Hľadám opatrovateľku v Trenčíne

zanas
20. feb 2012

Ahojte. Viete mi poradit kde hladat opatrovatelku pre rocne dieta? V okrese Trencin na dva dni do tyzdna.
Pripadne ak mate uz skusenosti s niekym zodpovednym, privitam odporucania 🙂 Dakujem 🙂

taniyah
21. feb 2012

dobry den.som na md s 3 a pol rocnym chlapcekom a rada by som vam opatrila dietatko u mna doma=)keby mate zaujem napiste na mail taniyah@azet.sk odpoviem na vsetko=)dakujem=)

adriana174
3. máj 2012

@zanas Ahoj ak je to aktualne ozvi sa mi adriana174@centrum.sk. som po materskej a mam dva dni v týždni volne .

zuz3so
3. máj 2012

Tiež môžem ponúknuť seba, už som opatrovala..., sama mám deti.. môžem poprípade dať kontakt na mamičku, ktorej dieťatko som opatrovala. Viac na susu@zmail.sk.

paula_pokorna9
14. máj 2012

@zanas
Ahoj, volám sa Paula Pokorná, som študentka, práve končím strednú školu- bilingválne gymnázium a s opatrovaním detí mám skúsenosti. Som z Trenčína, mám vodičák aj auto k dispozícii.
Ak je Vaša ponuka aktuálna, dúfam, že sa mi ozvete na mail paula.pokorna@gmail.com
Pekný zvyšok dňa 🙂

zanas
autor
14. máj 2012

@adriana174
@zuz3so
@paula_pokorna9
Ďakujem. Už to nie je aktuálne. Ak by sa niečo zmenilo na jeseň zimu, ozvem sa.
Pekný deň!

zuz3so
28. máj 2012

So mnou môžete počítať keby ste potrebovali 🙂

adena5
21. jún 2012

Ahooj ak by si niekedy potrebovala veľmi rada by som sa ti postarala o dieťatko. Mam strednú pedagogickú škodu a robím si vysokú sociálnu pedagogiku a vychovávateľstvo externe, Mám absolvovanú prax. Pekný deň. 🙂

paula1234
27. jún 2013

@adena5
@zuz3so je este aktualna vasa ponuka na opatrovanie deticiek, ak ano dajte vediet, dakujem pekny den 😉

zuz3so
2. júl 2013

@paula1234 Ľutujem, ale už nie :(

nonstopopatera
19. okt 2013

Mamičky, postarám sa Vám o dieťatko- NONSTOP. Platí pre trenčiansky kraj. Mám pedag. vzdelanie, prax s deťmi, empatiu a lásku k deťom, som nefajčiarka. Stačí dieťatko priviesť, o ostatné sa postarám. Píšte na email: z0x4@atlas.sk.

dietaamama
19. okt 2013

Ahojte kočky.. Za kolko opatrujete?

zanas
autor
4. apr 2014

Dobry den, obnovujem temu 🙂
Hladam pani, ktora by mi chodila cca 15:45 po dieta do skolky a stravila s nim cas do 17hod, 3dni do tyzdna. Dakujem.

terbux
17. aug 2014

Ak by mal niekto záujem opatrím dieťa🙂

nelinka79
4. sep 2014

Dobre ranko , hladam obcasnu vypomoc s mojou dcerkou. ma 6 rokov a obcasna vypomoc znamena : v pripade choroby ale uz len na doliecenie. prve dni ked je najhorsie by som s nou bola doma ja a potom by som potrebovala opatrovanie pri dolieceni. cas by bol od 7:00 do 16:00. byvame v Trencianskej Turnej . Pripadne sem tam aj keby bola zdrava ale to by som dopredu vedela povedat aj tyzden.
Ak by ste o niekom vedeli alebo mali zaujem ,dajte mi prosim vediet na mail k.c@pobox.sk
Dakujem

klejkaez
22. okt 2014

Ahoj 🙂
Volám sa Simona, opatrovnictvo mi prirastlo k srdcu uz, som empatický človek a spoľahlivý.
Staraala som sa o bábo a deti vo veku 1 -3 roky a aj o poriadok v domácnosti . Som nefajčiarka. 😉
Cenu si vžy sami ponúknite 🙂
klea.smatlakova@yahoo.com

luban
24. okt 2014

Dobry den, nenajde sa tu mila opatrovatelka pre dve dievcata vo veku 2 a 6 rokov, na 1 x do tyzdna v stredu na 2,5 hodiny? Mozno po case sa najde a viac dni na opatrovanie. Byvame v Soblahove.
L.

