Termín pôrodu august 2013

dadka33
20. nov 2012

Ahoj,pridá sa niekto ??? 🙂

adamkohlusko
10. mar 2014

tak ideme sa aj my pochvalit, 🙂 Ninka nam uz pekne rastie ,vo stvrtok mame poradnu,tak som zvedava, 🙂 je to papkos,este sa pekne kojime,dole mame dva zubaky,ale uz papa aj zeleninkove,aj ovocne aj maskove prikrmy.co nezje ju,zje ona 😀 spinka nam dobre,mame uz dve ockovania,ktore zvadla super,bez teploty a plakala,len pri pichani 🙂 zubky uz dobre,ale tiez bez teploty,len reviska a mrzuta bola,rada sa nosi a tiez uz odvazne robi prve krocky za ruky.plazi sa ako husenica,uz ju nemozme ani sekundu nechat samu,vozime sa uz v sportaku,lebo lezat uz nechce ani za svet 🙂 potrebuje sediet a pozerat na svet 🙂

kate2kate
10. mar 2014

@borocka nikto nic nepise. Sem tam semhodim ocko ale nic. Presne ako jankako.

kate2kate
10. mar 2014

@aremika uz to je v poriadku. Berie flasu bez problemov u opatrovatelky. Uz papame aj prikrmy takze je to ok 😉

l_lucia
11. mar 2014

tak my este nemame ziadne zubky. uz sa desim, ked bude malinka mobilna. uz teraz pozoruje, kde sa rozbehne, ked uz bude moct. no nezastavime sa od rana do neskoreho vecera uz teraz - trochu praca, skola, dietatko, vela cestujeme - ale uzivam si materstvo plnymi duskami. ved cas plynie taaaaaaaaak rychlo

kate2kate
11. mar 2014

U nas tiez ziadne zubky, pred tromi dnami zacal stvornozkovat a to je teda katastrofa, za chvilku dokaze strcit nos do kazdeho kuta v obyvacke 😀 vsade je pichnuty a neustale chodi za psom.Papame uz vsetko, nemixujemmu stravu. Spinkaju s vami, alebo maju svoje izbicky? Moj spi v postielke u nas v spalni. Ale uz rozmyslam ho dat do izbicky.este ho sice dojcim kazde 2-3h v noci, mozno by mu to prospelo. Ako to mate vy?

kate2kate
11. mar 2014

A chodime na prechadzky len v sportiaku, tam dokaze presediet aj neviem kolko. A to sme dva mesiace kociar vobec nepouzivali. Teraz v nom je velmi rad, vsetko sleduje 😀

l_lucia
12. mar 2014

aj nasa rada pozera v kociku. vydzri pozerat velmi dlho. uz ani tak dlho v kociku nepospi, ako zvykla. je v postielke u nas v spalni. kedze mame zatial len dvojizbak, tak to asi este chvylu takto ostane. odkedy sme presli na nutrilon dvojku, tak je stale hladna a budi sa aj v noci. no som zvedava, co bude dalej.

kate2kate
12. mar 2014

No spanok sa aj nam skratil. Teraz spinka cez den 3x40 minut. Ale zaspavanie nam trva dlhsie, ani za svet sa nevie ukludnit a v klude polozit hlavku. Cestujevpo posyielke, hadze sa na bok zasa spat a stvornozkuje a stale nieco. Mam chut ho prilepit na madrac 😀

l_lucia
15. mar 2014

no tak my sme na tom podobne. a spat chce len naboku. zaspava rychlo, ked je uz uplne unavena. inak je to boj. no a tento tyzden dalsia katastrofa - chytila nejaku virozu, nemohla pit ziadne mlieko a teraz ked uz moze, tak uz nechce zas ona. a este k tomu ju aj z neho boli brusko. dufam, ze je to len prechodne po chorobe.

jankako
22. mar 2014

Baby,dali ste už deti do športovej verzie kočiara??ja stále váham..
mimochodom ani u nás to ani zdaleka nevyzerá že bude mať zúbky tak lahko 😀 Dcérka mala už ako 6,5 mes.prvý zúbok..malý však štvornožkuje a možem povedať že šikovný a kludné dieťa.dobre spáva..klop klop 😀 a dojčíme ešte stále.prikrmy mu idú jedna radosť 🙂

l_lucia
23. mar 2014

Konečne prvy zubok

9puma999
23. mar 2014

Milé žienky, kamarátky, mamičky, tatinkovia, babičky, dedkovia - ak máte záujem o krásne detské vecičky za v pohode ceničky neváhajte kliknúť na https://www.facebook.com/pages/Fashion-4-Kids/1... a za každý like ste v hre o úžasné hodinky Quartz !
Výhercu žrebujeme večer 30.4.2014.

