Kde sa dá jazdiť na koníkoch v Bratislave?

ekinkala
15. apr 2013

ahoj neviete kde v Ba by som mohla chodit so synom?miluje kone a neviem kde sa da?

onvie
15. apr 2013
saska.t
15. apr 2013

v dnesnej dobe a vo vasom veku asi uz nikde,kedze neexistuju jazdecke oddiely (telovychovne jednoty) statne kone,na ktorych sa deti ucili jazdit a potom ich reprezentovaly na pretekoch. Tvoja jedina sanca je zaplatit synovi sukr. jazdecku hodinu,ktora prichadza najskor do uvahy v 6.rokoch, dnes ma kazdy svojho sukromneho kona 😅

luka03
15. apr 2013

Ahoj! My sme boli akurat vcera na dostihoch. Je to sice len raz za cas (tusim kazdy druhy tyzden) a len v sezone od aprila do oktobra, ale je tam konikov az-az a od 15 do 17 sa tam da aj jazdit na konikoch 😉 A boli tam aj take male deticky. Tak aspon kym trosku narastie a bude moct chodit niekde jazdit vam to pomoze... 😉 www.zavodisko.sk

renab
15. apr 2013

@ekinkala na ranči v Lieskovci. sú tam dva a treba si vybrať ten, čo je majiteľka taká staršia pani
http://www.ranc-lieskovec.sk/ranc-lieskovec.sk/...
často bývajú aj zľavy na zľavových portáloch na vychádzky na koni.

kikina84
15. apr 2013

my yme boli minuly rok v zoo v BA..dalo sa jazdit na konoch...Teraz sme tam boli tento vikend a koniky tam este neboli..asi zrejme az bude este teplejsie 🙂

lilke
15. apr 2013

kazdu sobotu chodia z nejakeho jazdeckeho oddielu do ruzinova ku kocke s konikmi a ponikmi, deti maju zaplatene 3-mesacne kurzy. v nedelu chodia do inej mestskej casti.
aj na ciernej vode je jazdecky oddiel.
na mokrohajskej robia hipoterapiu.
v horskom parku v horarni sa daju zaplatit jazdy.
v petrzalke pri dostihovej drahe sa tiez dalo pred dvoma rokmi jazdit s detmi, nebolo to viazane len na dostihy. ale neviem, ci aj teraz.

kikina84
15. apr 2013

inak aj my milujeme koniky..takze aj ja by som ocenila nejaky typ 😎

margarita
15. apr 2013

tito chodia raz mesacne k dcerke do skolky, a maju aj cosi pravidelne v soboty, ale nespominam si presne kde, ci rusovce, cierna voda, ci kde - pozrite web:
http://www.ponikovo.sk/

ekinkala
autor
16. apr 2013

dik za rady vsetkym

cecil36
16. apr 2013

My sme chodili do rusoviec na druzstvo, ale to bola dcera väcsia.

jumama
16. apr 2013

V letnych mesiacoch byvali koniky na Devine. Podla mna tam aj tento rok budu, u nas v Devinskej dost pravidelne chodia do skolok. Ak by niekto hladal denny tabor s konikmi pre deti, videla som na stranke nasho materskeho cestra Bublinka oznam - http://bublitabory.webnode.sk/detske-tabory/ .. ale to je pre vacsie deti asi.

jumama
16. apr 2013

A este si pozri tuto stranku http://www.konikyprematerskeskoly.sk/ maju tam rozvrh, kde sa koniky nachadzaju, a naozaj sa to tak da, ze aj tvoje dietatko povozia, ked vsetkych skolkarov povozia... my sme tak casto obkukovali aj hladkali, lebo skolka je v nasej ulici...

rainee
6. aug 2016

my sme nasli toto:
www.darkona.sk
www.divokavoda.sk/aktivity-sport/jazda-na-poniku/
www.jklimit.sk/cennik/
Rusovce mame uz odskusane, chystame sa aj na zvysne dve.

mici111
16. jan 2017

@rainee ahoj, mozem sa spytat, ako ste boli spokojni s tymi rusovcami? my teraz chodime do stupavy, ale hladam nieco blizsie..tie rusovce ma zaujali, chcela by som s dcerou - 6 rokov vyskusat..

rainee
16. jan 2017

@mici111 v pohode,museli sme sa par dni vopred objednat a dcera jazdila hodinku,kona viedla taka mlada baba z klubu. A Je lepsie zobrat vlastnu prilbu. Na prilezitostne jazdenie fajn,ak by si chcela profi jazdenie, to neviem posudit. Vy chodite teraz do karpatie?

katussska24
16. jan 2017

@ekinkala hipony poznam su skveli, ale drahi a specializovani pre hendikepovanych .... Lieskovcu sa vyhni oblukom, aj panu Bugarovi aj rancu, to je hanba ...cudujem sa, ze ich este nezatvorili .... tak sa mi zda, ze najlacnejsie je jazdenie na zavodisku, osobne neviem, ale pocula som tak 50:50 ... osobne odporucam Ranc 4c, tam aj chodim 🙂 chodievala som aj do JK Fadex - to je angl styl, ok, ale mam tu iste vyhrady...aj ked urcite sa sem este vratim.
Zalezi od toho co od rancu /klubu ocakavas, take jazdenie pre decka je Ranc 4c super, dokonca s ohladom na vek sa mozes rozhodnut pre voltiz, klasicke hodiny ci len vodenie v kruhovke.. a taktiez si zvaz lokalitu aby si nechodila cez cele mesto, lebo to ta prejde 🙂 🙂 🙂

mici111
17. jan 2017

@rainee my chodime teraz ranc pod pajstunom, to je medzi stupavou a borinkou..je to tam fajn, venuju sa detom, ale je to pridaleko..preto hladam nieco blizsie a tie rusovce by nam vyhovovali..tak zhanam referencie.. 🙂