Hrozí mojmu díteti nebezpečí, když sedí u televize?

slobodnabaculka
1. júl 2014

Včera jsem kukala telenovelu s malým a odrazu začal trást telkáč a taktéž neco zunelo ako keby hrmelo a pritom búrka uš odešla. Sekalo mi aj HD signál a nevidzela jsem či Fabrizio dostal košem alebo né. Byla jsem hneďkáj okukovat Facebook, či se tam nepíše oč jde v okolí Vranova, ale nič tam nebilo. Ani nikto si nestežoval, šetci bili jednak spokojni. Mohlo to bit zemetrasení, alebo máme neco s eletriku. Bojím se dnes aj zapat telkáč, seriál jde uš o pol hodiny, malý si hrá radši s kockáma. Je to takto lepčí, ako to mám rešit?

hermina_
1. júl 2014

😕 😕 😕 😕

babaker
1. júl 2014

@slobodnabaculka Zavolaj do firmy, ktorej platis kablovu televiziu a opytaj sa na vypadok zo vcera. Ak boli problemy, urcite sa im stazovali aj dalsi uzivatelia.
A jasne, kocky su lepsia zabavka pre dieta ako TV. Kasli na serial, tych sa este napozeras, ked ti deti odidu z domu 😀

dejnas
1. júl 2014

prázdniny začali

mejjus
1. júl 2014

ja by som sa radšej hrala s malým ....nikdy človek nevie 😀

babaker
1. júl 2014

@dejnas skor tipujem Ukrajinu 😉

cerez
1. júl 2014

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............Kto je Fabrizio?????????????????

ttctwins
1. júl 2014

No to bolo varovanie z hora, ze sa mas venovat synovi, jasna vec!

dejnas
1. júl 2014

@cerez to isté napadlo aj mne? netušííííím 🙂 a teda fakt, teraz nevieme, či dostal košom alebo nie

slobodnabaculka
autor
1. júl 2014

@cerez Nepoznáš ho? Najvačí fešák z telenovel teďkáj jednoznačne! Fabrizio Preziosi se volá. Náhodou, kdyby ste nejaká kukala ten díl, dajte mi vedzet jak to dopadlo, či se s Elisu nakonec bude alebo ne. Do zajtra asi budem bez telky. Uš jsem volala šikovného eletrikára z Kladzan nech na to okukne, ten se vizná v kabloch, nech z teho nebude nejaký mazec a nakonec mi vylecí telka.

cerez
1. júl 2014

@dejnas Podľa mňa dostal. Preto bolo v okolí Vranova zemetrasenie! 😀 😀 😀

tominko2612
1. júl 2014

zahoracka vychodniarcina?

dejnas
1. júl 2014

@slobodnabaculka veď povedz na ktorej stanici tá telenovela beží 😀 ... juj, taká som zvedavá teraz, asi to idem zapnúť 😀 😀

dejnas
1. júl 2014

@cerez 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slobodnabaculka
autor
1. júl 2014

@dejnas na maďarské strane moja, len nevím jak se ta stanica teďkáj volá. Musíš natočit satelit na jihovýchod a bude to. Samo naskočí, neboj.

habibi78
1. júl 2014

@slobodnabaculka dúfam ze si robíš prdel lebo inak by som sa musela začať báť o dusevne zdravie tvojho dieťaťa 😄😄😱😱😱👎

cerez
1. júl 2014

@slobodnabaculka Ja osobne som veľmi rada, že sú prázdniny. Radšej sa zasmejem na prázdninových otázkach ako čítať tie, ktoré vyburcujú väčšinou hádky a škriepky. Takže idem na strechu točiť satelit. Dúfam, že ma netrafí guľový blesk. 😀

slobodnabaculka
autor
1. júl 2014

@habibi78 Neboj se, Ringo uš spí, tí kocky ho nejak zmohli, též nám mohla dát baba alespoň na tem trhu rozdílne farby.

gretyka
1. júl 2014

@cerez 😀 😀 😀

esterba
1. júl 2014

@habibi78 jasne, ze si robi prdel 😀 od nej tu uz take bolo, vsak to ona len na pobavenie 😀 ja to teda ocenujem 🙂

gretyka
1. júl 2014

@habibi78 Ale prosim ta, radsej nech s malym pozera telenovelu, akoby na neho mala kricat a bit ho alebo pred nim sexovat... 😝 😉 alebo ho nejakym sposobom tyrat...

slobodnabaculka
autor
1. júl 2014

@gretyka ešteže co? Já mám svoje dzeciská ráda jak kone. Však jak vy všecky určite. Bit bych ich nebila, ale raz začas mu lognem, když se motá a neposlúcha to je normálne. No ale hneďkaj nato mi vyskočá slzy do oka, co jsem to urobila.
Tak jako uš otáčate satelitem? 😀

cerez
1. júl 2014

@slobodnabaculka Ja som sa doň zaplietla. Snáď Fabrizio ma vyslobodí!

klincek
1. júl 2014

@tominko2612 to mi tiez ako prve napadlo. alebo este vychodniarska zahoractina 😅

slobodnabaculka
autor
1. júl 2014

@cerez 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Náááá, teďkáj si mne rozesmála, porád mi až šlehačka na zmrzke vipadla ze škrani na diván. A co tam máte na dome, prales televíznych antén, dyg! 😀

slobodnabaculka
autor
1. júl 2014

@klincek Šak kukajte odkát jsem prijela, náááá predsa ze Skalice. Ve Vranove bili levnejší byty, když jsem se po pátem díteti stehuvali do nového .Tento rok tu taký trdelník upeču ve Vranove na námescí, že starostovi očiská vipadnú. Pozývam šeckých!

klincek
1. júl 2014

@slobodnabaculka no tusim pridem ochutnat tiez 😀. you´ve made my day🙂

dejnas
1. júl 2014

@slobodnabaculka nenaskočí 😝 manžel také preventívne deletoval 😀 😀 tak smola.... terazky som fakt zvedavá na toho fešáka Fabrizia 😀

cerez
1. júl 2014

@slobodnabaculka Kopec antén. Ako v obchode.

slobodnabaculka
autor
1. júl 2014

Náááá, uš jsem to višpekulovala ako vidzet alespoň posledných dvacet minút telenovely. Pojedu k susedke, kerá furt pri telke spí. Celý deň tam leží je uš stará a nahluchlá chudina, hučí jej ten krám vždy aš na ulic, veľakrát očujú správy od nej aš v nedaleké herni. Když chodím pod jej oknámi, tak furt vidzím jak tam chrápe jak nebožiec a vidzím v tí jej rachotine vždy bežat dokola nejakých cyklistov.
Zeberu rebrík z pavlače, potichu se jej vkradnu cez vetrák okna do kuchyne na streche jej natočím satelit na jihovýchod, vbehnem dolu po rebríku a lofnem si do kresla.To bude paráda! Co vy nato? Dobrý nápad?
A možné, že bude mat aj chladničke nejaké klbásy, tak si aj nejaký pamlsek k temu šeckému podám a Fabrizio bude múj!

mejjus
1. júl 2014

@slobodnabaculka super 🙂 už mám krajší deň ..aspoň som sa zasmiala , aj tak mám na figu deň 🙂 pridaj ešte!!! smiech je najlepší liek 🙂