Vrecúšková aktivita od 10 mesiacov do 20 mesiacov

miskanasa
10. dec 2013

ahojte žienky, nechystá sa niektorá z vas vytvoriť takuto skupinku?Rada by som sa zapojila do vrecúškovej výmene aj pre tie najmenšie detičky.....nič nenáročné, niečo, čo by zvládli fakt aj mrňátka....🙂

katka159
14. okt 2014

@lululaila aj mne prišiel dakujem

tinka_21
14. okt 2014

@lululaila Ja som balíček nedostala, posielam v iP adresu

majusqwa
14. okt 2014

@lululaila prisla, aj som ti chcela napisat, ale potom som zabudla O🙂. dakujem 🙂

moninka1
15. okt 2014

@lululaila mne nic neprislo, pisem do ip pre istotu adresu.

mravvcek
12. dec 2014

@lululaila zase pisem. Ziadny balicek mi nedosiel. Nerozumiem o co ide

lululaila
12. dec 2014

@mravvcek posielala som obyčajnou poštou tak sa to asi stratilo pošlem este raz tiez nerozumiem dúfam ze ostatným prišlo

kittykittyke
12. dec 2014

@lululaila Mne balicek prisiel.. uz davno.. prepac, zabudla som ti to tu napisat..

lululaila
23. dec 2014

@mravvcek balíček odošlem v januári pre materiál dám vediet kedy som ho poslala

mravvcek
23. dec 2014

@lululaila takze este si neposlala?

lululaila
23. dec 2014

@mravvcek este nie chyba mi material musím objednať lebo u nas v papiernictvach nemajú

mravvcek
23. dec 2014

@lululaila vies co,uz ani neposielaj. Akoze cakat na jednu vymenu pol roka. Ved toto sa fakt nerobi. Ostatne mamicky distali w ja nie? Odomna si dostala moj vyrobok. Uz si neprosim.

lululaila
23. dec 2014

@mravvcek v pohode poslala som ti to nemôžem za to že ti to nedošlo ani nemam spätnú väzbu od všetkých či im to prišlo ja ti to pošlem a končím s dohadovanim ja som objednavala zakaždým platila poštovné kedže to objednavam lebo u nas to nedostat, ale to je jedno :(

mravvcek
23. dec 2014

@lululaila hovorim,ze nemusis uz. Krasne sviatky

danjelca
15. jan 2015

@nicicka ahoj ja sa ne apojim ochvilu nam pribudne dalsiebabatko

stormie
15. jan 2015

@nicicka ja tiez nie, ak mam povedat pravdu tak z prvej vymeny som bola nadsena viac ja ako dieta ☹

praznakova
15. jan 2015

ahojte kocky ja urcite nie ... uz pracujem 🙂

lucka23
15. jan 2015

ani ja neplanujem dalsiu. mame za 2 krabice veci z ktorych synator zatial vyuzil snad 3-4. takze u nas mame este na dlhu dobu "zasoby" 🙂

tinka_21
15. jan 2015

@nicicka ahojko, ja tiež nie... máme ešte dosť vecí v zásobe, možno neskôr v inej vekovej kategórii ;)

miskanasa
autor
16. jan 2015

ani ja nie:(