Termín pôrodu február 2014

kamea858
22. máj 2013

Tato diskusia je určená pre budúce mamičky, ktoré očakávajú potomka v termíne Február 2014. Ja zatial nesmelo, so slabšou druhou čiarkou 🙂

kamea858
autor
22. máj 2013

Tu je môj testík...

kamea858
autor
23. máj 2013

tak ešte raz teda

miska200
24. máj 2013

@kamea858 ahojky, tak ja snad sa tiez dockam potomstva vo februari, zatial mam 2 pozitivne testy - ciarocka pekne zosilnela a tento Clearblue mam odlozeny na nedelu 🙂

kamea858
autor
25. máj 2013

@miska200 ahoj a kedy očakávať ms? Ja ešte nemám mat až 28 mám dostať. Dúfam že nepríde. Mám urobené dva mama testy pozitívne a tento clearblue.

miska200
25. máj 2013

@kamea858 ocakavam, ze nedojde v pondelok 🙂
kedze som po IVF, tak ako spravna nedockavka som testovala 1x v utorok (3. den po vklade) - to bolo este negativne, no a vo stvrtok som mala pekneho ducha, vcera slabu ciarku a dnes je ta ciarka krasna, tak dufam, ze vsetko bude OK 🙂
na krv mam ist az 3.6., takze az potom, ako to bude potvrdene z krvicky, sa zacnem naozajstne tesit... dufam, ze sa po 3 rokoch dockame aj my...
a Vy ste ako dlho skusali?

kamea858
autor
25. máj 2013

@miska200 no tak to zatiaľ po tichu gratulujem a veľmi sa s tebou teším. Tri roky je dosť dlha doba. My sme skúšali od začiatku roka. Dosť sa cudujem že už 22 dc som mala slabsiu druhu čiarku. Taká som teraz nedockava.

miska200
25. máj 2013

@kamea858 tak asi bola ovulka skorej, ked ciarka vykukla uz 22. den... ale ked to potvrdili aj digi clearblue, tak je to tutovka, ze je to tam... drahemu si uz oznamila, co ho caka? 😀

kamea858
autor
25. máj 2013

Aj ja si myslím že je to tam, povedala som mu to keď vyšiel takto clearblue. Samozrejme sa tešil ale ešte tak opatrne. Inak sme to nikomu nepovedali a povieme až keď to budem mat potvrdené od lekára. Podľa toho čo som na sebe spozorovala bola ovu 10-11 dc.

kacatto
25. máj 2013

ahojte babule, tiez sa ku vam tak nesmelo pridavam.. vcera poobede 'duch' a dnes rano druha ciarka - nie sice taka vyrazna ako kontrolna, ale je tam 🙂

majda12
25. máj 2013

tak baby aj vam potichucky gratulujem ja som tiez po ivf v utorok bol vklad tak uvidime ako dopadne test prvy chcem urobit zajtra rano ale asi to bude skoro,musim len cakat ...

jastericka_elza
25. máj 2013

čo by som dala za to, keby sa aj nám podarilo... 😒

kvidka
25. máj 2013

babenky drzim vam palce aj ja som sa o druhe babo natrapila viac ako rok,,,moj prvi ma uz deved rokou,,,,a teraz som v siestom tyzdny,,,v pondelok ma caka kontrolny ultrazvuk tak dufam ze sa vsetko podari,aj vam to zelam,,,,,jeto nadherny pocit ked ty doktorka potvrdzuje ze sy v tom,,,,,tak sa drzte 🙂

kvidka
25. máj 2013

@kamea858 aj moj bol tagisto davaj sy na seba pozor mozes byt len v tretom tyzdny vela stastia 🙂

kamea858
autor
25. máj 2013

@kvidka dakujem aj ty sa drží a veľa zdravicka.

kamea858
autor
25. máj 2013

@majda12 ahoj, drzim palce daj potom vedieť ako dopadol testik

majda12
26. máj 2013

ahoj tehulky tak test dopadol zatial tak ze druha ciarka je duch tak dufam,ze bude len silniet tak tfuj tfuj

kamea858
autor
26. máj 2013

@majda12 Ahoj, tak drzim silno palce a informuj ako sa ciarocka vyvija..

miska200
26. máj 2013

ahojte babulky, tu su moje testiky, dnes som 8. den po embryotransfere 😀

kamea858
autor
26. máj 2013

@miska200 jeej to su krasne testiky, gratulka 😉

lexi27
26. máj 2013

Dobry vecer babulky, tak zatial tak nesmelo ale chcem sa pridat k vam ;) dnes vecer testik po 3 dnovom meskani a hned silna ciarocka ;) spociatku mierny sok :D necakali sme tak skoro (2mesiace) testik mame s priatelom pred sebou a pozerame nan ako na zjavenie ;D
Zijeme v UK takze na potvrdenie od lekara musime cakat ale najradsej uz by som tam nacupitala hned zajtra ;) podla netoveho vypoctu sme 4tt 🙂
Tak vsetkym nam drzim palcek a dufam ze sa tato tema bude rozvijat ;)

miska200
27. máj 2013

@kamea858 dakujem, moja...4. juna idem na krv a tajne dufam, ze to budu dvojicky 😉
@lexi27 gratulujem, to je super, ze sa Vam tak rychlo zadarilo, drzim palce 🙂

kamea858
autor
27. máj 2013

@miska200 to je super aj ja idem k doktorke 4.6. Bola som onak dnes lebo mám asi mykozu. Ale nič ešte nie je vidieť.

mayyyyka
27. máj 2013

Ahojte 🙂 pridávam sa k Vám, testíky pozitivne 🙂 tak sa vytešujeme a k lekárke idem 7.6. vraj skôr sa neoplatí že nebude nič vidno....

kamea858
autor
27. máj 2013

@mayyyyka ahoj, gratulujem ti. Daj potom info ako dopadla navsteva u lekarky. Uz sa aj ja neviem dočkať kedy pojdem k tej mojej.

lexi27
29. máj 2013

@mayyyka gratulujem a vitaj medzi nami ;)

zuzik311
29. máj 2013

Kočky ahojte ani neviem ako to rýchlo letí.. takto pred rokom som bola medzi snažilkami, mala som termín v marci 2013 ale malinký sa narodil už vo februári. držím všetkým palčeky prajem príjemné tehotenstvo a teším sa s Vami 🙂 ale nostalgia za bruškom je... žeby sme si zariadili druhé? 🙂

stanka810
29. máj 2013

ahojte babulky...pridavam sa k vam...podarilo sa nam nase druhe IUI a na 13DPO som si urobila test a bola slabulinka ciarka...na 14DPO vcera rano som testla zase a su to tieto dva testiky a ciarka uz bola silnejsia....vcera som isla na krv do centra a potvrdili nam tehotenstvo 🙂 tak sa tesiiiiiiiiiiim 🙂

kamea858
autor
29. máj 2013

@stanka810 gratulujem ti 🙂

figurka1985
29. máj 2013

Ahojte babulky.... Gratulujem buducim mamickam, a tajne dufam, ze sa k vam coskoro pridam 🙂
25.5 mi mala dojst mrcha, ale nedosla, tak som s malou dusickou pisla do poharika, manzel testoval.... 🙂 ukazala sa slaba ciarocka... vcera a dnes rano som testovala zas- ciarka krasne silnie- neskor pridam aj fotku 😵
K doktorke som objednana na 7.6.- dufam, ze vsetko bude v poriadku, a budem mat kraaaasny darcek k narodeninam- 8.6 😵 😵 😵
Zatial sa citim skvelo, ziadne nevolnosti... sem tam bolest podbruska, a ospalost 🙂
Strasne vam drzim paceky, nech je vsetulinko v najlepsom poriadku :-* 😉 aby sme sa mohli vsetky spolocne vytesovat z nasich krasnych ratolestiiiii 😵 😵 😵

figurka1985
30. máj 2013

pridavam testiky 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre