Detská premietačka. Kde ju kúpiť?

mirka414
31. jan 2010

ako deti sme si premietali rozpravky na stenu a teraz by som chcela v izbicke premietat nieco aj pre dcerku existuje este nieco take ako premietackana filmy, mate nejake linky kde je to mozne kupit?

mirka414
autor
1. feb 2010

nik neporadi??

jonatanka
1. feb 2010

mirka ja som akurat videla inzerat, ze to niekde, niekto predava, ale v ponuke v obchodoch nie

jonatanka
1. feb 2010
sjuzi
1. feb 2010

Jeeej, toto si aj ja pamätám, my sme pozerávali v kúpeľni a aj fotky sme si tam pozerali... 🙂 Ale, kde skončila netuším, asi ju mamka niekam posunula aj s našimi detskými vecami... 😅

dadulaa
1. feb 2010

mirka, mňa by to tiež zaujímalo, kde sa to dá zohnať, lebo ja mám doma takú premietačku ešte z detstva, aj diapozitívy, no stratili sa nám z nej určité časti, takže sa nedá premietať 😒 keby sa mi podarili zohnať (konkrétne jedna), tak by som bola rada, malého by to isto bavilo, tak ako mňa kedysi.. 😉

frisbee
1. feb 2010

mirka...v obchode s hračkami síce existujú premietačky pre deti,ale je tam film iba s pár obrázkami a myslím bez zvuku...

Skús si nájsť stránku na Centrum.cz.....aukro...a do vyhľadávača napíš promítačka......niekedy sa dá vydražiť za pár korún,ja zháňam tiež,ale na moje staré filmy 😉

mirka414
autor
1. feb 2010
majanka
17. júl 2010

ahoj ,chcem sa spytat ci tu niekto nepreda stare filmy-rozpravky do premietacky,alebo aspon radu kde ich mozno zohnat,my mame staru premietacku,no filmy uz bohuzial nie,my sme si tiez ako deti premietali rozpravky na stenu,tak by sme to chceli aj pre nasich drobcov.dakujem

jajona
5. mar 2013

Ahojte, prave dnes sa mi podarilo od kolegu kupiť plne funkčnu prmietačku a tešim sa ako budem na nej premietať rozprávky svojim dvom malým deťom,ktoré som pozeral pred 27 rokmi ja. Treba hladať po inzerátoch. Juraj

janalovebirds
4. sep 2013

Ahojte,,predavam 2 funkčné premietacky o ktorých tu píšete.
Rozprávky mám len staré ruske,ale krásne.Ak nájdem aj ceske či slovenské neviem.Sú tam aj staré dokumenty v Nemčine či maďarčine.
Mám inzeráty na www.bazoš.sk
Alebo pošlem fotky na e-mail,
Môj je :janalovebirds@yahoo.ca

zuzzka1
14. okt 2013

@mirka414
@majanka
Premietačka sa volá Diax3
aj my ju máme 🙂 v Brne je nadšenec, kt. spracuváva archív diapozitívov, sú tam ukážky + texty, tiež sme mu posielali tie, čo sme mali navyše, kúpiť sa dajú cez inzeráty bazos.sk, alebo priamo od Borisa: http://diacek.eu/
http://www.pohadkyprodeti.cz/ o premietačke viac hoci aj tu: http://www.tatageek.cz/2012/11/retrogeekovske-p... 🙂

dominka245
5. aug 2014

Dobrý deň mám na predaj premietačku DIAX 3 a aj rozprávky v dobre kvalite môžte vidieť na obrázku je tam aj zoznam rozprávok niektoré chýbajú ale sú ešte aj iné ak máte záujem napíšte mi na lavickova.dominika@gmail.com 🙂

cilka17
11. aug 2014

@dominka245 ak je to aktualne,mohli by ste mi napisat cenu??

dominka245
11. aug 2014

bohužial už je predaná

panca1
19. sep 2014

Dobry den,
a tie filmy prosim vas su este na predaj? Dakujem.
Danka

natinecka
19. sep 2014

ja som kupila na bazoši

denisa35
15. okt 2014

dobry den mate este nieco na predaj premietacku alebo nejake rozpravky?

silsil
16. okt 2014

@denisa35 ja mam premietacku aj s rozpravkami..maleho to nezaujalo..tak ako som kupila je nadalej v skatuly..tu klasicku diax..co sme aj my mali ako deti, ak by si mala zaujem, napis mi do IP

aliska1
20. okt 2014

@silsil
@silsil prosim Vas mate este tu premietacku v ponuke?

silsil
21. okt 2014

@aliska1 ano. Napiste mi ip

bazulda
22. okt 2014

@silsil ahoj uz si ju predala?

anjelicek178
22. okt 2014

My ju este mame aj tie filmy😉vyskusam detom😉

silsil
23. okt 2014

@bazulda este si pisem s jednou zaujemkynou..takze este nie

ivushka19
6. nov 2014

ahojte, kupim rozpravky do premietacky Diax 3, prosim ponuknite !!!

jancak50
7. nov 2014

ahojte, máte niekto na predaj premietačku, alebo rozprávky, ďakujem za info 😉

janula1987
12. nov 2014

@silsil mate tu premietacku este na predaj?

silsil
12. nov 2014

@janula1987 uz nie

radkuc
5. dec 2014

Dobrý den,
pokud byste někdo z Vás měl přímo doma nebo dokázal nějak sehnat slovenské sady diafilmů pro mateřské školky a základní školy (podobné jako na obrázku nahoře), napište mi, prosím. Měl bych zájem a dobře zaplatím...

jana3121966
1. feb 2015

@jancak50 ja mam na predaj premietacku aj s rozpravkami