Termín pôrodu - január 2015

modramamka
16. apr 2014

Ahoj baby,kto sa pridá?Posledná MS 27.marca,termín pôrodu mám krásny 1.1.2015 🙂 Skôr som mala ovuláciu a mám už aj duchov na testoch 😵 Dovolila som si založiť aj súkromné fôrum https://www.modrykonik.sk/forum/sukromne-diskusi... ,kto si prosí ísť dnu,dajte vedieť 😎

nenullienka
16. apr 2014

Ahoj poprosím pridať 🙂 Ďakujem

melanka13
17. apr 2014

@modramamka
@nenullienka ahojye este uvidim skusim aj ine testy no zatial yo vyzera takto..

melanka13
17. apr 2014

Foto

selina.liana
17. apr 2014

baby dufam že sa k vam pridám🙂

selina.liana
19. apr 2014

Halo kde ste vsetcia?

modramamka
autor
20. apr 2014

@selina.liana No ešte len málo žien vie,že patria medzi januárovky 🙂

selina.liana
20. apr 2014

@modramamka veď práve ešte to neviem ani ja;)

nenullienka
20. apr 2014

@modramamka Ahoj môžem sa spýtať kedy si mala poslednú mrchu? Lebo mne každý výpočet termínu vychádza iný. Ja mám ale strašný cyklus 37 denný ale ovulku som mala na 16 deň. Raz mi vypočíta termín 30.12 potom 01.01. a dokonca už aj 21.12 😅 V stredu idem k dr. tak som zvedavá mala by som byť 5 tt.

selina.liana
21. apr 2014

@nenullienka termín pôrodu.sa počíta k dňu poslednej menštruácie pripočítať 5 dní a od mesiacu odpocitaj 3 mesiace A máš T pôrodu;)

nenullienka
21. apr 2014

@selina.liana 21.12.2014 😀

selina.liana
21. apr 2014

@nenullienka no vidis ake jednoduche;) superrrr

selina.liana
21. apr 2014

@nenullienka tak decembrovka;)

nenullienka
21. apr 2014

@selina.liana necháme sa prekvapiť, v stredu idem k dr. tak som zvedavá čo povie

selina.liana
21. apr 2014

@nenullienka podla poslednej ms to iste co ja;) podla velkosti uvidis;)

selina.liana
21. apr 2014

@nenullienka som zvedava;)

nenullienka
22. apr 2014

@selina.liana ja sa aj trošku bojím lebo pri synovi som začala od 7 tt krvácať a 3 mrsiace som brala ráno aj večer po 2 tabletky utrogestanu. A všimla som si, že ma pobolieva podbruško. Ale sa tak utešujem, že sa maternica rozťahuje a odohrávajú sa tam veľké zmeny tak preto. Ale inak sa cítim super ako keby som ani tehotná nebola 🙂

selina.liana
22. apr 2014

@nenullienka neboj sa vsrtko bude ok. Ja sa tiez trochu bojim , mne prva dcerka zomrela:( verim ze vsetko budeok

nenullienka
22. apr 2014

@selina.liana tak to mi je strašne ľúto. Držím silno palce nech je to v poriadku 😉

selina.liana
22. apr 2014

@nenullienka dakujem, verím že bude.

ellie222
23. apr 2014

ahoje, som zvedava ci sa k vam pridam 🙂 no mam este cas sa testovat az za taky tyzden a pol :-/ no uz sa neviem dockat vysledku 🙂

nenullienka
23. apr 2014

Ahojte tak tehuľkovanie potvrdené 5+3tt. Ešte len videl bublinku ale 07.05. objednaná na odbery a aj kontrolne sono a že už aj dostanem tehu knižku 😀 . termín mám vraj predbežne 30.12. ale upraví to až po prvom riadnom meraní bábätka lebo teraz to je skreslené. Ale zatiaľ všetko O.K. predpísal 3 balenia kys. listovej a mám ju užívať ráno a večer. Ale ja ju už užívam od januára tak povedal, že super.
Tak baluľky pridajte sa 😉

selina.liana
23. apr 2014

@nenullienka gratulujem;)

si31si
25. apr 2014

ahojte, tak aj mne vyšli na testíku dve čiaročky u doktora som ešte nebola ale chystám sa v pondelok tak uvidíme 😉

danka.chomka
25. apr 2014

@si31si ahoj prosim ta kolky dpo si? Ze uz mas ciarky?

si31si
25. apr 2014

@danka.chomka ahoj dnes som 14dpo, prvý krát som testovala pred dvoma dnami to bol uplne slabý duch, a teraz to už bolo silnejšie volným okom viditelné

gangulienka
28. apr 2014

ahojte tak ja sa pomalicky a potichucky pridavam 🙂

peegi
28. apr 2014

Aj ja sa pridavam 🙂

remeli
28. apr 2014

Možno sa aj ja pridám 🙂, len to ešte neviem :(, na dvoch testoch duch ale čiarka nechce zosilnieť

remeli
28. apr 2014

@si31si nehodíš sem fotku testu?

dashka81
28. apr 2014

Ahojte, pridavam sa k januarovkam;) lekarovi idem o tyzden, tak snad bude vsetko ok🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre