Termín pôrodu jún 2013

zora256
22. sep 2012

Ahojte maminky je tu niekto,kto bude rodiť v júni?Ja zatiaľ svoj termín viem len podľa tehu kalkulačky,ten ukazuje na 6.6.2013
tak by sme si mohli písať od začiatku zistenia tehotenstva a písať si až po roky keď nám drobci nepôjdu do stredných škôl😀

zora256
autor
22. sep 2012

Ahojte mne zatiaľ test ukázal slabú druhú čiaročku,škoda,že ju neviem odfotiť,tak skúsim zajtra zas testovať a pondelok tiež,či bude silnieť a potom dám hore fotku,keď bude vidno obe krásne.

seginiatko
23. sep 2012

@zora256 Ahoj, tak mozno sa pridam , este to nie je iste, je tam duch, pockam este par dni 😅

silvia0201
23. sep 2012

držím vám všetkým palčeky babenky a prajem pohodové tehuľkovanie 🙂 😉

zora256
autor
23. sep 2012

@seginiatko Ahoj!
Tak sme asi narovnako,mne je tak veľmi slabunká tá čiaročka ako tieň,ledva vidno☹,ale moc dúfam,že bude silnieť,a tebe toho ducha vidno aj bez ostrenia zraku?Držkám palčeky🙂

marianax
24. sep 2012

Aj ja vam zelam tak ako moja kolegyna silvia0201 krasne tehulkovanie a zdravych drobcov nedavno sme zacinali my ako junovky 2012 a uz ste tu vy tehulky 2013 😀

seginiatko
24. sep 2012

@zora256 He he, to si dobre nazvala, bez ostrenia zraku 😀 ale teda presne ako vravis, zatial mam taku ciarku ze ostrim zrak ako orol, ale tak aj mm ju tam vidivraj.. NO ale dnesny test je bez ciarky, bez ducha, proste prazdnota .... 😢

zora256
autor
24. sep 2012

@seginiatko Ahoj!
Tak to sme narovnako a toto nechápem,prečo nesilnie,ale zmyzla??? 😒 ,Hoc ja si vravím,že tak možné i tak je že sme tehu,mne pozitívny vyšiel pri malom,až keď mi meškala ms 3týždeň.Tak ešte ms nie je tak je nádej stále,vieš nádej umiera posledná😀Prajem Ti aby to tak bolo aj vtvojom prípade 😉 .

zora256
autor
24. sep 2012

@marianax Ahoj!
Ďakujeme,krásne,veru ten čas hrozne letí ja som vlani rodila synčeka v júli 2011🙂A už je zneho šibal,smiem sa opítať ako zvládate deti v puberte a dve malé?Musíte mať poriadnu trpezlivosť a nervy 😅 normálne vás obdivujem,mňa občas jedno vytočí,hoc by som bola veľmi rada,keby sa nám podarilo druhé,aby sa mal časom ským hrať...

seginiatko
24. sep 2012

@zora256 Ved ano, este mam nadej 🙂 tak cakam 😅

zora256
autor
24. sep 2012

@seginiatko A ja stebou,potom daj vedieť a ja sa tiež ozvem,že ako do 3.10. čakám na ms,a ak nič testujem🙂A ty na kedy čakáš ms?

seginiatko
24. sep 2012

@zora256 ja cakam 30.9 . tak som fakt zvedava 😉 urcite sa ozvem

olienka12
24. sep 2012

ahojte, ja silno dufam,ze budem k vam patrit 🙂

marianax
24. sep 2012

@zora256 ahoj moja kludne si tykajme ak ti to nebude vadit 😀 no vies co ja sa smejem ze mam doma takmer vsetky generacie deti od babetka po pubertiakov xixi no nie vzdy je to jednoduche na jednej strane musim byt trpezliva na druhej tvrda aby mi neprerastli hlavou teda mat ich pod kontrolou mm je casto prec v praci pracuje v cechach ale mam dobreho manzela lubi nas a dobre sa o nas stara no najviac nas trapi ze je stale prec ale rozmyslame ze sa prestahujeme do ciech kde ma firmu no ak sa to samozrejme podari takze velakrat si aj poplacem no ked ich vidim vsetkych pokope poviem si ake je to krasne vadia sa vela krat ale aj my sme sa doma hadali neviem sama ako to zvladam a ci to vobec zvladam no snazim sa 🙂 tak nech sa ti podari druhe dietatko lebo naozaj jednemu by bolo smutno 🙂 😉

laja77
24. sep 2012

ahojte, tiež by som sem chcela patriť, ale testík mám zatiaľ bez čiarky, aj keď poriadne zaostrím 😒

olienka12
24. sep 2012

kocky ked je na teste to miesto kde ma byt druha ciarka naznacene nie farebne ale da sa urcit kde by mala byt je to duch ci nie?

mimus
24. sep 2012

Tak mi snazilkujeme ostosest :D dcerka nam vysla na prvy sup a toto sme zacali tiez az teraz ... Ak sa zadari tak by bolo opat junovciatko 🙂 ja este test ani neskusam tak sa dufajme ozvem zaciatkom oktobra ked nedojde mrcha ;)

bets
25. sep 2012

@olienka12
pozri si ako vyzera novy test. niektore testy, ked som pozerala do svetla, mali naznacene to miesto, kde ma byt druha ciarka.

