Syn zjedol tlačítko z notebooku

nikusa1986
20. aug 2015

Mamicky pomoooc,syn zhltol tlacitko z notebooku. Co mam robit? Zatial mu nic nie je,vypil mlieko a zaspal...mate s niecim podobnym skusenosti? Dakujem

janinah
20. aug 2015

zavolaj na pohotovosť a opýtaj sa,popíš tlačítko-rozmery,či má ostré hrany+ synov vek....

macka84
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mihula
20. aug 2015

@nikusa1986 neboj sa,moj zjedol figurku z človece nezlob sa.Tri dni som kukala do nocnika a nasla sa,farbu nezmenila,zlta

jeennyv
20. aug 2015

@nikusa1986 mamkin brat, ked bol maly zjedol 5 korunacku, kolieska od auticka a neviem co vsetko, ma teraz cez 50 a je vsetko ok....ako baby pisu cakaju ta dni sparania sa v hovienkach...ale pre istotu a vlastny klud zavolaj na pohotovost, no aj babke vtedy povedali, ze pokial nie su komplikacie treba cakat kym sa vykaka...

tova
21. aug 2015

tam je nejaky limit ako dlho cakat, aby nahodou neboli upchate creva, da sa pozorovat cez rtg, ci to zostupuje ale vacsinou az ked je problem. Kamaratkina prehltla tak mincu zacala sa dusit, znama ju nejko prevratila ale ta minca spadla do zaluldka, potom isli na rtg.bola tam, az po par dnoch vysla a samozrejme stolicu treba dovtedy chytat do nocnika/plienky Bateky (vacisnou male okruhle) je problem ked deti prehltnu, tie musia ist hned von

dkethe
21. aug 2015

Urcite niekde predavaju nahradne, pokukajte shopy s pocitacmi 😀

briketa
21. aug 2015

slivkovy dzus a na zachod... ako zjedol, tak vykaka

jbizakova
21. aug 2015

cakat kym ho vykaka

miladajanikova
21. aug 2015

Ano mam, nič sa nedeje 🙂

monyccka
21. aug 2015

Papat stravu s vlakninou, nic prehanajuce. Nech ma stolica normalnu konzistenciu, nie prilis riedku. A kontrolovat stolicu. O nic vazne nejde, maly si an7 nevsimne, ked to vykaka. Rtg je zbytocne, naco svietit dietatko, aj tak to nic neukaze, pokial je to z plastu a malicke ako tlacitko. Ak sa maly nedusi,mneboli ho brusko a tlacitko viete nahradit novym, netreba robit paniku. Deti pojedia vselico a rovnako to vykakaju ;)

katarinava
21. aug 2015

Tak náš syn zjedol "len" 20 centov. Tiež veď vykak. - a nevykak... Po troch dńoch opakovaný RTG či sa minca hýbe, a keďže zostala v žalúdku, pekne na Kramáre na vytiahnutie endoskopiou. Ak nevyka.. do 3 dní, treba sa zastaviť u detskej a robiť RTG kde sa tlačítko nachádza.

mamkamirka
21. aug 2015
Používateľ mamkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamkamirka.

hlavne si treba zachovat chladnu hlavu 🙂 ako hovoria baby ako voslo tak to aj vynde

nikusa1986
autor
21. aug 2015

Dakujem vsetkym. Cakame. Nic mu nie je. Len sa mi to zdalo velke. Esteze si nevybral ENTER 🙂

brisilda
21. aug 2015

@nikusa1986 isto to spapal ? nemoze byt , ze to len niekqam zapotrosil ? Ak si si 100% ista , ze to zjedol tak chod radsej dieta ukazat lekarom .

mirka414
21. aug 2015

Poznas tú pesničku ? Potlać Boby lebo chcem naspäť to lego ... ;)

katarinava
21. aug 2015

@nikusa1986 Ani nášmu nič nebolo, ale rovnako nebolo dobré, aby mu v žalúdku minca zostala. Ak nenájdeš, treba na ten RTG.

veronka91
21. aug 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

snad to vykaka a bude dobre drzim palce 🙂

anik56
21. aug 2015

Chcela som napísať presne to, čo @mirka 414 - "potlač Boby poriadne, nech to z teba vypadne". 🙂 Ak by to trvalo viac ako dva dni, tak by som asi zašla za obvodným detským lekárom.

kocko
21. aug 2015

V nemocnici bolo jedno dievčatko, tak viem čo vtedy hovorili. Ked nevykaká do troch dní, riešiť s doktorkou a smer nemocnica. Dievčatko už bolo pripravené doobeda na operáciu, ale do rána to vykakala. 🙂

macka84
Autor odpoveď zmazal
Zobraz