Aké meno chlapcovi?

katkakostkova
23. máj 2012

Ake meno by ste dali k deťom s menami Alexandra a Boris? Čakáme chlapčeka a vôbec netusime ake dat 🙂

sisaha
23. máj 2012

@katkakostkova skor by som uvazovala, aby sa hodilo k priezvisku a nie k surodencom.. Ale mozes pokracovat v abecede. A, B, C - Cyril 😉

katkakostkova
autor
23. máj 2012

Ved určite aby sa tO aj k priezvisko hodilo, to je jasne...Cyril- to aj nás hned napadlo 🙂 ( samozrejme zo srandy)

omnia23
23. máj 2012

@katkakostkova skus napisat priezvisko 😉

katkakostkova
autor
23. máj 2012

Priezvisko je Kostka

ivka144
23. máj 2012

Juraj, Teodor, Daniel

sisaha
23. máj 2012

@katkakostkova Marcel, Adam, René 🙂, Richard, Michal, Norbert....

omnia23
23. máj 2012

@katkakostkova Peter Kostka,Daniel Kostka,Michal Kostka,Adrián Kostka,Filip Kostka 😉

sisaha
23. máj 2012

@omnia23 mne sa pacia vsetky co si dala, Katka, kludne daj este 5 synov a mas vybrane 🙂

omnia23
23. máj 2012

@sisaha dakujem 😉 Ale ty si toho Marcela a Reneho zabila teda ti poviem 😀

billam
23. máj 2012

Adam Kostka....alebo nieco, co sa zacina na "K"

sisaha
23. máj 2012

@billam Kevin? 😀

billam
23. máj 2012

🙂

katkakostkova
autor
23. máj 2012

Michal je manžel 🙂 a Adam je celkom fajn, moja Mamina stále hovorí az dáme Adama, Diky za tipy, je to veru ťažké rozhodovanie a hlavne zhodnutie sa na jednom 🙂

omnia23
23. máj 2012

@katkakostkova no tak nech sa vola po muzovi 🙂

katkakostkova
autor
23. máj 2012

@omnia23 to práve nechceme uz, lebo aj sestra má syna Michala, svagra mame michala, dvoch bratrancov - uz sme "zmichaleni" 🙂

omnia23
23. máj 2012

@katkakostkova rozumiem 😉 Ale Adam je naozaj pekne

katkakostkova
autor
23. máj 2012

No uvidime co nakoniec vyberieme, mne osobne sa páči Leo alebo Maxim...no aj ten Adam ja fajn

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskakyska
24. máj 2012

@katkakostkova Samuel Kostka,Branislav Kostka :o)) ...nakoniec to bude dievčatko ..lekári sa často mýlia...

katkakostkova
autor
24. máj 2012

@miskakyska bodaj by sa mylili, chcela som dievčatko 🙂 ale zatial im to v mojom prípade vzdy vyslo

miskakyska
24. máj 2012

@katkakostkova hlavne aby bolo zdravučkééé!..Kati už sa Ti to blíži,tak držím palce až Ti všetko dobre dopadne a potom,ak budeš mať čas sa pochvaľ či to slniečko je on,či ona :o))

katkakostkova
autor
24. máj 2012

Ved určite tO je najhlavnejsie aby bolo v poriadku, ved uz mame aj chlapčeka aj dievčatko 🙂 určite hodín potom foto az sa to narodi, uz sa nevieme dočkať 🙂 a dakujem

ichbinich
24. máj 2012

Ked mas skor ruske mena Alexandru a Borisa, tak hlasujem za spomenuteho Maxima 😉
Ale aj Adam je pekne meno.
Akurat sa nesmie koncit na K, lebo potom si jazyk polame pri vyslovovani celeho mena 😉 To bolo pre mna dolezite. Mne sa paci Filip, ale okrem problemu, ako ho napisat (zijeme v Rakusku), tak by bol problem, lebo priezvisko zacina na PF. A povedat Filip PF... je jazykolam. Teraz ma Philipa kamoska (s priezviskom na H).

katkakostkova
autor
24. máj 2012

@ichbinich môj manžel je za Maxima, tak neviem či sa nakoniec na to dám uhovorit 🙂 bože ked som nebola tehotna toľko mien sa mi páčilo a teraz vôbec netuším 🙂

radustek
24. máj 2012

@katkakostkova a MAREK???? ja som strasne chcela mereka 😉

omnia23
24. máj 2012

ale tak Maxim snad nie baby 😅

bodka13
25. máj 2012

@omnia23 😕 prečo nie?

ivett1
25. máj 2012

Maxim, Max ...hm...Timur, Andrej, Roman...

omnia23
26. máj 2012

@bodka13 daj si dokopy Maxim Kostka-mne to nepride vobec pekne