Mamičky z Revúcej a okolia

kristinaanna
27. jan 2009

ahojte
baby z revúcej a oklia chodíte sem niekto?

natak
29. jan 2009

ahoj,
ja som z Revucej, aj ked uz od roku 2005 byvam v BB. Chodime dost casto k mojim rodicom, su mesiace, kedy chodime aj kazdy vikend.

sirinka
29. jan 2009

ahoj...aj ja pochadzam z revucej...ale byvame v senci, no teraz na materskej chodim castejsie do ra...

kristinaanna
autor
31. jan 2009

ahoj, no nie som z RA ale už tu nejaký ten rok bývam

sirinka
1. feb 2009

a paci sa ti tam??? ja tam rada chodim na par dni, si oddychnut, ale na trvalo by som si asi uz len tazko zvykala...ale strasne mam rada prostredie okolo revucej, prirodu a kopceky...to mi v senci neskutocne chyba... 🙄

stanusa
3. feb 2009

Ahojte Revúčanky, ja žijem v RA no nie je totu ktovieaké ale kde je najlešie? no predsa doma 😀

estella
3. feb 2009

jeeeej uz som tu viac krat pozerala ci tu nie je nejak teme Revuca...ja pochadzam z okresu Revuca aj ked uz pomali 7rok zijem v Nitre....inak som z dedinky Ratkovske Bystre je to asi 30km od Revucej...mna sa tam ten kraj strasne paci a doknca aj moj muz ktory pochadza z Nr to tam miluje...a ked si ma vybrat kam na dovolenku dokonca uprednostni R.Bystre pred morom... 😕

stanusa
3. feb 2009

ahoooj, aj ja som bola prekvapená - len tak náhodou že pozriem či náhodou... a 🙂
ja som v lete rada chodila na Hrlicu - pohodička, huby a ani na Teplý vrch to nie je odtiaľ ďaleko. Moja kamoška zo Skalice bola unesená z našich kopcov 🙂 . Estella máš zlaté detičky

estella
3. feb 2009

stanusa dakujem... 😉

hrlica to je kusok od R.Bystreho...a hory su tam fakt neskutocne...clovek si tam tak oddychne...my sme tam boli tento vikend boli sme zaniest malu k mojej mamine lebo dostala kiahne tak nam doktorka odporucila ju izolovat od maleho...easte ze ju mame kam dat... 😖

stanusa
3. feb 2009

my sme tam chodili na chalupu - pekný domček aj život, dokonca sme jeden čas uvažovali že tam budeme bývať len to dochádzanie do práce nám nesedelo 😒 držím palce nech ste čoskoro opäť zdraví a nech sa totu plní

kristinaanna
autor
3. feb 2009

ahojte, už som myslela ýe baby z RA nestíhajú chodiť na net, príroda je tu krásna ale ostatné nič moc, keby som si mala vybrať tak idem niekde inde, anak moja mama je z Rat. Bystrého teda aj jej celá rodina takže to tam poznám, je tam naozaj krásne

stanusa
3. feb 2009

Čoby sme nestíhali, veď my sme šikulky 🙂 to máš pravdu, že je to tu biedne a ešte aj tá kríza ☹ ale zase čo majú povedať biednejší od nás. Mala som spolužiačku z Bystrého, alebo Sirku už presne neviem.

estella
3. feb 2009

kristi a ako sa vola mamina a rodinka mozno sa aj pozname....?

stanus no Hrlica je pekna ale asi len na chatu...asi by ta to tam dlho nebavilo zit....inak ani ja by som uz nevedela zit v R.Bystrom...takto mi to uplne vyhovuje ze tam idem na vikend alebo tam stravim par tyzdnov cez prazdniny..mozem si zatial dovolit kedze som na materskej...

