost BA. Je teraz v Kittsee napr. moznost ist si zacvicit, nejake vyzitie pre dospelych, kruzky pre deti a pod?

tehula
autor
12. nov 2011

jej, ahojte, som rada, ze ste sem nakukli.

@pele vidis, aj mna by zaujimali moznosti napr cvicenia v Kittsee. Nevidim to realne dochadzat do BA na cvicko, najma ked budem cakat, az kym muz dorazi z prace.

@cucuriedka ako dlho tam uz byvate?

cucuriedka
12. nov 2011

@tehula uz rok 🙂

cvicit sa chodi do edelhofu, je tam toto www.dance4you.sk ale stoji to 8 eury

tehula
autor
12. nov 2011

@cucuriedka diky za tip a o posilke nejakej nevies?

cucuriedka
13. nov 2011

@tehula no mam pocit ze tu ziadna teda nie je...

tortelinka
28. feb 2012

chcela som sa spytat, ci by ste mi niektora nevedeli zistit cenu mliecka Aptami 1 vdaka

topolinko56
29. feb 2012

ahoj kocky komu chodia deti do kittsse na zakladnu skolu ? ako ste spokojne zo skolou ?

crapula
4. mar 2012

Ahojte mamicky, snazilky! Intenzivne rozmyslame s manzelom, ze by sme sa prestahovali do Rakuska. Chcela by som pokecat s nejakou zienkou, ktora ma tuto skusenost. Ako to tam chodi a ako sa rakusania spravaju k slovakom a pod. Napiste, dik za pomoc

tehula
autor
24. mar 2012

Ahojte, obnovujem diskusiu. Chodievate s detmi niekedy do Schlossparku? Ja tam chodim takmer denne, ale nikoho tam nestratavame okrem deti z druziny. No tie sa s mojimi krpatymi babami nechcu hrat. Kam chodia vsetky deticky 😖 ?

crapula
26. mar 2012

ahojte je tu niekto zo zurndorfu alebo okolia???

patylein
9. sep 2012

ahoj je tu niekto kto býva v Kittsee ? veľmi rada by som pokecala, plánujem stavať v rakúsku a chcela by som vedieť pár vecí...ďakujem zuzana

patylein
9. sep 2012

aj ja rada pokecam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre