Termín pôrodu január 2013

daduska2009
30. apr 2012

Ahojte mamičky aj čakateľky je tu niektorá s podobným termínom mne vychádza na 6.1.2013 som strašne šťastná ,ale sa aj dosť bojim,kedže o dve mimi sme už prišli, tak dúfam že tu nezostanem sama....🙂

cristi
30. apr 2012

@daduska2009 Ahoj , ja sa rada k tebe pridam 🙂 minuly tyzden som si nasla // ciarky na tehuteste,som neskutocne stastna .Samozrejme, ze mam aj obavy,ale nepripustam si ich...termin mi vychadza na 5.1 2013,bude to moje druhe dietatko 😎

manamani1
30. apr 2012

@cristi
@daduska2009 baby aj ja ceeeem, uz som po ovu, takze uz len cakat🙂

daduska2009
autor
30. apr 2012

@cristi a mas aj nejake priznaky,lebo ja zatial nie,okrem toho ze ma bolia prsia a meska mi par dni. Gratulujem ti a kedy sa chystas k dokine?

cristi
30. apr 2012

@daduska2009 🙂 gratulku vraciam aj tebe 😉 priznaky nemam tiez ziadne,ani prsia ma nebolia..jediny priznak su rovnako tmave ciarocky na teste 🙂 .mne tiez meska len par dni...dnes som sa objednala k dr.a vezme ma na buduci tyzden 10.5. aby uz nieco bolo vidiet na uzv..aj pri prvom tehu som v takom termine bola.Uz sa neviem dockat ,kedy nastane ten den... 😎

cristi
30. apr 2012

@manamani1 tak toto som si hovorila kazdy mesiac,ze aj chcem uz konecne 😅 tak nech sa k nam coskoro pridas,bud nam tu spolu veselsie 😉

manamani1
30. apr 2012

@cristi a ako dlho ti to trvalo?

daduska2009
autor
30. apr 2012

@manamani1 presne tak ako pise cristi aj ja som bola taka ista 😵 ze kedy uz to bude, uz sa tu na teba tesime 😉

danjelca
30. apr 2012

dievčatá ešte stíhate plodný rok draka🙂)))končí až vo februári, 13 teho🙂)

manamani1
30. apr 2012

@daduska2009 ako dlho ste sa snazili?

cristi
30. apr 2012

@manamani1 tentokrat len 5mesiacov 🙂 Jakubkovi az 4roky 😔 ☹

daduska2009
autor
30. apr 2012

@manamani1 no so mnou je to komplikovane lebo minuly rok v septembri som si nasla tiez // ale v 6tt sme o to prisli a teraz vo february tiez takze dufam ze to bude dobre tento krat a snazili sme saod januara 2011 🙂

daduska2009
autor
30. apr 2012

@cristi vidim ze aj ty mas Jakubka a ake meno by si chcela pre dievcatko???

cristi
30. apr 2012

@daduska2009 pre dievcatko?Kedysi sa mi pacila Simonka,ale este to urcite prehodnotim milionkrat 😝 inak vnutorne citim,ze to bude dievcatko,vlastne budem sa tesit aj druhemu chlapcekovi 😵 a vies ako sa hovori... do tretice vsetko dobre,tak drzim moc palceky 😎

cristi
30. apr 2012

@danjelca ahoj,vsak sme dreli na tom ako draci 😀 😝

daduska2009
autor
30. apr 2012

@cristi dakujem bodaj by si mala pravdu robila som si len jeden test ale je to dost silna ciarka 😀 tak dufam ze to bude ok spravim pre to vsetko aby to vyslo 😵 😵

uzovicka
30. apr 2012

@cristi ahojky, ja mam silneho tusaka, ze vy dostanete babenko este pod vianocny stromcek tento rok, krasa, nie? 🙂 😵

cristi
30. apr 2012

@uzovicka ahoky 🙂 😵 aj ja tak nejak tusim.... 😎 ty mi citas myslienky?

cristi
30. apr 2012

@daduska2009 ja uz mam 4testy za sebou.. 😝 a vidim pekne ako silneju ciarky...hadam je to dobre 😎

uzovicka
30. apr 2012

@cristi zda sa mi to dost pravdepodobne porodit o tyzden dva skor. Ja som rodila v 37. tyzdni a ani toto tehotenstvo podla mna do vypocitaneho 40. tyzdna nevydrzime, tak my budeme asi oktobrovi 😵 😵 , nevadi, ved je to jedno kedy, len nech nie priskoro privelmi... Kedy ides k zenskej??

daduska2009
autor
30. apr 2012

@uzovicka no ja uz jedno decembrove mam 😀 takze moze byt aj druhe bolo by to fajn 😝

uzovicka
30. apr 2012

😀 😀 @cristi inac, moja, zasa mame deticky uplne rovnako, s dvojmesacnym sklzom 😀

cristi
30. apr 2012

@uzovicka ja som mala termin tiez pri Jakubkovi o jeden tyzden neskor ako som neskor porodila...takze ten december je vysoko pravdepododny...a akurat to vychadza okolo Vianoc a vianocnych sviatkov....to bude radosti 😵

cristi
30. apr 2012

@uzovicka je to osud?nahoda? nech je ako chce,asi to tak ma byt... 🙂 a som zvedava ,ci nam vyjde i rovnake pohlavie 😎

cristi
30. apr 2012

@daduska2009 ale hadam uz zostaneme v nasej januarovej teme 😉

daduska2009
autor
30. apr 2012

@cristi jasne ved to je jedno ved aj tak termin bude pravdepodobne v january ja som Jakubka prenasala 10dni to bolo na nas oboch az az narodil sa 15,12,a prisli sme domov az 15,1, 🙂

cristi
30. apr 2012

@daduska2009 asi sa mu v tvojom brusku pacilo 🙂 ak sa mozem spytat,preco ste tak dlho pobudli v nemocnici?

tony_tony
30. apr 2012

aj ja sa k Vam pridavam, v piatok mi vysiel pozitivny tehu test, termin podla kalkulacky by som mala mat 7. 1.

cristi
30. apr 2012

@tony_tony vitaj 🙂 tak to mame tesne vedla seba 😉 ja mam termin 5.1

daduska2009
autor
30. apr 2012

@cristi Kubko vdychol plodovu vadu a dostal zapal pluc no a 25,12,2009 ho museli previest do BA na doliecenie ale uz je uplne ok taky maly sibal je z neho 😀 😀 😀

daduska2009
autor
30. apr 2012

@tony_tony ahoj 🙂 no ja mam termin 6,1, 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre