Je v Nitre, alebo v okolí možnosť plávania a deťmi?

bublinka12
2. nov 2011

moja staršia dcérka sa bojí vody a chcem jej ukázat,že plávat môže byt zábavné

hoogy
2. nov 2011

my sme chodili na detske plavanie do hviezdice je to v hoteli river http://www.hviezdica.sk/. su tam velmi mile instruktorky a robia plavanie aj pre vacsie deticky. 🙂

zuzka1.
2. nov 2011

Detks plavanie je aj v zm
http://www.abc-plavko.sk/

samotne kupanie bez instruktora aj v beladiciach, v parkhoteli tartuf

koralinka
3. jan 2012

aj my sa chystáme do hviezdici, ale trápi ma tá chladnejšia voda len 32 stupnová lebo mala je náchylná na prechladnutie a bojím sa že hned po prvom raze prechladne

otužovali ste deti dopredu? dávali ste pri kupaní chladnejšiu vodu ako 37?

adetka
3. jan 2012

My mame pri starsej dobre skusenosti s ABS plavkom v Zlatych Moravciach (chodila tam vsak ako babatko od 3 mesiacov do dvoch rokov), vyhovovalo najma to, ze sme mohli chodit popoludni. Zial vacsie ako 5-rocne deti tam neucia plavat. Dokonca vtedy mali deti maximalne tri roky.
Vo Hviezdici robia plavania aj pre predskolakov a rodinne plavania. Planujem tam chodit s mladsou od 4. mesiaca a so starsou tak od marca-aprila.

mimimoje
23. feb 2012

Hviezdica, odporúčam, čisto, teplučko, voda 32 stupňov úplne stačí, my sme boli veľmi spokojní, môžem len odporúčať.

viva13
12. júl 2014

Ahoj, neviete mi niekto poradiť prírodné kupanie v okolí Nitry niečo čistejšie kde sa dá kupať?

tascha005
1. jan 2015

Ahojte chcela by som s malym (4mesiace) chodit na plavanie, pridate sa niekto? Sme tu v nitre novi tak este nemame kamaratov 🙂)

cicak
12. jan 2015

@tascha005 ahoj, ja som práve volala do aquabyby club a že práve otvárajú novú skupinku. Tak si nás zapísala a keď sa nazbierajú detičky, bude volať a cca o 10 dní sa začína. Nechceš sa pridať? 🙂 Moja Sárka bude mať 5.mesiacov

libelle
12. jan 2015

@koralinka 32 stupnova voda je postacujuca, babatka su tam max.20 minut, pri vyssej teplote by tam zaspavali a ani hygiena by to nepovolila+potom idu na chvilocku do sauny,tam sa vyteplia a je to dobre na imunitu @bublinka ako pisali baby, vo Hviezdici su aj kurzy pre vacsie deti, popripade je moznost rodinneho plavania aj cez vikendy,mozes skusit,aby si videla ako to tam vyzera,ci by sa dcerke pacilo.