Raňajkové cereálie-Nestlé

28. sep 2015
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Milé mamičky, aj vy ste zástankyne pravidelných raňajok?
Aj vaše ratolesti rady raňajkujú cereálie Nestlé?
Pošlite nám fotku vašich spoločných rodinných raňajok a 4 z vás odmeníme našimi raňajkovými produktmi.
 
Aké su podmienky súťaže ?
1.       Do súťažného fóra s názvom „Raňajkové cereálie-Nestlé” nám pošlite fotku vašich spoločných rodinných raňajok.
2.       Fotky posielajte do súťažného fóra od 28.9.2015 do 4.10.2015.
3.       Do súťaže bude zapojený každý, kto pošle do fóra fotku.
4.       Štyroch výhercov zverejníme po skončení súťaže do 5 dní od ukončenia súťaže.
 
Inšpiráciu môžete nájsť tu: https://www.modrykonik.sk/blog/pr_clanok/article/ake-by-mali-byt-vyvazene-detske-ranajky-whz32w/
Tešíme sa na vaše raňajkové fotky 🙂
__________________________
Výhercami sú:
@aluxka
@evulienkaslx
@olivka26
@erika630

Výhercov sme rozpočítali na základe riekanky (každý 14ty):
Sial gazdíčko proso, sial,
vzišlo mu len riedko,
spravili tam kury bál,
rozmetali všetko.
 
Gratulujeme!

Raňajkové cereálie Nestlé

stary_ujco
28. sep 2015

Som zástancom zdravých raňajok a práve preto moje deti nejedavaju ranajkove cereálie. Ale áno, stále je to lepšie ako biely chlieb natretý nutellou...

ivankajar
29. sep 2015

U nás je dilema, ktoré cereálie si vybrať.

martina374
29. sep 2015

My síce cereálie od Nestlé ešte nepapáme, ale kaše od Nestlé su výborné. Keď sa nám však podarí nejaké tie cereálie vyhrať, radi ochutnáme. Posielam naše raňajkové foto 🙂

lorela
29. sep 2015

Omyl , cereálie sú na úrovni zhruba bieleho chleba s nutelou 🙂 Tiež kopec cukru a tuku a len o niečo viac vlákniny (aj to len v niektorých cereáliách).

evulienkaslx
29. sep 2015

takto vyzerali nase ranajky pre vyse rokom, teraz je to uz lepsie 🙂

aluxka
29. sep 2015

Moje dcérky cerálie Nestlé milujú, pýtajú si ich takmer každé ráno 🙂
Takto pre Vás krásne zapózovali 🙂

tosijo
1. okt 2015

Všetko na naše spoločné rodinné raňajky je pripravené, už len počkať na spachtošov a šup sa do toho. Raňajkové cereálie-Nestlé sú u nás ako doma 😉

cynthia24
2. okt 2015

Výdatné raňajky potrebujem ja nakoľko chodím na VŠ do 4.ročníka, a aj môj snúbenec potrebuje nakoľko pracuje vo finančnej správe 🙂 Takže raňajky vo dvojici 🙂

olivka26
2. okt 2015

nase oblubene ranajky chlebik s maslom+horcica+salamka 😀

skerinko
2. okt 2015

Obľúbené raňajky našej malej 😉

1masaamedved
2. okt 2015

Ja som mala dnes takéto raňajky mňam , mňam 😉

irenaliza
3. okt 2015

Spoločné raňajky sú super vec, hlavne cez víkend, keď sme spolu snažíme sa ich stráviť spoločne celá rodinka s dcérkami. na stôl si dáme domáce pomazánky- napr. tvarohovú, bryndzovú, zeleninku, šunku, jogurty, niekedy cereálie, syry, pečivo a podľa chuti si každý vyberie čo práve chce a je to super čas strávený spolu.

ozdana
3. okt 2015

Raňajkové cereálie-Nestlé máme na raňajky často 😉

erika630
3. okt 2015

nase ranajky 🙂

kajca84
3. okt 2015

Krupicová kasa a chlieb so sunkou,syrom a zeleninou.Syncek kazdé ráno zacína kakaom 😊

vrtulnik
3. okt 2015

Spoločné raňajky sa nám podarí mať len cez víkend, dnes vyzerali takto, dcérka mala na výber a najmenší člen rodiny mal ovocnú kapsičku. 🙂

magdicka111
4. okt 2015

Naše obľúbené raňajky.

petronelak
4. okt 2015

Moje najkrajsie ranajkove rana s mojou slecnou Vaneskou