borocka
25. mar 2014

Ahojte, tak som vas vypatrala...
Nasa emi uz lozi mesiac,stavia sa a chodi okolo nabytku, odmieta lyzicku takze ju krmim rulou a hryzie. Samozrejme zuby nema ziadne. Spi 2x za den na 40 minut. Ale nie je velmi urevana. Potrebuje spolocnost, vela chodit. Nech e sa nosit na rukach.
Buduci tyzden ideme do poradne tak som zvedava na vahu.

kika76
10. apr 2014

Ahojte,tak nasa Alicka nám rastie ako z vody 🙂 včera sme boli v poradni, váži 8025g, mali sme druhé očkovanie, v noci potom teplota 38,0C. Dnes ráno už len 37,0C. Pijeme France lait 2 a veľmi nám chuti, v noci sa budí max. 2x, dúfam, že jej to vydrží 🙂. Papka prikrmy - ovocné, masko so zeleninkou a večer ryžovisko-mliečnu kasu. Lekárka nám povedala, že mozme skúsiť už aj biely jogurt, tak neviem... pri starších deťoch som dala jogurt až v 10.mesiaci.... Lozíme po celej obývačke a kuchyni, hlavne cúvanie a otacame sa všetkými smermi, hojdame sa na štyroch ako zabka 🙂 občas maly skok dopredu 🙂 zuby nemáme 🙂 pa 🙂

kika76
16. apr 2014

nepisete nic, dievcata.....🙂

kika76
18. apr 2014

Veselú veľkú noc! 🙂

kika76
22. apr 2014

dnes máme presne 8 mesiacov 🙂 tešíme sa 😵 lozíme už aj dopredu 😉 a máme už aj náušničky 😵 papa a napiste, co mate nové 😉

nellylili
26. apr 2014

ahojte baby 🙂 kedysi som tu bola pod menom tinus888 ale neviem z akeho dovodu ma vyhodili :/ takze nasa ma 30.4. 8 mesiacov, este nelozime, nechce sa nam, je to anjelik, spi este 3 krat denne, dokopy asi 3-3,5 hodiny a v noci iba raz papame 🙂

kika76
15. máj 2014

tak o tyzden mame 9 mesiacov a tesime sa 🙂 Alicka zacala dzavotat 🙂 " va va va va, ge ge, ba ba" tak sa rozpravame 🙂

borocka
12. jún 2014

@l_lucia
@kika76
@nellylili
@jankako
@kate2kate
@adamkohlusko

ahojte maminy, nejako to tu strasne upadlo 😒 alebo mame nejaku inu skupinu niekde???
tak ja nas idem vychvalit do nebies, aj sa pstazovat. a tiez vas nakopnut, ci tu to uz nacisto vymrelo?????

nasa emi uz chodi 😅 😅 😀 . ano spravne, tento tyzden zacala behat a je na seba neskonale pysna. ten prestastny usmev ma len ked sama chodi.
tento tyzden nam vysiel aj prvy zubok. huraaa, dockali sme sa 🙄 . bol to des. a rastie jej fasa krivo 😠 ( lebo furt ma v puse flasu, namiesto cumla). takze skoncia tieto horucavy a flasu vyhodime, nauci sa pit z nejakeho poharika.
cez den spi jedenkrat, cca hocinu. ak spi hodinu a pol tak to uz som nadmieru spokojna. v noci sa dost budi, ale to pripisujem tomu zubku. fakt nam dal zabrat.
je velmi temperamentna, ukricana. na ihrsku dava do laty 2-3-4 rocne deti. mojho starsieho doma hocikedy umyselne prefacka, vykrici, vysticuje. no proste fasa povaha. dava jasne najavo co ma ako byt.

pokial ideo stravu, my sa s tym neserieme.... jedava len na kolenach a len z nasich tanierov, takjze uz sa doslova nazrala takeho segedina, ci domacej klobasy, neohrdne ani paradajkou do ruky ( amen tma to potom vyprat),

no a vy ako??? chvalte sa, stazujte. nech viem ze certa nemam doma eln ja 😉

jankako
12. jún 2014

@borocka tak malá je iná elektrika a živel 😀
Nás Olino štvornožkuje,chodí za dve ruky a poprí nábytku.za jednu ruku neexistuje,ale je výborný v liepaní sa pomaly aj na luster 😖 to sa krpec nebojí.ale za jednu ruku sa bude báť.😀.ja ešte Olimu varím,ale sem-tam niečo okoštuje aj naše.Dokojila som nedávno,nejako to príroda zariadila že tentokrát kojiť dlho nebudem.je to trochu zvláštne,ale je to aj tým že dcérka bola nonstop na prsníku a Oliverko to lajdal 😀.tak sme dáky mes.aj pol na UM.
Spáva dva krát za deň,dokopy cca tri hodky.
Zúbok ani jeden.ale možno už čoskoro.Hrozne začal byť cez deň plačlivý,visí namne/ved na kom inom,ked sme cez týž.sami doma/,zavriem dvere zasebou ked potrebujem vybehnúť na poschodie a plače tak akoby som sa už nemala nikdy vrátiť..má krízu.
ale inak je zlatý.Zajtra ideme prvý krát ku kaderníčke 🙂

l_lucia
14. jún 2014

No my rastieme ako z vody. Ale len do výšky. Váha je taka akurat. Emka chodí popri nábytku, lozi kade tade. Nenudime sa. Zúbkov mame osem takze sa uz papka oveľa ľahšie a takmer vsetko. Spinka vačšinou dvakrát, no niekedy sa podari uz len raz asi 2,5 hodiny cez obed. Cez tie horúčavy to bola katastrofa. Uz mam konečne viac času tak hurá užívať si leto niekam na chatu

kate2kate
14. jún 2014

@borocka mas sikovnicu teda! A to som myslela, ze ken nas Oliverko sa tak ponahla 😀 Stoji cely den, chodi popri nabytku, ale este si netrufne sam. Spinka cez den 2x40min. V noci sa stale budi. Este stale kojim, inak cez den papa uplne vsetko, okrem medu. Tak ako som hovorila, skusila som tu novu formu papania Baby led weaning. Nikdy som nemixovala, okrem jogurtu ani lyzickou nekrmim. Uz aj jogurt mu podam na lyzicke a sam papa. Varim bez soli a vsetci mame to iste na tanieri. Je to super spolu jest pri stole a nemusiet krmit. Vsetko mu nalozim na tacku na stolicke a sam si berie. Ako Vam spavaju v noci? Moj hrozne, stale je hore. Od kedy sa naucil stat, tak stoji. Aj v noci, hned ako sa trochu preberie tak stoji. Vstava kazde2 hodky, ani neplace, len stoji. Ked ho neulozim, tak zacne mrncat. Kojim kazde 3 hodky v noci. Nechodim do inej skupiny, len to tu nejako stichlo 😀

kate2kate
14. jún 2014

Dajte nejake fotecky, toto je nas Oliverko a jeho najoblubenejsou hrackou- ventil z radiatora 😀 na dalsich fotkach papa domacu pizzu, syr, toast a prazenicu. Za chvilu spapa aj mna 😀

kate2kate
14. jún 2014

A este som zabudla, mame dva zubky 😉

kika76
16. jún 2014

Ahojte, aj nam uz vyrastli tri zubky 🙂 A asi pred tyzdnom sa Alicka prvykrat postavila v ohradke 🙂 takze chodenie je pre nas este zatial vzdialena buducnost 🙂 ale neponahlame sa 🙂

kika76
1. júl 2014

Ahojte, tak ako rastiete? Ozvite sa, sme zvedavé 🙂 Zúbky už mame štyri a stojíme stále - mame na rukách, v ohrádke, pri stoličke a dokonca aj vo vysokej stoličke - mama sa musí mat stále na pozore 🙂 a inak len Lozíme a lozime 🙂 Prajeme vam pekne leto 🙂

borocka
8. júl 2014

@jankako
@kika76
@kate2kate
@l_lucia
caute baby, znovu dam nejaky sumar..... snad sa pridate 😉

mame 2zuby, ucime sa chodit po schodoch. spinkame stale len raz za den, cca 1-2 hodiny.
casto chodime na detske ihrisko kvoli starsiemu synovi, a ema je stastna prestastna na hojdacke a smykacke. fascinuje ju piesok (naberie si do dlani a sleduje ako sa jej presypa medzi prstami).
boli sme sa uz prvykrat kupat. bola spokojna, vyrehotana. uzila si to.
iak je velmi komunikativna, vsimava, rozumna. na gauci dava pozor, na kraji vzdy zastane. ked poviem ze ideme tatata, berie do ruk topanky a uz stoji pri vchodovych dverach ( velmi rada chodi von), ked sa spytam kde je pato? okamzite sa postavi nasmeruje sa do detskej a stale si somre: pa-pa-pa ( akoby sa snazila povedat pato).
ale je aj velmi tvrdohlava, jedovata, casto krici. ked sa jej nepaci, okamzite place. je to velmi dominantne ideta, silna osobnost. tazko s nou byva.

a vy ako??

jankako
8. júl 2014

Ahojte my mometalne dovolenkujeme v Deutschlande.Oliho prvy velky vylet.
Konečne mame zubok! Objavila som presne v deň 11mes.ma ho hore a idu mu tri ďalšie naraz tiež hore.
Oli tiež len vonku by bol, ked ideme dovnutra, tak s plačom. Spravil prve krocky, obstoji bez držania. Robi nam len radost.je úžasný 🙂
Fotka aktualna.Zoo Munchen

lienockalenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre