SÚŤAŽ o praktický a kreatívny darček pre mamičky

20. máj 2015
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Počas Týždňa s TPD sme si pre Vás pripravili skvelú a zaujímavú súťaž, v ktorej môžete vyhrať praktický balíček a zároveň kreatívny darček, ktorý nepochybne poteší každú čerstvú mamičku. Tentokrát súťažíme o najkreatívnejšiu fotku alebo foto príbeh ako dieťa pomáha v kuchyni. Fantázii sa medze nekladú.

O čo hráme:
Darček pre novorodenca v tvare TROJKOLKY v hodnote 69,99 EUR.
Balenie obsahuje:
40x jednorázová plienka Pampers veľ. 2
2x bavlnená flanelová plienka T-Tomi
1x hrnček na nápoj 200ml – AVENT
1x plyšová hračka
2x podbradník
2x bambusivá žinka na umývanie
2x detské ponožky veľ. 62-68

Jednoduché kroky ako vyhrať:
A) Buďte registrovaný užívateľ stránky www.modrykonik.sk
B) Prispejte kreatívnou a vtipnou fotkou alebo celým foto príbehom ako Vaše dieťa pomáha v kuchyni priamo do diskusného fóra s názvom “SÚŤAŽ o praktický a kreatívny darček pre mamičky”.
C) Fotky je možné pridávať od stredy 20.5.2015 do nedele 31.5.2015.
D) Víťazné fotky alebo príbehy budú zverejnené do piatku 5.6.2015 priamo tu v diskusnom fóre s názvom “SÚŤAŽ o praktický a kreatívny darček pre mamičky”. Výhercu budeme kontaktovať správou spolu s bližšími informáciami o prevzatí, respektíve zaslaní výhry.
E) Darček bude zaslaný do dvoch týždňov od zverejnenia výhercu.
F) Darček si je možné vyzdvihnúť aj osobne v predajni TPD.

Dni s TPD skončili a s nimi aj Súťaž o praktický a kreatívny darček pre mamičky. Ďakujem veľmi pekne všetkým zúčastneným, všetky príspevky boli úžasné a zábavné. Víťaz však môže byť len jeden a nás všetkých najviac zaujala a vyčarila úsmev na tvárach jedna zlatá pomocníčka Liana.

Týmto chcem srdečne zagratulovať užívateľke @bartaloska a pozdravujeme jej pomocníčku, vďaka ktorej od nás mamička získava praktický balíček a zároveň kreatívny darček

geegee
20. máj 2015

Boli časy, keď sme si pustili na Vianoce koledy a s mojimi malými synčekmi sme spoločne piekli od medovníkov, cez vanilkové rožky až po neviemčo. No detičky podrástli, a kým ja pečiem, oni "pomáhajú" tak, ako vidno na fotke...realizujú svoje chemické pokusy 🙂

olivka26
20. máj 2015

Pomocnicka ♥
pomaha nielen pri vareni ale aj peceni 🙂

galganka
20. máj 2015

Leuška je v kuchyni jednoznačný pomocník numero uno... zvláda hlavný chod, polievky aj dezerty, famózne jej ide šúpanie vajíčka a tiež stráženie minútok 😀 Jediná vec, ktorá ju vie "vyrušiť" od varenia, je zle zatvorená detská poistka na skrinke... preto, milý rodičia, ak ste si už dali námahu a namontovali v kuchyni takúto poistku, nevadí, že vaše dieťa ju vie otvoriť rýchlejšie, ako vy... nezanedbávajte to, pekne ju zatvárajte, vaše deti potom nebudú musieť prerušovať varenie a robiť to za vás 😀

s_i_s_a
20. máj 2015

Takto som pomáhal svojej mamine keď som bol maličký 🙂
Najprv pekne poumývať tanierik.
Dobre je čistý, môžem ho odložiť.
Vyutieram dres, nech je všetko tip top.
Ajajaj, ešte musím poutierať skrinky.
Najprv znútra potom zvonka.
Nooo a hotovo 🙂

aaa pri každej práci sa treba riadne sústrediť a pomáhať si vyplazeným jazýčkom...vtedy ide všetko ľahšie 🙂

kristinka123
20. máj 2015

Tiez by som sa rada pochvalila velkou pomocnickou v kuchyni, no pravdou je, ze nasa Kristinka sa radsej cely den prevrta na zahrade v zemi, zbiera slimakov, nahana jasterice, pritlka klince, hrabe sa v strku......
V kuchyni ju udrzim len v pripade, ze je nieco na tanieri a najvacsia odmena pre maminu, je vidiet ako jej chuti 🙂

lea282
20. máj 2015

Priznám sa, neznášam pečenie, ale ked mám pomocníkov, všetko ide ľahšie 🙂 aj ked s formičkami na plastelínu, ale nevadííííííííí 🙂 😉

daniela_1_
20. máj 2015

Moje dve pomocnicky a nase prve spolocne pecenie 😊

sisa05092007
20. máj 2015

Moja veľká slečna sa učí šúpať zemiačiky a malý škriatok asistuje 🙂 Ešte dobre,že existuje "hokerlík " Tak huráááá do varenia 😉 😉 😉

mikovka
20. máj 2015

...aj ja sa pochválim s mojou veľkou pomocníčkou,,,Ninka rada pomáha v kuchyni najradšej pečie,miesenie a gúlanie cesta jej ide dokonale 😀 moja šikovnica 😲

nikuskamoja
20. máj 2015

Ako spolu pecieme 🙂

jarka207
20. máj 2015

Radi s mamkou pecieme,no este radsej vsetko zjeme 🙂

jamila
20. máj 2015

Aj ja mám doma malú - veľkú pomocníčku 🙂
Ako vidno Ayuška už presne vie na čo slúži plech 😅 ... no a druhá fotka dokumentuje ako správne urobiť domáce maslo 😉 Bez jej pomoci by to jednoducho nebolo ono 😀

moncsi1987
20. máj 2015

Odkedy sa nam narodil miminko mam kazdy den spolocnost v kuchyni.🙂Alexko ma len 9 mesiacov,cize pomahat mi este nevie.
Dnes sme piekli spolocne kokosovy kolacik.🙂 A on pritom ochutnava varechu🙂

bartaloska
20. máj 2015

Liana 14 mesiacov, dala som jej smotanu nech podrží kým nakrájam šalát... 😀

erika630
20. máj 2015

Na varenie a pečenie najprv vyberieme z dvierok potrebné hrnce, potom si nachystáme plech a formičky na pečenie a potom to čo je na varené a upečené spapáme 🙂

martina374
20. máj 2015

Naša malá má len 6 mesiacov a už sa chcela zapojiť do veľkonočného pečenia. Tak mi pomáhala miešať cesto na koláč 🙂

lunedi
20. máj 2015

Môj malý veľký pomocník vo všetkom 💙

harvy27
20. máj 2015

môj mali -veľký pomocník ,,,keď sa pečú palančinky tak hneď je na stoličke a pomaha mamke mastiť a samozrejme vyjedať džemík :D

sssimi
20. máj 2015

U nás boli na vianoce najchutnejšie medovníčky od najlepších kuchárok-cukrárok na svete 😉

bubula_007
20. máj 2015

Ja mám doma tiež jedného šikovníčka...

barunka
21. máj 2015

Kreatívnu foto síce nemám, ale u nás doma sa pomoc v kuchyni realizuje len jedným spôsobom. Keď sa mama nedíva, rýchlo treba čosi čmajznúť a potajomky ochutnávať 😀 A aby ste verili, že je to fakt dedičné, ďalšia foto je síce archívna, ale staršej dcéry. Tá je už teraz dosť múdra na to, aby sa nenechala prichytiť 😀 😀
Sem tam, keď maminka nestíha robiť súčasne s hladným bruškom sa vie krpec malý vynájsť a omáčku na cestoviny nahradí kečupom. Ako to potom vyzeralo naokolo snáď ani hovoriť nebudem. Ale tá jeho spokojnosť, že si niečo pripravil "Ja sám" 😀 😀 😀
A keď už má náhodou niektoré z mojich detí svetlú chvíľku, výnimočne na pár sekúnd aj pomôže miešať. Čo na tom, že potom pol hodinu upratujem, tá jeho radosť stojí za to 😅 😅

Ale i tak je u nás top jedenie, ochutnávanie a kradnutie mame z pultu 😀

adiklm
21. máj 2015

....Sárinka takto rada pečie🙂 a pomáha samozrejme maminke🙂...

svetulienka21
21. máj 2015

Moji najväčší pomocničkovia Norko a Alexko 😵

elen83j
21. máj 2015

Ak sa u nás niečo pečie,pomoc nesmie chýbať 😀 len upratať už musí maminka,lebo sú unavený 😅 naviac ma dostalo keď som piekla kačičku a o pár dní Fifík priniesol z dvora žabku,že aj ona má stehienka jak kačička,treba ju upiecť 😲 presvedčiť,že nech ju pusti hľadať si rodinu bolo ťažké,keďže kačička chutila.našťastie s toho vyrástol a už chápe ktoré zvieratká môžme jesť 😉

mamiajka04
21. máj 2015

zdobenie medovníčkov, pomáha aj mladšia 🙂

majah212
21. máj 2015

My zatial pecieme a pomahame iba takto, nakolko este nesedime, ale maly musi vsetko vidiet, ovonat a v pripade moznosti aj ochutnat. (muffiny, ktore sme vtedy piekli este nemohol tak dostal umelu nahradu "goralky" - tie ho na chvilu zabavili 🙂 ).

emka2610
21. máj 2015

Kde je múka tam je aj moja Emka 🙂

mmatam
21. máj 2015

Ako som piekol veľkonočného barančeka.
Tu je obrázkový postup, povážiť, pomiešať, kontrolovať či nehorí a výsledok.
Podaril sa a aj chutil.
ešte pridám moje rezne, ktoré som robil so starkým.
Dobrú chuť

majjka4
21. máj 2015

a toto je moj jsikovnicek, pomocnicek 🙂 pomaha od malicka 😉 ovlada vsetky domace prace... 🙂