Termín pôrodu október 2014

duratlicka
20. jan 2014

Ahojte oktobrovky,ak mate pozitivny test,ci ine priznaky,kludne sa pridajte,ste vitane🙂

duratlicka
autor
20. jan 2014

Kto ma este termin porodu 1.10.?Zatial nikto?

happyfrog80
20. jan 2014

tak ja snad budem sem patrit len az tak v polovicke 😉 ,blahozelam k tehu

andrea129
20. jan 2014

Dufam, ze sa sem o chvilu supnem😀

duratlicka
autor
20. jan 2014

@happyfrog80 Dakujem🙂Zatial je to len taky duch,ale chodim furt cikat a je mi blbo od zaludka,tak uvidime🙂Otehotnela som 29.den cyklu😀 Test mi vysiel 10.DPO.

happyfrog80
20. jan 2014

@duratlicka to staci len tak dalej ,drzim palce nech ta vsetko zle len obchadza.Mna zatial este neobislo no verim si.

duratlicka
autor
20. jan 2014

@happyfrog80 Verim,ze tento mesiac Ti to vyjde😉Daj potom vediet😉

lutziy
20. jan 2014

jaaaj zeny...aj ja sa sem chcem pridat. 😀 bphuzial na to nemam zatial dovod 😀 ale drzte palce

ellenie
20. jan 2014

dufam, ze aj ja sa k vam pridam, mrchu som dostala vcera :-/ uz sa snazime vyse pol roka a stale nic, a pritom dcera bola na prvy sup 😀 Tak uvidime za par tyzdnov 🙂 zatial vam ostatnym drzim palceky 🙂

grundia
20. jan 2014

Fuu,to je uz oktober?ale to leti.2he dieta by som chcela v oktobri ale az o rok🙂.
Tak sa drzte dievčatá😉

duratlicka
autor
21. jan 2014

@ellenie A teplotu si si neskusala merat alebo sledovat hlien?Podla toho sa da super zistit,ci a kedy mas ovulaciu😉Kto by to bol povedal,ze sa da otehotniet 29.dc:-D Keby som sa nesledovala podla billingsovej ovulacnej metody,neuverim🙂

ellenie
21. jan 2014

@duratlicka nie, ja si teplotu nemeriam, ked sa mam priznat, ani neviem, ako sa meria bazalna teplota, nikdy som to neriesila, som zaciatocnik co sa tyka sledovania ovulacie 😀 Pri dcere som to neriesila, kedze bola na prvy sup 😀

duratlicka
autor
21. jan 2014

@angels882 Mne tiez test ukazal v nedelu ciarku az ked som ho uz isla vyhodit,v pondelok do 10min a dnes uz vyskocila do minuty🙂Skus testnut s odstupom 2 dni😉A potom sa pridaj k nam,lebo asi budes uz oktobrovka,nie?🙂

lenusiknr
22. jan 2014

@duratlicka ahoj, ja som si robila vcera test a vysiel mi pozitivne🙂 PM som mala 24.12. , o dva dni by som mala dostat menzes tak dufam, ze sa nedostavi... 🙂 prve dietatko sa nam zadarilo ani neviem ako s druhym sme mali trosku problem tak snad to uz vyjde🙂 ja chodim stale cikat, bolia ma prsia a rano mi je tazko od zaludku....
ty sa ako citis?

angels882
22. jan 2014

@duratlicka no mne toho dusika ukazuje az po niekolkych minutach , vcera som si robila vecer po 15 minutach som videla uplne slabeho dusika ale ze uplne a po pol hodine ako vyschol tak uz ho nemusim ani hladat je tam slaba ciarka tak neviem a dnes rano nabehol po 10 minutach zasa duch tak neviem bradavky ma bolia aj sa mi robia modre zilky po prsiach a castejsie chodim na wc ale neviem ci si to uz nenahovaram mrchu by som mala mat 27 tak dufam ze si da oddych na 9 mesiacov

duratlicka
autor
22. jan 2014

@lenusiknr Citim sa rovnako😀 Tak budeme rodit asi naraz😀

duratlicka
autor
22. jan 2014

@lenusiknr Kedy planujes ist k lekarovi? Ja asi az v pondelok, aby tam aj cosi videla🙂

lenusiknr
22. jan 2014

@duratlicka mne podla netu vychadza termin porodu na 30 september... dr. idem 5.02. to som mala ist na preventivku asi sa nebudem skor objednavat, uz to nejak dovtedy vydrzim....🙂
akurat pozeram, ze mas tolko rokov co ja🙂

duratlicka
autor
22. jan 2014

@lenusiknr To si dobra, ked to dokazes dovtedy vydrzat😀 Aspon uz bude vidno srdiecko a daju Ti rovno tehu knizku😉

lenusiknr
22. jan 2014

@duratlicka myslis, ze by mi uz mohol vystavit tehu knizku,? to by bolo super🙂 teraz mi to vychadza, ze by som mala byt v 5 tyzdni, ked pridem k gyndovi by to mal byt uz 7 tyzden..to veru uz srdiecko bude pocut aj vidiet🙂🙂🙂
ty by si mala byt v ktorom tyzdni?

duratlicka
autor
22. jan 2014

Ja este len v piatok 4tt. Ale ja som velmi exoticky pripad, otehotnela som 29.dc:-D

duratlicka
autor
22. jan 2014

@lenusiknr Ak mas este len v piatok dostat ms, tak to budes v piatok 4tt, nie?

tomasko27
22. jan 2014

@duratlicka Ahoj ja som si robila test v ppondelok poobede,som nevydrzala a bola tam aj druha ciarka ale slabucka,vcera rano som si druhy urobila,tak bola tam ale tiez slaba a nasledne nato som dostala menzes.Tak neviem.Este mozno skusim urobit.

duratlicka
autor
22. jan 2014

@tomasko27 Skus pockat, ci to bude normalny ms, alebo len spinenie a prejde to, drzim palce😉

angels882
22. jan 2014

@duratlicka a tebe ukazovalo ducha alebo slabu ciarocku ?

duratlicka
autor
22. jan 2014

@angels882 Neviem to rozoznat, ale ciarocku🙂 Ocikam v piatok dalsi😀

angels882
22. jan 2014

ake mate skusenosti v women secret testami kazetovymi ?

lenusiknr
22. jan 2014

@duratlicka ms mam dostat vo stvrtok ale ten 5 tyzden mi ukazovalo v tehu kalkulacke( neviem ci je to dobre) na nete som nejaku nasla...

duratlicka
autor
22. jan 2014

@lenusiknr Lebo to sa rata tak, ze od ms 7 dni = 1 tyzden, 14dni =2 tyzdne, 21dni=3 tyzdne a 28 dni=4 tyzdne atd.

lenusiknr
22. jan 2014

@duratlicka ja sa v tomto moc nevyznam... a rata sa to od ukoncenia ms alebo od prveho dna?

petulla28
22. jan 2014

@duratlicka ahojky, ja som tesne po ovulacii ( 3DPO), ovu bola na 22 DC, meriam teplotku aj testik mi to potvrdil, tak sme silno snazilkovali🙂 tuzim patrit medzi vas. 11DPO planujem vyskusat testik🙂 drzim palce vsetkym babenkam, co patria, alebo budu patrit do temy oktobrovky🙂 🙂 🙂 drzime si palce🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre