Náušnice pre bábätka

24. feb 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
alla24
56
Registrovala sa 24. februára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 305 príspevkov, 3 albumy a 54 inzerátov. Má 34 priateľov.
 Chcem sa opytat kde ste kupovali nausnice pre Vase male slecny? Mam skor na mysli nejaky zaujimavy internetovy obchod pripadne aj kamenny obchod ale potom v KE alebo PO. A su lepsie zlate alebo z chirurgickej ocele? V nasej porodnici je totiz moznost prepichnut uska a nausnice stale namame.
13. feb 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
anjelicek26
2202
Registrovala sa 4. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 20914 príspevkov. Má 260 priateľov. Nemecko.
 Nasa mala rovno svoje, len sme ich predtym dali noc do liehu. Ma nausnicky z bieleho zlata. Ale pichat sme jej ich davali ako 2-rocnej, podla mna si babo pri porode uzije dost, netreba mu sposobovat dalsiu bolest. Ale to je len moj nazor.
13. feb 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvojtanikova
2
Registrovala sa 20. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1623 príspevkov. Má 3 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 @alla24 ja som videla pekne detske nausnicky v KE na Hlavnej - Allure, take tradicne, na zatvaranie, s malickym ockom ale aj bez neho. Ak by si chcela, mam aj kupon na zlavu 40%, ak by ti este stihol dojst postou. Ale viem, ze uz ti to asi dost ponahla. Inak je to dobry napad dat prepichnut rovno v porodnici, lebo ja som davala prepichnut ako 6 mesacnej a uz to bolo zle, lebo si to velmi tahala rukami. Take male babo si to nevie este tahat a babrat do toho.
13. feb 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alla24
56
Registrovala sa 24. februára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 305 príspevkov, 3 albumy a 54 inzerátov. Má 34 priateľov.
 @kvojtanikova dakujem, pojdem pozriet a dam vediet. termin mame az v nedelu tak snad vsetko postihame emoticon Ja budem rodit v saci a tam je ta moznost to prepichnut rovno u nich tak preto sa pytam. Ked bude babo starsie tak neviem kde by som potom isla dat prepichnut uska a celkovo ci to nebude malu boliet este viac... a mas zlate nausnice ci z chirurgickej ocele?
13. feb 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenka0283
4
Registrovala sa 7. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 323 príspevkov a 5 albumov. Má 7 priateľov. Malacky.
 ja suhlasim s anjelicek ja by som urcite nedavala prepichnut uska v porodnici...to babatko si naozaj uzije dost po porode zmenu prostredia a vsetko...myslim si ze casu nato je dost...my sme davali ked mala asi 4 mesiace emoticon
13. feb 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
henulienka
27
Registrovala sa 27. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 496 príspevkov a 56 inzerátov. Má 23 priateľov. Komárno.
 ja s babami nesúhlasím, mám dve dcérky a obom sme dali prepichnúť ešte v pôrodnici a obe to prespali, ani nezbadali, kedy to bolo emoticon
13. feb 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gubcikova
43
Registrovala sa 13. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 3134 príspevkov a 39 inzerátov. Má 15 priateľov. Nové Mesto nad Váhom.
 ja som dávala v pôrodnici a mali sme zlaté.malinká ani nevedela čo sa deje a vôbec neplakala.
13. feb 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
traktor
1574
Registrovala sa 24. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 16331 príspevkov. Má 150 priateľov. Košické Olšany, okres Košice-okolie.
 my sme dali hned prepichnut.velmi dobre to znasali obe, bolo to raz dva, ..si neviem predstavit dat starsiemu dietatu,ktore sa aj brani..male babo si to nepamäta
13. feb 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamilka22
1
Registrovala sa 3. februára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 734 príspevkov. Má 4 priateľov.
 Priklanam sa k nazoru, cim skor tym lepsie. Ja som s tym otalala a dala som, ked mala dcerka 4 mesiace. Chudatko, vrieskala, az mi tuhla krv v zilach. Novorodenec to vie aj prespinkat, ako baby pisali vyssie. My sme mali Nausnicky z bieleho zlata, tiez sme namocili do liehu, ale vraj ak su nove, tak ani netreba.
13. feb 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karinnka
105
Registrovala sa 5. marca 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 1444 príspevkov a 2 albumy. Má 27 priateľov. Okres Košice.
 Dcerke dam prepichnut usi az neskor,mozno o rok mozno o dva,mne osobne pride divne ked male babetko uz ma nausnicky,pride mi to nepekne.Nerozumien pointe ovesavat dieta zlatom,skor mi to pride ,ze sa to patri a ze to robia vsetci tak ich dam aj ja emoticon
13. feb 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirka285
21
Registrovala sa 27. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 17781 príspevkov. Má 42 priateľov. Okres Bratislava.
 ja som dala malej nastrelit ked mala tri mesiace lebo som bola nadockava a uz by som nikdy tak skoro nedala..a to z dovodu ze usny lalocek dietata rastie a my teraz mame jednu dierku vyssie ako druhu...takze ja by som dala druhy krat nastrelit asi v jednom roku,ked je uz usny lalok dostatocne velky emoticon
13. feb 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alla24
56
 baby ale ja sa nepytam kedy prepichnut uska ale kde ste kupovali nausnice emoticon Nejaky zaujimavy Internetovy obchod?