luban
5. nov 2014

@luban dakujem za odpovede a uz inzerat nie je aktualny,!

mami.sk
25. nov 2014

Ahojte, hľadám niekoho seriózneho ,kto by nám vyzdvihoval dcérku - predškoláčku zo škôlky ( v Detskom mestečku ) o cca 16 hod a povenoval sa jej do cca 17.30 max. do 18 hod od pondelka do štvrtku. Raz do týždňa ju potrebujeme zaviezť na angličtinu do mesta ku Perle. Dajte mi vediet do IP 😉 ďakujem

smajlik109
28. nov 2014

Ahojte, odporúčam obrátiť sa na-hodinovamama.sk, ja som velmi spokojna a mozem len a len odporučiť! Naozaj si ich služby neviem vynachváliť! 🙂. 😉 🙂 . Papa

mami.sk
28. nov 2014

@smajlik109 a vedia aj vyzdvihnúť dieťa a zabezpečiť odvoz na krúžok? bez opatrovania?

smajlik109
28. nov 2014

Treba sa opytat, neviem ti povedat, ja som vzdy chcela strazenie tak neviem ako by to bolo v tvojom prípade...

tanya6
5. jan 2015

Ahojte, hladam opatrovatelku na prilezitostne opatrovanie k 4 rocnej dcere. Byvame blizko nemocnice. Dakujem.

macka111
11. feb 2015

Zdravim. Tanya6 este hladate opatrovatelku? Sama som ucitelka v MS momentalne bez prace mohla by som saVam o dcerku postarat....

ivetuska10
24. feb 2015

Dobrý deň, od septembra (cez leto tábory pre deti) otváram jasle/súkromné opatrovanie okr. Trenčín pre viac info ma prosím kontaktujte IP

nikol411
27. feb 2015

OPATROVANIE DETIČIEK BRATISLAVA: Ponúkam spoľahlivé opatrovanie detičiek. Som časovo veľmi flexibilná. S opatrovaním detičiek mám už bohaté skúsenosti, venujem sa mu už 3 roky pravidelne popri štúdiu na vysokej škole. Najmladšie dieťatko,chlapček, ktorého som opatrovala mal len 4 mesiace. Strážila som už aj viac detí naraz,takže ak máte aj viac detičiek nerobí mi to žiadny problém. Opatrovala som a starala sa o detičky,ktoré mali 2 roky,3 roky a 7 rokov. Starala som sa aj o súrodencov chlapčeka a dievčatko a dve dievčatká. Pravidelne som aj vyzdvihovala dievčatko zo škôlky keď mamina bola v práci a zostala som s ňou doma, kým sa mamina nevrátila. Pravidelne som aj doučovala a strážila celý deň chlapčeka, ktorý mal individuálny štúdijný plán,učili sme sa spolu a poobede hrali na ihrisku. Domáce zvieratká mi neprekážajú ak sú v rodinke. Ak hľadáte niekoho zodpovedného pre svoje detičky ozvite sa mi do správy. Ďakujem

tanya6
6. mar 2015

Ahojte,
hľadám opatrovateľku na príležitostné opatrovanie 4 ročnej dcérky.

irine
16. mar 2015

Ahojte, som mam 5-ročného chlapčeka a ponúkam opatrovanie, resp. hľadám kamaráta/tku pre syna. Sme zo Zlatoviec, máme auto-rozvoz po meste možný. Okrem stredy sa vieme dohodnúť na popoludňajšom strážení, resp. vyzdvihovaní zo škôlky, krúžku.
Prosím o kontakt cez poštu. Pekný dník, Lenka

evita6457
30. mar 2015

Ponúkam opatrovanie detí v Trenčíne, po celý deň, prípadne, príležitostne,, prípadne odvediem, vyzdvihnem zo školy, odveziem na krúžky, mám bohaté skúsenosti s opatrovaním detí od 1,5 roka sama som mamou 3 teraz už dospelých detí, , bývam v Trenčíne na Juhu, momentálne som nezamestnaná a veľmi rada rada sa postarám o vaše dieťa počas vašej neprítomnosti

pokiaľ máte záujem, ozvite sa cez poštu, určite sa dohodneme

slniecko123456789
6. apr 2015

Viete mi povedat kolko stoji na hodinu opatrovanie dietata? 🙂

nikol411
6. apr 2015

ja dostávam ako opatrovateľka tak 3 eurá 🙂