Bežecké oblečenie z Tchiba - skúsenosti

cackaa
10. okt 2014

Ahojte, používate niekto bežecké oblečko z TCHIBA? Aké máte skúsenosti, aká kvalita? Majú teraz v ponuke a zvažujem, či mám kúpiť.
Vopred ďakujem za odpovede.

kafoditka
10. okt 2014

@cackaa jednoznačne ANO 😊 som spokojná, kvalitovo super a za prijateľné ceny 😉

yanni
10. okt 2014

@cackaa ja mam z Tchiba jedny termo bezecke tight. Uz dva roky a som velmi spokojna.
Inak tchibacke veci su velmi kvalitne. Ja tam nakupujem uz 10 rokov, volakedy dost pre seba, teraz hlavne detom.

cackaa
autor
10. okt 2014

Lebo napríklad v LIDLI sa mi takéto veci moc nepáčia, hlavne funkčné prádlo vôbec nie je funkčné. Plánujem kúpiť bežecké nohavice (zatiaľ kradnem manželovi 😀 ).

adinam
10. okt 2014

@cackaa,funkčné prádlo z TCHIBA síce nemáme,ale máme už druhú detskú bundu a 100% spokojnosť s kvalitou 😉

jaya47
11. okt 2014

@cackaa Ja uz nejake to funkcne pradlo od nich mam a som spokojna. A odporucam si kupit o cislo/dve mensie 🙂

cackaa
autor
13. okt 2014

Ďakujem pekne za rady dievčatá. Včera sme prechádzali cez BA, tak som sa osobne zastavila v TCHIBO predajni a kúpila som si dvoje gate. Vyzerali úplne super. Uvidíme čo bude časom... A ako povedala "jaya47", veru som si musela kúpiť veľkosť S a pritom ja mám tak M/L...tak ale príjemný pocit, že mám S 😀.