zora256
autor
25. sep 2012

@marianax Ahoj!To Ti verím,že nie je to ľahké ale stojí to zato🙂A díky za priania🙂

zora256
autor
25. sep 2012

@seginiatko Ahoj!Tak držím palčeky🙂Mne má do 3.10.prísť,ale dúfam,že si dá dovolenku na 9mesiacov🙂A u teba tiež 😉
@olienka12 Ahoj!Ak nie je svetlo ružová,tak je negatívny test.Na viacerých testoch vidno miesto druhej čiarky ako biely pásikak nezružovie ani svetlo tak negatívnyak je aspoň náznak ružovejtak je duch.
@laja77
@bets baby všetkým vám držím moc palčeky aby sme tu boli každá tehulka a mohli si písať od začiatku tehulkovania až dlhé rôčky našich detičiek🙂Ja som mala včera tiež negatívny test,tak som to testovanie nechala tak a neriešim,kým nepríde posledný deň očakávanej ms,lebo ja beriem Duphaston a tam je rozpätie až 10dní od včera až do 3.10.tak riešiť to začnem až po tom dni ak nedorazí,čo pevne verím,že nie.

seginiatko
25. sep 2012

@mimus Aj my sme zacali len tento mesiac , tak som zvedava 🙂 Ci pride mrcha alebo nie 😅
@laja77
@olienka12 tak ja som mala pozitivny test, stylom so zaostrenim bolo vidiet jemnu ciarku, no o 3 dni som urobila test znova a test uplne cisty, negativny. tak teraz uz pockam kym dojde -nedojde mrcha 🙂

laja77
25. sep 2012

tak dievčence, ja teda k júnovkam patriť nebudem, dnes došla ms, dosť mi to prišlo ľúto ☹ aj keď snažíme sa len prvý mesiac. Doma mám dvoch chalanov, pri oboch som otehotnela hneď, ale to už bolo pred siedmimi rokmi 🙂 . Ale v kútiku srdca verím, že aj teraz sa to skoro podarí. Držím vám palce, nech vám to vyjde 🙂

bets
26. sep 2012

@zora256
ja som uz mala pozitivny test 17.9. takze ja uz viem, ale stale som opatrna, lebo pred pol rokom som mala mimomaternicove tehotenstvo, takze cakam, co z tohto tento krat bude. chcela som aj dlhsie pockat, ale teraz to tak vypalilo, hoci som myslela, ze sme sa nechranili este v neplodnom obdobi... takze malo by to byt dievca.

olienka12
26. sep 2012

@bets preco si cakala pol roka, mala si nejake komplikacie z mimomaternicoveho?

bets
26. sep 2012

@olienka12 ziadne. po prehliadke po 6 tyzdnoch uz bolo vsetko ok a lekar nemal problem, keby som zostala tehotna. dokoca ze nech chodim na UZV kazdy mesiac, aby mi povedal, ze kedy mam mat ovulaciu z tej funkcnej strany. ale ja som to uz tak necitila, ze by bol ten spravny cas otehotniet. mne stacilo pocitat kazdy druhy mesiac a vedela som a aj citila, ze z ktorej strany som mala ovulaciu. teraz som vedela, ze z tej funkcnej strany, tak som si robila test, ze ci nahodou.

olienka12
26. sep 2012

@bets ja len tak sa pytam, ze preco pol roka ja som mala MA v juli a teraz po prvej mrche sme skusili verim,ze vyslo a vsetko bude ok

bets
26. sep 2012

@olienka12 drzim place

olienka12
26. sep 2012

@bets napodobne 🙂)

zora256
autor
26. sep 2012

@bets Ahoj!Tak tíško gratulujem a držím palčeky aby bolo všetko ok🙂A nevadí aj keď bude chlapec,si myslím🙂Hlavné je aby ste boli ok 😉 .Kedy ideš ku gynekológovi?
Aj ja už viem ktorý mesiac mám ovu zo zdravého vaječníka a kedy nemám z polycystického,tie mesiace čo má službu polycystický vaječník sú hrozné aj špinenie,aj bolesti,a tak vtedy som aj opatrnejšia,ale čo už,teraz musím mať aj pauzu či príde ms alebo nie,lebo sa musím preliečiť ke&´dže ešte nemám presné výsledky,tak musím čakať na výsledky,ktoré prídu koncom oktoóbra keďže na presný ster pôjdem len 15.10,lebo stojí 30eu a teraz naň nemáme financie☹,tak ak sa zadarilo budem najšťastnejšia a ak nie,tak je možné,že už ani nebudem tento rok tehu:-/

bets
26. sep 2012

@zora256
jasne, ze nevadi. ale dievca by potesilo, tych dievcenskych veci mam viac odlozenych 🙂
k lekarovi zatial nejdem, lebo nepotrebujem stresy, ze nic nevidi (koncim len 4t). ale keby aj malicke spinenie alebo pichanie, tak bezim, uz to poznam, keby nieco nebolo ok. a navyse si lekara plne platim a nie je to malo, takze ked bude vsetko ok, cas medzi kontrolami si budem trosku predlzovat
tebe sa strieda ovulacia pravidelne raz z jedneho a raz z druheho vajecnika? mne sa pravidelne striedala, aj som vzdy citila danu stranu. keby si bola tehotna, tak nemusis sa preliecit?

ameanda
26. sep 2012

mne vychadza t.porodu 3/6/13, ale // som mala uz 18teho, k lekarovi idem v pondelok o 2 tyzdne, tak som zvedava...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre