Vrecúškové aktivity pre deti od 3 - 5 rokov - druhé kolo

branki
15. feb 2014

Ahojte,
prve kolo sme uspesne zvladli, tak otvavaram kvoli priehladnosti novu diskusiu. Vymena sa zacne v marci, dovtedy mozme diskutovat o navrhoch. Termin ukoncenia este dohodneme. Pocet ostava 20. Uvitame aj novych clenov, kedze z prvej vymeny sa nezucastnia vsetci. Takze mame este volne kapacity.

branki
autor
15. feb 2014

@sharonik @miskanasa @janka9898 @slniecko379 @iivkaa1 @liesi @ajabaja @ivaha takze s vami mozem ratat? staci lajknut ak suhlasite 😉

branki
autor
15. feb 2014

@natabun @gega @labudka @moninka1 @behulka @ellaeliska a vy ako idete s nami do toho ?🙂

ajabaja
15. feb 2014

@branki juj, ty si sikovnica 🙂 Vdaka za balicek, velka. navrhy mozem posielat tebe, alebo sem, ci?

branki
autor
15. feb 2014

@anusicek01 @sliver tak slubena diskusia je uz otvorena, ratam s vami?

branki
autor
15. feb 2014

@ajabaja mas tam vsetko? dufam, ze nic nechyba. A navrhy kludne sem, ja potom vytvorim album s navrhmi

behulka
15. feb 2014

@branki ďakujem za pozvanie, ale nie. Prajem veľa radosti z tvorenia 😵

sliver
15. feb 2014

@branki rataj isto 😉

gega
16. feb 2014

@branki ano my sa pridavame 🙂

moninka1
16. feb 2014

@branki ano, pridam sa. mozes so mnou ratat 😉

janka9898
16. feb 2014

@branki aj ja se teda pridavam😀DD

branki
autor
16. feb 2014

pridavam prve navrhy 😀
1. precvicenie matematiky
2. bingo hra
3. mozaika

sliver
16. feb 2014

@branki kraaaasne

anusicek01
16. feb 2014

@branki dakujem krasne, ale nezucastnim sa nakolko malicky ma len 20mesiacov a toto je pre starsie deticky. Pekny vikend. Aňa

branki
autor
16. feb 2014

@sharonik @miskanasa @janka9898 @slniecko379 @iivkaa1 @liesi @ajabaja @ivaha @sliver @gega @moninka1 @ajabaja @ivaha

zatial sme v tejto zostave. Kto ma napady, tak sem s nimi, pomalicky uz mozme vyberat navrhy 🙂

iivkaa1
16. feb 2014

@branki ta bongo hra je o com???

branki
autor
16. feb 2014

@iivkaa1 to je klasicke bingo, jak sa hra s cislami, len to je obrazkove aby to vedeli deti hrat. Je spolocna misa z nej sa tahaju obrazky a kto prvy vyzbiera vsetky obrazky zakrici bingo a vyhral

janka9898
16. feb 2014

@branki krasne idem sa aj ja poobzerat po niecom

slniecko379
16. feb 2014

mna zatial napadlo toto:
- aktivita na sustredenost - koordinaciu pohybov ruk a oci:
na zalaminovany papier A4 by som vytvorila autodrahu (pre chlapcov) a nejaku zamocku cesticku (pre dievcata). na auto alebo princeznu by bol pripevneny magnet a druhym magnetom zospodu by sa viedla postavicka navrchu.
chlapcom by som vytvorila drahu s autickom, dievcatam nejaku cesticku pre princezne + by som vytvorila este nejaku dalsiu "obojpohlavnu" lesnu alebo lucnu cesticku s nejakym zvieratkom na magnete a este nieco...
kazdy by dostal 3 zalaminovane A4 vykresy (predlohy) + magnetky

slniecko379
16. feb 2014

- dalsi navrh je separovanie odpadu. treti navrh este premyslim

branki
autor
16. feb 2014

@slniecko379 ahoj super aktivity hlavne ten magneticky 😉 kludne stacia aj dva, uz je na kazdom ci da 2 alebo tri aktivity

slniecko379
16. feb 2014

@branki tak mi mozes nechat tieto dve. ak by sa nepacili, vymyslim treti 🙂

slniecko379
16. feb 2014

- tak ma este napadlo, ak by ste chceli, mozem spravit CD zvuky okolo nas + karticky (dala by som tam samozrejme ine zvuky ako som vam poslala naposledy v sprave 🙂

branki
autor
16. feb 2014

@slniecko379 oki pridam ti to do albumu

vmb
16. feb 2014

@branki ak môžem, rada by som sa pridala

branki
autor
16. feb 2014

@vmb ano samozrejme, budem rada 😉

janka9898
16. feb 2014

@branki takze mna napadlo zatial toto aby som zuzitkovala folie +bud filc alebo machova guma uvidim kolko by som toho v tych fabach zohnala
duha alebo zmrzliny
pozriem este nieco ine ak by sa mi zapacilo
predloha cistej duhy bude zalaminovana a napisane farby a deti priraduju jednotlive farebne diely duhy
a druha zmrzliny takisto podla zalaminovanej predlohy musia deti skladat kopceky zmrzliny na seba

natabun
16. feb 2014

@branki hej, hej, rada pojdem znova, my by sme urobili geobard. vecer popisem blizsie aj ine navrhy....

gega
17. feb 2014

Pekny dnik zelame my sme hladali a nasli sme ze by toto bolo to naj 🙂 tak zatial prva aktivita je pojem vacsia mensia rovna pridala by som aj par veci ktore by boli male velke a rovne a aj gulicky na vysvetlenie ako je na dolnych obrazkov. A idem pohladat este dalsie nech je z coho vyberat 🙂
@branki
@ajabaja
@sliver
@slniecko379
@janka9898

branki
autor
17. feb 2014

@gega ahoj to vyzera super, a hodi sa to presne pre tuto kategoriu 😉

branki
autor
17. feb 2014

@jonki takze tu diskutujeme, vitam ta 😉