sirinka
3. feb 2009

jeeej, tak sa to tu trochu rozprudilo... 🙂

kristinaanna
autor
3. feb 2009

ahoj, sirinka, práve som pozrela tvoj pas, a vidím že ste sa z druhým bábom poponáhľali, no ja som teraz istila že našej Kristínke pribudne súrodenec koncom septembra a mám z toho trošku strach

estella poslala som ti meno cez IP, možno poznáš

sirinka
3. feb 2009

kristi no my sme to tak planovali...este chceme potom jedno...ja mam rodicovsku len do klarinych dvoch rokov, tak aby to bolo v jednom a aj aby si boli deti vekovo blizske...a keby som vypadla z tohoto babatkovskeho kolotoca, neviem, ci by som sa este neskor odhodlala...tak radsej takto 😀

a vam gratulujem k dalsiemu babatku, uvidis, bude to ok...ja sice tiez neviem, ako to vsetko bude a ako to budeme zvladat, ale nejako sa pretlcieme 😎
u nas je horsie to, ze mame rodinu daleko, tak ani nema velmi kto pomahat...mozno budem castejsie chodit do ra 🙂

kristinaanna
autor
3. feb 2009

ja som tiež plánovala, že taký dvojročný rozdiel je super, len som bola len pri plánoch a už jeto tu 🙂
veď práve že stým pomáhaním je to aj u nás horšie, priateľový rodičia sú ďaleko, ja už mám len otca, a ostatný majú tiež svoje rodiny kde musia byť, ale nejak to zvládneme,
aj my s bratom máme dvojročný rozdiel a mamina to zvládla tak to zlvádnem aj ja,
ako máte vyriešené chodenie von?

sirinka
3. feb 2009

zatial ju skusam ucit chodit co najviac peso a ked to nepojde, kupim na bazari surodenecky kocik...alebo mozno tu od jednej kamosky...ja som si povedala, ze budem riesit tieto veci az za jazdy, lebo clovek dopredu planuje a....
male budem nosit aj vela v babyvaku...

martina236
3. feb 2009

jeeej cawte zienky. ja z muranskej huty, mangel z murana 🙂 . zijeme v NR. som dlhsie mrkala, ci RA nezacne. len sa to okolo krutilo, BR, BB, RV... musim svangrinku navigovat na vas. ta je v murani, v septembri cakaju babo 🙂 .

sirinka
3. feb 2009

vidim ze vsetky revucanky su nakoniec cezpolne... 😀

estella
3. feb 2009

ako sa to tu pekne rozbieha...
martinka pekne sme sa tu stretli..aj sme v NR aj sme z rovnakeho kraja... 😉

kristi a sirinka bude to mat vesele s babatkami...ja mam 4rocny rozdiel a je to super...mala pomaha a ona je uz taka samostatna ze mam tolko casu na maleho kolko potrebujem... 🙂

martina236
3. feb 2009

estell, tesim, tesim 🙂

estella
4. feb 2009

dobreeeee ranko...Revuca este spi?.... 😉

martina236
4. feb 2009

dobre 🙂 . uz by nemala, tam skor svita ako tu 😀

estella
4. feb 2009

martinka asi sme tu len mi dve zatial.... 🙂 ....co mas dnes na plane...ja som chcela dnes na chvilu ist von ale ked prsi tak zasa musim trcat doma....to bude zasa veselo s malym...on pocas dna chce spat len vonku.... 😕

martina236
4. feb 2009

tusim sa tu vazne nic nedeje 🙄

estell, doobeda som varila, spratala najhrubsiu spinu 😀 a bola som u lekarky, malej po potvrdenie do MS. potom som ledva stihala vyzdvihnut ju z jasliciek. akurat mame po obede, pozera este rozpravocku a pojde spinkat 🙂 . ja by som tiez rada zalomila, ale z UPS mi volali, cca o druhej nieco donesu, tak sa mi ani neoplati 😒 .

stanusa
4. feb 2009

Ahojte kočky ako sa máme? 🙂

martina236
4. feb 2009

v celku OK ... 🙂

stanusa
4. feb 2009

Dnes nám mali prísť meniť vodomery, ale asi ich ešte len vyrabájú...tak mohli aspoň oznámiť ako minule 😒

sirinka
4. feb 2009

ahojte...my sme dnes neboli dma, bola som vybavovat po uradoch... 🙄

stanusa
4. feb 2009

sirinka - fakt to vyzerá že sme cezpoľné, lebo pochádzam z Lubeníka a tu žijem vyše 2 rokov 🙂
Podarilo sa povybavovať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre