Pôrod v novembri 2012 v Trenčianskej pôrodnici

alyze
26. aug 2012

Ahojte budúce mamičky 😉 , je tu niektorá s termínom pôrodu v novembri a bude rodit v Trenčíne ? Boli ste sa pozrieť na pôrodnicu ? A aký mate dojem ? Ďakujem vám za príspevky 🙂 😉

mata_ba
19. okt 2012

@pink_lady osobky reaguju len na to,co je podstatne...howk

weissrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata_ba
19. okt 2012

zite stastne az kym neumriete 😉

pink_lady
19. okt 2012

@mata_ba takze monika_nm = mata_ba? 😅 😉

mata_ba
19. okt 2012

@weissrose beriem..ale tvoj nazor je jedna vec a slova typu "pocula som" nie su relevantne...hadat sa s tebou nejdem,je fakt,ze ta nepoznam...lenze toto si cita vela tehuliek,ci mamiciek,ktore hladaju sparvne informacie...a toto medzi ne nepatrilo..ale to uz je jedno..

mata_ba
19. okt 2012

@pink_lady ani nie 🙂 ja nie som z NM..ak to teda znamena nove mesto..

weissrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata_ba
19. okt 2012

@pink_lady @weissrose no kedze som tu zostala zla ja a aj monika..ukoncujem to tu 🙂 majte sa fajn..drzim vam paste...a pozor na "zevraj".. 😉

pink_lady
19. okt 2012

@mata_ba pozri napr tu vela ludi nadava na Dr. Kaščaka - na ktoreho zas ja nemozem povedat krive slovicko mam s nim len a len dobre skusenosti ...a nechce sa mi verit ze by sa zmenil na arogantneho debilka ako to bolo v twejto teme uz napisane... 😉 len je tu vela bab ktore ospevuju len jedineho "doktora" ale v TN porodnici ich bolo a aj je viac fakt ze dobrych ako odbornikov, tak s ludskym a milym pristupom 😉
A citaju to tu aj sestricky z porodnice aj lekari 😎

weissrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
weissrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata_ba
19. okt 2012

@pink_lady toho pana doktora ja nepoznam,preto sa tomu nevenujem...a je fajn,ze si ho ma kto zastat a su baby,ktore su spokojne..len ako som spomenula, je rozdiel napisat,ze stalo sa mi toto alebo hento a je rozdiel napisat "zevraj" alebo "pocula som"..a navyse v tom boli zapletene fakt vazne veci...reagujem na jankovskeho,lebo je moj lekar..keby nim bol pan dr.kascak,reagujem na neho...a moze sa velmi rychlo zmenit prisup lekarov ci sestriciek,ked si tu na svoju osobu precitaju nepravosti...

mata_ba
19. okt 2012

@weissrose ja nie som urazena 😉 nemam dovod..a este na zaver...stojim si za svojim na zaklade skusenosti...skusenosti inych nikomu neberiem...a riesime tu "zevraj"..nie tvoje skusenosti,ci tvoju pravdu..tu ti absolutne nikto neberie...

weissrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pink_lady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata_ba
19. okt 2012

@weissrose okej..

@pink_lady nikto mu nic davat nemusel..ci sam si pytal?toto vazne neviem..a to, ze prijal..to je uz jeho problem..zial,dnes je to bezne v kazdej oblasti... 😒 a ja sa nehadam 🙂 cely cas som v pohode 😀 tak nech sa ti dari 🙂

katren
19. okt 2012

@mata_ba prepac, ale tiez by som bola rada vynechana z tych obvineni a veru, nemam sa za co hanbit.....nechapem, preco sa obuvas aj do mna.....nic som o dr. nenapisala a dokonca ho ani nepoznam..... 🙄
len som, ako mamina v 39tt, hladala infosky ohladom TN porodnice a v jednej diskusii ju tu vychvaluju do neba a hned pod nou napisu nieco taketo..... 🙄 😨
Ja do TN rodit ist nechcem, na 99,9% som rozhodnuta, ze aj treti krat pojdem do TO, ale v pripade nudze som rozmyslala aj nad TN, kedze je blizsie a mna caka treti porod za treti rok a dr. ma trosku vyplasila, ze to k nej nemusime stihnut.....
takze tolko moja diskusia o TN porodnici a asi aj posledna.... 🤐

katren
19. okt 2012

@olivka84 prepac, ale ak je to pravda, tak nechapem, coho by sa mala obavat....ak nie, tak by som taketo veci na verejne forum ani nedavala a urobi to iba chudak 🙄 .... rozsirovat o niekom, ze je nieco ine je dost ubohe 🙄

mata_ba
19. okt 2012

@katren spomenula som ta kvoli tomu,ze ste sa o tom bavili..tie,ktorym to bolo hlavne adresovane to pochopili...ak sa sa ta dotkla,ospravedlnujem sa...viem,ze ty si neutocila...

alyze
autor
19. okt 2012

@mata_ba Ahoj, no nehnevaj sa, ale kto podla teba na koho útočí ? ja som sa tiež len chcela dozvedieť niečo o TN nemocnici a to že sa s toho zvrtlo toto, tak za to teda naozaj nemôžem....

mirka1308
19. okt 2012

@molka ja som tiež chcela rodiť normálne!! 😵 je to určite lepšie v mnohých smeroch!! 😉 Bola som prijatá na oddelenie po termíne s problémami, skákal mi tlak, málo plodovej vody, vyšší vek a absolútne som sa neotvárala!! Ani po vyvolávačkách!! Tak sme čakali!! Dokonca pán primár mi navrhol po 3 dňoch, či nechcem ísť domov, a prišla by som o nejaké 2 dni, čo som vôbec nechápala!! 😠 😠 Dobre, že som ostala, chlapček by sa mi nikdy nebol narodil - bol by sa zadusil, kým by som ho normálnym pôrodom vytlačila!! 🙄 ...ale pán primár čakal!!! Potom by mi zrejme povedal, kde som bola, prečo som neprišla skôr??!! hmm asi toľko...

mata_ba
19. okt 2012

@alyze este raz pisem,ze som vas tam zahrnula,lebo ste sa vy debatovali o danej teme..tie,ktorym to bolo priamo pisane,pochopili..zvysnym to bolo pre info..zle som to napisala,mala som vas vymedzit..takze sa ospravedlnujem..

miskadusko
26. okt 2012

@mirka1308 Tak takéto postupy od primára ma vôbec neprekvapujú. on ťa fakt radšej pošle domov ako keby mal robiť sekciu to je hrozné čo on už robí 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre