Vrecúškové aktivity 3 - 5 rokov

baasss
30. jún 2014

Ahojte mamicky 🙂
Rozhodla som sa zalozit novu diskusiu pre vymenu vrecuskovych aktivit, kedze aktualne je bud vsade ticho alebo vsade obsadene. Ja sama som sa este na vymene nezucastnila, hoci po nej uz dlhsie tuzim 🙂, tak preto som si dovolila hladat na vlastnu past.

Navrhujem, aby nas nebolo privela (tak cca 10 by stacilo, max 15), aby aktivitky boli radsej trosku prepracovanejsie. (pripadne ak budeme stihat, mozeme urobit jednu narocnejsiu a jednu jednoduchsiu.)

Kedze ide leto a dovolenky, netrufam si stanovit nejaky striktny termin odovzdavania, ale v pohode sa dohodneme. Orientacne by som sa priklanala k zaciatku septembra.
Mate zaujem? Hor sa sem, mamicky 🙂 .

delideli
3. okt 2014

@kajka18 : dobry vyber maju v opitec.sk, ceny som velmi neporovnavala, kedze som zhanala obcohd kde by mali veci,ktore som potrebovala na jednom mieste (kvoli postovnemu)..

madisonb
5. okt 2014

@maryennn1 @mikisa27 @kittykittyke @rosna @anikag @delideli @baasss @kajka18 baby tak aj my už máme doma balíček - prišiel už minulý týždeň, ale keďže nás kvária choroby zo škôlky (sopeľ kašeľ, teplota, vo štvrtok sa k nim pridalo aj uško a máme podozrenie na zápal močových ciest:( ) nestihla som napísať skôr. Veľmi pekne ĎAKUJEME za všetky aktivity. Sú ozaj krásne 🙂 Balíček sme otvárali spolu so starkou a keď sme zbadali tú malú postavičku na šnúrke v "ja na mape" ... Krásne vymyslené 🙂 Niektoré aktivity som jej ešte odložila, pretože na ne ešte musíme dorásť, ale už teraz sa na ne teším. Momentálne nás najviac baví "dúha", "semafór", "priraďovanie tvarov" a ešte "protiklady" 🙂 Ešte raz veľká vďaka.

Prišli mi už aj písmenká, ktoré som doobjednala, preto Vás chcem poprosiť, tie, ktoré ste u mňa mali aktivitu skladanie slov, aby ste mi napísali do IP adresu a drevené písmenká, ktoré Vám chýbajú. Mám poznačené tie ktoré chýbali v balíčkoch a nahradila som ich menšími, prípadne filcovými, ale aj ak by náhodou niekomu cestou nejaké písmenko zlomilo a pod.

baasss
autor
5. okt 2014

Ahojteee
my sa poctivo hrame uz asi so vsetkym, tym ze mam dvoch, tak aj starsie aj mladsie si naslo svoje oblubene a mozem zodpovedne prehlasit, ze ziadna aktivitka neostala nepovsimnuta 🙂 dakujeme este raz
@madisonb 😵 mne netreba posielat pismenka, nam tie rozdiely neprekazaju 🙂
@delideli tebe som chcela, ze ked budete skompletizovani, tak ja ti tu vrchnu stranu ja na mape dorobim, mam to odlozene, tak mi len kludne daj vediet a ja spravim a poslem 🙂
@kajka18 ja nakupujem na internete podla toho, co prave potrebujem (podla ceny sa riadim), takze ti asi jeden obchod neporadim 😒

anikag
6. okt 2014

@madisonb @maryennn1 @mikisa27 @kittykittyke @rosna @delideli @baasss @kajka18 Baby balik konecne doma. Starsia sa vyhrala az nechcela ani k starkej ist 🙂 co vsetko chcela skusit a hrat sa. Mensej sa najviac pacili "cecka" o tie sa vkuse bili tak im nedavam dlhu zivotnost asi idem nejake dokupit 🙂

mikisa27
6. okt 2014

@madisonb ani nam nemusis posielat pismenka,v pohode nam stacia aj tie filcove 🙂

kajka18
6. okt 2014

@anikag vela cecok v dobrej cene ma dracik 😉

mikisa27
8. okt 2014

@baasss ahoj,prosim ta @lenka_hr vie o tom,ze sme je posielali balicek? Zatial sa mi neozvala,ja som jej cez net nepisala,poslala som jej to ako prekvapko,len teraz ma napadlo,ci si to preberie na poste,aby to neposlala naspat ze ona nic necaka 😝

baasss
autor
8. okt 2014

@mikisa27 🙂 ano, par dni po tom, ako si posielala balicky ma to napadlo tiez, tak som jej pisala IP, ze ci jej balicek dosiel a odpisala mi, ze sme ju velmi sokovali, prevzala ho a "odpadla", len teda este idu akurat naspat do nemocky, tak napise sem hned ako sa jej bude dat. 🙂 Samozrejme velmi dakuje a necakala to. 😵 Tak sa nam to podarilo 🙂

mikisa27
8. okt 2014

@baasss tak som rada,ze to takto dopadlo 😵 😵 😵

lenka_hr
12. okt 2014

@kajka18 Ahoj, pozerala som, ze si z PB, ja som doteraz vzdy chodila v ZA do obchodu optys, su pri mariánskom nam a maju super vyber. Maju aj internetovy obchod, ale ja osobne potrebujem tieto veci vidiet a citit. Uz sa tesim, ked sa tam znova pojdem odreagovat 🙂

lenka_hr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baasss
autor
12. okt 2014

@lenka_hr 😵 😵 😵 tak trosku aj ja mam slzy v ociach.. drzim vam palce, nech sa na vas usmeje pani Stastena a z choroby sa dostanete.
PS: moj mejlik asi mas, posielala si mi podklady na Ja na mape

rosna
13. okt 2014

@lenka_hr vobec si si nemala robit s nami starost. Mala je neskutocne krasna 😉 Zelam rychle vyzdravenie a potom šup šup do dalsej vymeny, Lenka. 😉

delideli
15. okt 2014

@lenka_hr Aj my zelame skore uzdravenie, nech je dcerka cim skor v poriadku. Si zlata,ze si na nas myslela este aj s vymenou, urcite mas teraz inych starosti viac nez dost..

lukimarta
19. nov 2014

Haló,,,ospravedlňujem sa za odveci vstup, vyhľadala som si len približne žienky, čo riešia montessori....Nemám chuť a čas teraz fotiť veci, ale rozpredávam senzomotorický materiál, ktorý sme používali doma s našimi deťmi. Ide o ružovu vežu aj s podstavcom (40+4 eura), hnedé schody tie premiove veľmi zachovalé, ako nové (45 eur a krabička hranolov k nim za 6 eur) a celú sadu valčekov, ktoré sú ako nové, lebo drevo je nezničiteľné🙂 -(75 eur). Sú to vysoké ceny, ale je to už pre tých pomoc, ktorí sú už pre kúpu tohoto materiálu rozhodnutí a zíde sa im zľava🙂