Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

mamartinka
20. dec 2007

ahoj janetka.ty si zo skalice.ja som z toho okresu.

janetka
autor
7. mar 2008

halooo skalicanky

tanulik20
16. máj 2008

Ahojky ja som tiez z okr Skalica

mamartinka
16. máj 2008

tanulik a odkial presne si?

rexika
18. máj 2008

Caute ja som tiez zo skalickeho okresu 🙂 🙂

mamartinka
18. máj 2008

rexika ty si z gbelov to viem a teraz byvate v petrovej vsi.poznam od tial neaku majku je kadernicka.a zgbelov sme mali psa anglic.kokrika od neakych lorencov mali ceru dasu.

rexika
21. máj 2008

ahoj mamartinka aj ked som z gbelou tak tam moc ludi nepoznam a lorencov je v gbeloch moc mozna podla videnia by som ju poznala,neviem nepoznam tu ziadnu majku ja som mala kadernicku v skalici ale ta odletela do anglicka a to bola super kadernicka a v petrovke striha gbelanka tak teraz chodim do sastina tam je dobra 🙂 🙂

aja28
21. máj 2008

Zdravim ja som priamo zo Skalice 😎

mamartinka
21. máj 2008

nepozerali ste dnes nahodov niektora sutaz stv1 5 proti 5?boli tam neaky vaculke z okresu skalica.neviete od kial su a nepozna ich niektora z vas?

janetka
autor
25. máj 2008

vaculka _ petrova ves, sastin straze

janetka
autor
25. máj 2008

aja: a kde tam byvas? my na koreszkovej

ivulik007
26. máj 2008

Ahojte babule, a hovorí vám niečo obec Radimov? Ja som práve odtiaľ

mamartinka
26. máj 2008

kedy bude radimovska sopa?poznas lubosa vanka a jeho manzelku?

ivulik007
26. máj 2008

no presne neviem kedy, pretože na ňu nechodím, ale určite koncom júna ako vždy, resp. asi posledný júnový víkend

mamartinka
26. máj 2008

dakujem.a ako v radzimovje?

ivulik007
26. máj 2008

no, ja tam vlastne už pár mesiacov nebývam, chodím tam len občas k rodičom na návštevy. ale inak je Radimov fajn 😉

janetka
autor
26. máj 2008

ivulik: pozname, ja som tam chodila s kamoskou k babke, tusim aj na diskoteke sme tam boli, ale to uz je 15 😉 rokov dozadu..dokonca aj napadnika som tam mala, ale uz neviem priezvisko.. tak nebudem rozoberat, chichi

ivulik007
26. máj 2008

Ja som v Skalici študovala na zdravotke a priznám sa, že už som tam tuším od januára nebola. Ale páči sa mi ako ide Skalica dopredu, výrazne sa zmenila.

aja28
7. jún 2008

Ja byvam na Duklianskej, Janetka 😎 😵 😵 😵

mamartinka
7. jún 2008

baby vydim ze mate neaka deti.rodili ste v skalici?ako to je tam v porodnici.len pre info ze tam snad len niekedy pojdem.dufajme.

lenkal
9. jún 2008

Ahojte.je tu niekto aj z Holíča?Ale poznám aj Skalicu,kedže som tam 23r bývala 😀

mamartinka
9. jún 2008

ahoj.nepoznas v holici tomasa a veroniku madaku.maju dievcatko cez rok lauru.este tam poznam marcela vaclaveka.

lenkal
9. jún 2008

Ahoj.niečo mi to meno vraví,kde asi bývajú? ja tu veľa ľudí ešte nepoznám,lebo som vlastne zo skalice.a ty odkial si?

mamartinka
9. jún 2008

ktore meno ale ti nieco vravi.ja som z duboviec.

ivulik007
10. jún 2008

mamartinka - čo sa týka tej pôrodnice, počula som aj zlé aj dobré ohlasy, ale to je asi všade, resp. každý to vníma individuálne. Ja som najprv zvažovala, že tam budem rodiť, no napokon som si vybrala Kramáre

tanulik20
11. jún 2008

ja som z Holica

lenkal
11. jún 2008

jéééj,ahoj tanulik20.si mi troška povedomá,ale neviem,kam ťa zaradiť 😅 .kde bývaš,alebo kde si pracovala?

tanulik20
15. jún 2008

Ahojky, no byvam pri kastieli a pracovala som v pizzerke u Misiska, a ty si tiez z Holica (lenkl)?

lenkal
21. jún 2008

Tanulík tiež som z Holíča.ešte si tu alebo už rodíš 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre