Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

salonkaa
28. jan 2014

@ivaha Ivanka ahoj, rada pocujem, ze uz si na tom lepsie. Ohladom tej aktivitke sme sa dohodli, ze nepotrebujeme, kedze taku istu mame doma. Pisala som to uplne na zaciatku, len bajlinka_tn bohuzial si to nevsimla 😒

ivaha
autor
28. jan 2014

@salonkaa jaj tak uz viem, preco si mi tam zmizla. Uplne som na to zabudla.
dakujem, je to velmi mile, ked mi tak zelate zdravie. Je to skutocne to najdolezitejsie.Dakujem. Nastastie uz je to velmi dobre a dokazem normalne fungovat, len ten zapal to trochu pokazil, ale ako hovorim uz je to v poriadku a bez liekov. Odoslala som uz aj objednavku,kazdu chvilu ju cakam, len mi je luto, lebo nebol ten filc a tie gombiky dlabky.tak to potom v nejakej dalsej, ak nevadi.

mamkabeika
28. jan 2014

@ivaha Ahoj, prepac, ze neodpisujem, ale mame pokazeny notebook. Ani na internet banking sa mi neda ist. Pisem len takto cez mobil. Aktivitka mi este neprisla.

salonkaa
5. feb 2014

@ivaha Ivanka ahoj, nahodou, nemas podobnu pistol, ci sa oplati? dik

ivaha
autor
5. feb 2014

@salonkaa ahojcek, aku pistol mas na mysli?
PS balik uz dorazil, teda este minuly tyzden, len ja som musela odcestovat a neplanovane sa pobyt predlzil, tak hned ako pridem domov, ti to poslem

salonkaa
5. feb 2014

@ivaha sorry, zabudla som dat link
https://www.tchibo.sk/search?query=pistol&conte...
a neviem, kde sa zhanaku tie naplne
v pohodicke, neurguje to, dik 😉

ivaha
autor
5. feb 2014

@salonkaa ano takto podobne vyzera, mohlo by to byt OK.Len cenu ti nepoviem, lebo som kupovala straaasne davno a fakt si nepamatam. No a naplne napr v lidlovi zvyknu mat ked je akcia aj na pistole-tam taku velku krabicu, kupovala som aj v merkurymarkete-na kusy,tusim som videla aj na tej stoklase.Myslim , ze v hobby obchodoch to urcite bude.Treba davat pozor na hrubku tycinky,lebo zvyknu predavat aj tensie lepidlove tycinky.

lenka_l
23. feb 2014

Ahojte dievcata, neviete o nejakej zacinajucej vrecuskovej aktivite? Nejak sa neviem k ziadne dopatrat.... 😒

anusicek01
24. feb 2014

Ahojte aj ja by som sa rada niekde pridala, doma mam 21mesacneho drobca...

ivaha
autor
24. feb 2014
ivaha
autor
25. feb 2014

@bajlinka_tn @uhlopriecka @ivaha @mamkabeika @ninison @avalsorim @evkalv @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @belucio23 @natabun @pillinka @sisi0211 @lindauciatko @sharonik @mimirinko @alicka7 @veronel24 @lenka_l @anusicek01
Ahojte maminky po dlhom case. Tak ako som slubila planujem pokracovanie nasej vymeny v druhom kole,
Pisem vam preto, aby ste si potroske hladali napady na nejake aktivitky, ktore budete vo vymene ponukat, toto este nie je oficialne otvorenie, kedze este tanto vikend a zaciatok buduceho tyzdna budem mat nabity, takze by som to nezvladla menezovat-treba na to dostatok casu, takze prosim este nepridavajte, ani nepsite ohladom aktivit, zatial si len pre seba pripravte, ja dam presne vediet ze zaciname a aj zalozim nove forum, lebo mam navrh, ze kedze je to uz pomaly pol roka od zaciatku prvej, tak by sme sa uz mohli aj premenovat na vymena 3-4 roky.
Zaroven tu tymto teraz otvaram diskusiu k nasmu prvemu kolu, prosim aby ste ak chcete sa vyjadrili k nasim aktivitam po dlhsom case, prosim hlavne aj o negativne reakcie, aby ak sme niekto spravili niekde chybu a aktivita nesplnila ocakavanie, nevydrzala hranie, lahko sa znicila,z nejakeho dovodu sa s nou nedobre hralo a keby bola inak spracovana hralo by sa lepsie a podobne, aby sme sa v buducom kole vyvarovali rovnakych chyb, ktore urcite neboli umyselne. Mne osobne by velmi pomohlo, ak by ste pisali negativa k mojim pracam, lebo som by som chcela ponukat kvalitne hry aj v buducnosti a ine je, ked ich testuje 20 deti, ako len jedno.😉 Vopred dakujem za ohlasy
Tak sa na vas tesim po dlhom case a niekedy ku koncu buduceho tyzdna sa ozvem s oficialnym zaciatkom druheho kola 🙂
PS bajlinke som balik odoslala, zatial sa neozvala asi nemala cas a este poprosim maminky, ktore mi neposlali peniazky na balik z preveho kola a platila som to zo svojho, aby sa mi ozvali vdaka

mamkabeika
25. feb 2014

@ivaha Ahoj 🙂 Moc sa tesime, ze zacina druhe kolo 🙂 od bajlinky mi este nedosiel balicek. Co sa tyka tych peniazkov za postu, bol by problem, keby som ti postu poslala 2x pri druhom kole? Este stale nam nejde notebook a muz zabudol heslo na banking. 😝

lenka_l
25. feb 2014

@ivaha Jeeej aj ja sa tesim, ze som konecne stihla zaciatok, dakujem za zapojenie, este s vymenou nemam ziadne skusenosti, tak sa posnazim, aby mi to islo, co najlepsie. 🙂

ivaha
autor
25. feb 2014

@lenka_l ved preto som pisala aby sa vedelo skor, ze je zaciatok, zatial kym este nie je oficialne otvorenie, mozes si trosku pokukat ostatne vymeny na fore, pripadne aj poprecitovat fora, ak mas cas, dost sa dozvies aj ohladom materialov pod. aspon mne to velmi pomohlo, ked som zacinala aj ked citat40 a viac stran je fuska
a popozerat aj nas album, co sme uz mali aby si vedela, co uz mame vyrobene.
No toto pisem ako nejaka velka frajerka 😀 , prepac, ja len aby si to mala jednoduchsie 🙂

lenka_l
25. feb 2014

@ivaha 😀 hehe, rady sa mi zijdu, nech viem "ako na to" 😉

uhlopriecka
26. feb 2014

@ivaha ahooj! ja sa urcite druhej vymeny nezucastnim, prave som sa vratila z porodnice s druhym syncekom 🙂
drzte sa a makajte a hlavne hrajte sa ;)

sliver
26. feb 2014

@ivaha prosím prosím môžem sa pridať? 😉 napr. miesto uhlopriecky alebo inej maminky ktorá sa nezúčastni druhého kola...

anusicek01
26. feb 2014

Super, ja by som sa velmi rada pridala. Bude to pre mna po prvy raz. Moj syncek ma 21 mesiacov, tak by som ale uprednostnila naozaj vymenu na vek 2-3 roky. Pockam ako sa to tu s tym vekom vyvrbi. Aňa

ivaha
autor
26. feb 2014

@uhlopriecka jeeej tak gratulujeme,tak hlavne vy sa drzte, dobre papajte a spinkajte, aby si mamina oddychla 🙂 ,zelame malemu do zivota, vsetko najlepsie

belucio23
2. mar 2014

Dievčatá, ani ja sa nezapojím, ja finišujem s daňovými a potom sa chcem venovať prácam doma. 🙂

lenka_l
7. mar 2014

@ivaha Ahoj, len sa chcem spytat, ci mi zase nieco neuslo? Druhe kolo este stale nezacalo, vsak? 🙂

ivaha
autor
7. mar 2014

@lenka_l nie nie, urcite to ohlasim asi az v nedelu, lebo sme este stale odcestovani 😉

alicka7
8. mar 2014

@ivaha Vies mi prosim poslat link na aktivity, ktore sa vyrabali v prvom kole? Dakujem.

ivaha
autor
8. mar 2014

@alicka7 pravdaze, tu je prve kolo https://www.modrykonik.sk/blog/ivaha/album/vyme... vyrabali sa aktivity po macika, od macka su to len inspiracie

pillinka
10. mar 2014

ahojte, ja sa tentokrat nezucastnim, zacala som s pracou a preto mi to teraz casovo nevychadza, drzim palce a prajem kreativne napady pre deticky 🙂

ivaha
autor
10. mar 2014

@bajlinka_tn @mamkabeika @ninison @avalsorim @evkalv @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @natabun @sisi0211 @lindauciatko @sharonik @mimirinko @alicka7 @veronel24 @lenka_l @anusicek01 @sliver
ahojte maminy, tak koooonecne som doma a zakladam druhe kolo nasich aktivit, myslim, ze bude najlepsie zalozit novu temu a kedze je to uz pomaly pol roka tak by som si dovolila temu premenovat na aktivity pre 3-4 rocnych,kedze uz aj ti dvojrocni budu mat pomaly 3.Samozrejme, ze mnoho uloh sa da pouzit aj skor a mnoho aj neskor, zaroven si ale myslim, ze nam asi nebude treba take uplne zakladne a jednoduche ulohy ako urcovanie zakladnych farieb a podobne, to zvykne byt v ulohach pre 1-2 pripadne 1-3roky aj peto by som rada dala nazov 3-4 roky aby tomu boli prisposobene aj ulohy.pridavam teda o chvilku link na novu temu 😉

ivaha
autor
10. mar 2014

@salonkaa ahojcek, prepac, zas som na teba zabudla, tak nove kolo je uz zalozene 🙂

anusicek01
11. mar 2014

Dakujem, ja si musim najst kolo na 2-3 rocnych. A.