Logico Primo & Piccolo

juliam
20. okt 2013

Túto tému zakladám za účelom vzájomne si pomôcť, ale aj poradiť. Môžeme si medzi sebou kartičky povymieňať, farebne pofotiť a preposielať. Poprosím mamičky, ktorých detičky to veľmi baví a chceli by si rozšíriť svoju zbierku, nech sa ozvú. Napíšte, ktoré sady máte a o ktoré by ste mali záujem.

juliam
autor
20. okt 2013

@blumka @saskarisko @jolinka @bika @sammy @zvalka @zoe_a @mravcova @katkastupicka @simonavanova @m.i.r.i. @janka_v žienky, ak máte záujem o výmenu, píšte sem.
ja sa len teraz chystám zadovážiť primo aj piccolo, tak zisťujem, ktoré sady kúpiť.

yidaky
21. okt 2013

Pridavam sa aj ja. Zatial nemame este ziadnu sadu. Tak by ma zaujimalo, co odporucate najprv kupit....tak radte 😉 Dcerka bude mat 3r.

saskarisko
21. okt 2013

Ahojte,
bola by som rada, keby nam niekto ponukol, take co nemame. ci uz Picollo, alebo Primo.

Momentalne mame.
Cimo v MS
Farby a tvary
Malujeme, staviame a tvorime s mackom
Takto sa obliekame
Hry na koncentraciu
Vsetko, co mam vediet
Logicke hry
Nakupovanie je zabava
Ludske telo
Hry na rozvoj reci
Povolania
Vesmir

Logico Picollo
Oko a ruky - tvary
Myslim, ze scitavanie a odcitanie do 20 - Matematika (len tam som si neni ista, ci to nie je ta druha))
Rastliny v lese na poli a v zahrade - Prirodoveda

@yidaky - Cimo v MS alebo Vsetko, co mam vediet. tie su podla mna zaklad pre najmensie deti.

zvalka
21. okt 2013

@saskarisko presne, tieto mame aj my prve. Cimo a Vsetko co mam vediet,

my mame este aj Najkrajsie rozpravky a od kamaratky mam pozicane teraz Zijeme zdravo. Tieto pozeram, ze nemas 😉 mozeme si vymenit teda nejake? mas moznost mi tvoje prefotit farebne? 😉 ja mozem myslim. 🙂

juliam
autor
22. okt 2013

@yidaky @saskarisko @zvalka takže my budeme mať
Primo: Logické hry, Vesmír, Žijeme zdravo a Dopravná výchova.
Piccolo: ešte uvažujeme a uvidíme, či sa bude dať zadovážiť z ČR

zvalka
22. okt 2013

@juliam zijeme zdravo nekupuj, to mam teraz ja pozicane hm? radsej daco ine kup 🙂

juliam
autor
22. okt 2013

@zvalka predáva jedna baba za dobrú cenu, tak budeme mať originál. ale od teba určite poprosím Najkrajšie rozprávky 😉

zvalka
22. okt 2013

@juliam len rozpravky chces? a cimo a vsetko co mam vediet? 🙂 ja by som teda tie logicke hry, vesmir a dopravnu vychovu 🙂

juliam
autor
22. okt 2013

@zvalka jasné, aj tie dve dalšie. platí. ešte sa musím dohodnúť aj s @saskarisko

abbie
22. okt 2013

nebolo by lepsie zalozit skupinu?

zvalka
22. okt 2013

@saskarisko mozeme teda pomenit? ja mam len dvoje, co ty nemas, tak neviem ci presne taky pocet mozes ponuknut ty 🙂 ale rada by som urcite - Malujeme, staviame a tvorime s mackom a napr. Farby a tvary, alebo Hry na koncentraciu, Nakupovanie je zabava, napis pripadne, ktory by si este chcela, ten mozem dokupit, a potom vymenime zase.

saskarisko
22. okt 2013

Ahojte,
ospravedlnujem sa, ale stiham az po veceroch.
viem, ze v jednom shope ho uz kopirovali, ale na obycko papier, nie na tvrdy, a farebne. takze mam takuto moznost.
@zvalka - ano, mala by som zaujem o vymenu. o tie rozpravky, a zijeme zdravo. Ja som chcela dokupit slovencinu z picola, a nieco z prima. len tam este uplne neviem co.

myska2233
23. okt 2013

ahojte kočky rada sa pridám k vašej skupinke... my síce ešte tiež nič nemáme (lebo drobec má 2 roky) ale tiež plánujem kúpiť tak aspoň od vás zistím, čo sa oplatí a čo nie 🙂

zvalka
24. okt 2013

@saskarisko - takze zijeme zdravo a rozpravky ano?

@juliam - rozpravky, cimo a vsetko co mam vediet?

ja poprosim Juliam - logicke hry, vesmir a dopravna vychova

a od saskarisko - mozem aj 3ks? 😕 Malujeme, staviame a tvorime s mackom, Hry na koncentraciu a Takto sa obliekame.

inak stacilo by to naskenovat...hm? a poslat subory pdf-ka.

katkastupicka
27. okt 2013

ahoj, kočky, my ešte nemáme nič, len plánujem ako vianočný darček. oplatí sa sedemročnému chalanovi začínať s Piccolom? vdaka

ivaha
13. nov 2013

@juliam ahoj chcela by som sa poopytovat, ci sa s tym deti zahraju a ci ich to bavi.Tiez by som sa rada zapojila do vymen, mala ma 3,5 roka.Rozmyslala som nad PRIMO.Treba k tomu aj ten ramik?

juliam
autor
13. nov 2013

@ivaha ahoj. dcérka to má v škôlke a veľmi rada sa s tým hrá, tak som sa rozhodla to kúpiť aj domov, ale pre nu už piccolo. a so synčekom 2-ročným som skúšala už primo a keď som ho navigovala, tak mu to išlo. resp. si aspon motoriku precvičí 😀
áno, k obom sadám treba samozrejme rámik a pre tvoju dcérku stačí zatiaľ sada primo - základ je čimo v MŠ a všetko čo mám vedieť. PS: odkiaľ si?

ajourvictoria
15. nov 2013

my máme tieto PRIMO:
Na gazdovskom dvore
Logické hry
Ľudské telo
Enviromentálna výchova s Gaštankom
Hry na rozvoj reči
Hry na koncentráciu
a ešte dalšie, len nechcem moje babizne zobudiť =o) ostatné dopíšem poobede...

ajourvictoria
15. nov 2013

@katkastupicka jasné, ved sú sady aj pre školákov =o)

katkastupicka
15. nov 2013

@ajourvictoria áno, sú, ale neviem, čo presne obsahujú, lebo kočky spomínali, že existuje aj maximo - ale zatiaľ nie u nás

juliam
autor
15. nov 2013

@katkastupicka Kati, u nás je veľmi malý výber na piccolo, ale v ČR je stránka mutabene.cz a tam toho majú kopu. je tam aj napísané, pre ktorý ročník je ktorá sada vhodná. skús pozrieť. síce neposielajú na SR, ale cez prosolutions sa dajú objednať tituly, len neviem, koľko by stáli. ja som sa už na to pýtala, ale mi ešte neodpísali. môžem ti dať potom vedieť 😉

jasch
12. feb 2014

@saskarisko Ahoj, bolo by mozne poslat mi prefotene Farby a tvary?

dakujem!

horana
12. feb 2014

Mame Primo:
Farby a tvary
Hry na koncentraciu
Poctaj a porovnavaj
Vsetko co mam vediet
Logicke hry

privitali by sme cokolvek co nemame, radi posleme samozrejme hocico z toho co mame 😉

zvalka
12. feb 2014

ahojte, nejak som na toto uplne zabudla 😔 ale minule sme to skenovali,a do pc prisli prazdne subory 😕 takze co? jedine asi prefotit, ze? ako si to vymienate vlastne? farebne vytlacit obostranne? ci ako,? Mozem, to skenovanie nam nevyslo,alebo budeme este skusat...

tanka81
7. mar 2014

Ahojte, mala by som zaujem sa zapojit do vymeny kariet pre logico primo - mame zatial len hry na koncentráciu. Popripade som ochotna aj odkupit nejake subory za dobre ceny .-)..... ponukne mi niekto nieco? alebo sa dohodneme na nejakej vymene? Mam 4 rocneho syna, tak pre neho by som chcela karty. 🙂 mozte mi pisat aj na email tanickataisova@centrum.sk
Dik

gigi33
18. máj 2014

ahojte chcela by som sa zapojit do vymeny
Mam tieto (pdf)
Farby a tvary
Pocitaj a porovnavaj
Hry na koncentraciu
Ludske telo
Enviromentalna
Hry na rozvoj reci
Povolania
Slovensko krizom krazom
Ak niektora mate zaujem ozvite sa.Ja by som privitalla akekolvek aj primo aj picolo. Dakujem dobrym dusiam poprosim do IP

nellynka
7. júl 2014

@juliam
@saskarisko
@zvalka

Prosim Vas kocky neviete mi povedat ake temy maju v pravom hornom rohu symbol:

lodka
macicka
macik cely
praclik
javorovy listok
dubovy listok
motyl?

dakujem Vam.

A nemate niektora zaujem povymienat?

zickemartina
5. aug 2014

ahoj holky narazila jsem na tuto diskuzi pri hledani v googlu a rada bych se zeptala zda je to jeste aktualni. Akorat organizuji vymenu karticek logico vlastni vyroby - a rada bych vyradila nejaka temata co by se dali treba sehnat formou vymeny.

@nellynka
@gigi33
@tanka81
@zvalka
@jasch
@juliam
@ivaha
@saskarisko
@abbie

ajourvictoria
19. okt 2014

@zickemartina ahoj podarila sa vám výmena?

monikapd1
16. dec 2014

ahojte baby zvazujem kupu logico primo pre dceru, ale neviem ktore tituly by boli pre nu vhodne, s ktorymi zacat.