13. feb 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenka0283
4
Registrovala sa 7. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 323 príspevkov a 5 albumov. Má 7 priateľov. Malacky.
 ja sa chystam kupit tu malej http://www.nausnice-deti.cz/
13. feb 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
koran
10
Registrovala sa 8. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 2130 príspevkov a 2 inzeráty. Má 11 priateľov. Skalica.
 Ahojte, musia byť pre bábo náušnice z bieleho zlata, alebo môže byť aj niečo takéto? Strieborné? http://www.piercing-sperky.cz/detske-stribrne-nausnice-s-perlickou-c2489-10.html
16. mar 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenkito10
Registrovala sa 27. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Ilava.
 V FR dievcatkam neprepichuju usi tak skoro... najskor od jedneho roka, ked je lalok dost vyvinuty, ale vacsinou cakaju ked dievcatko samo o to poziada... t..j ked ma 2, 6, alebo 15 rokov
27. feb 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambulka026
7
Registrovala sa 20. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 971 príspevkov, 3 albumy a 48 inzerátov. Má 8 priateľov.
 My sme dali malej nastrelit v 3.5 mesiaci, a zatial ma tie z chirurgickej ocele.
Tiez by ma zaujimalo kde a ake im kupujete...
18. mar 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simca06022011
6
Registrovala sa 31. augusta 2012 na modrykonik.sk. Pridala 3129 príspevkov a 91 inzerátov. Má 8 priateľov. Zvolen.
 no my sme malej dali v 1 mesiaci a skoda ze som jej nedala asj skor.. ked som pocula ako vrieskali starsie dievcata mala som dost... davali sme hned zlate... Ja som kupovala nausnice vzdy osobne v zlatnictve, lebo je to taka vec co rada vidim a su aj rozne velkosti, cize nie su "detske" ako "detske" (nemaju ich vystrcene na najlepsich miestach, tak ja hned pridem a priamo si ich vypytam, mali sme z bieleho zlata aj zlteho uz...)
18. mar 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucinka2424
Registrovala sa 27. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 19 príspevkov.
 mi sa dnes chystame dat malej nausnicky.pediater nam prepichne len sa bojim ci ju to nebude velmi bolet ma len 2 mesiace...nausnice sme kupili v priore v lucenci zlate..vsetci mi hovorili ze prve nausnice by mali byt zlate nevem preco ale tak mi poradili..viete mi povedat ci to boli u dvoj mesacnych babatiek?riadne mam strch s toho. emoticon
4. apr 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubka.xz
2
Registrovala sa 30. apríla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky a 2 inzeráty. Má 9 priateľov. Sabinov.
 @bambulka026 prosim ta mozes mi poslat link, ake mas nausnice pre malu z chirurgickej ocele? dakujem
18. feb o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kili
7
Registrovala sa 14. júna 2006 na modrykonik.sk. Pridala 14548 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 @alla24 nemusíš mať náušnice. to sa nastreľujú také provizórne náušnice a tie potom môžeš kedykoľvek vymeniť. teda až po nejakých 6t. čiže budeš mať dosť času.
ja som chodila po záložniach, že ktoré ma chytia za srdce. a objavila som emoticon zlaté s kameňom tigrie oko, sú jedinečné, nič také som ani na nete nenašla.
18. feb o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambulka026
7
Registrovala sa 20. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 971 príspevkov, 3 albumy a 48 inzerátov. Má 8 priateľov.
 @lubka.xz to mame tie co jej nastrelili,potom po par mesiacoch sme jej ich vymenili za normalne detske nausnicky.
19. feb o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luckadominika (23 r.)
20
Registrovala sa 5. septembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 60 príspevkov, 1 album a 127 inzerátov. Má 46 priateľov. Klin, okres Námestovo.
  • Dominika2 roky a 1 mesiac
 ja som nevedela že sa dá v pôrodnici dať prepichnúť a ľutujem, malej som kúpila z bieleho zlata a potom asi ako troj mesačnej sme jej dali prepichovať, a ťahala si to....... môj názor je že najlepšie je v pôrodnici dať prepichnúť emoticon
19. feb o 11:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maickamf
Registrovala sa 18. februára 2014 na modrykonik.sk. Pridala 17 príspevkov a 4 inzeráty. Prievidza.
 My sme dali malej rovno v pôrodnici prepichnúť a dostala hneď zlaté náušničky.Aj sa jej rýchlo zahojili ušká a ani ju nepadne ich chytaťemoticon
24. feb o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy