Súťažte o detský paplón s dierou na nohu

2. feb 2015
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Milé maminky,

opäť sme pre Vás pripravili súťaž o HoleyQuilt - Paplón s Dierou na nohu pre všetkky deti, čo spia na boku - jediný na svete!

Čo musíte pre zaradenie do súťaže urobiť?

Stačí ak nám do súťažného fóra napíšete do 8.2.2015 aspoň jednu výhodu, ktorá podľa vás ponúka spanie pod Paplónom s dierou. Ak máte vlastnú skúsenosť, napíšte recenziu.

Inšpiráciu môžete hľadať aj na http://www.holeyquilt.com/sk/

Potom do 5 dní zástupcovia značky vyberú 5 z Vás, ktoré dostanú tentokrát detský - HoleyQuilt Paplón s Dierou

Ďakujeme za všetky krásne a kreatívne príspevky!

Výhercami detského paplóna od HoleyQuilt sú:
@anitta41
@hena6
@matuskovagabi
@veronikazadana
@drahusa2

Gratulujeme!

mirka200
2. feb 2015

Pohodlnejšie spanie

jamabe
2. feb 2015

Lepší prístup pre komáre k "zdroju" 😎

grappa
2. feb 2015

Tak určite má to aj zdravotné výhody atď. Tie zatiaľ neviem potvrdiť. Tak pozitívne to vidím tak, že v lete keď je strašne teplo pod paplónom, tak kľudne môžem vystrčiť nohu cez dieru. Ja milujem tak spať.

jankajamrozyova
2. feb 2015

U mna osobne je to tak ze ked spim stale je mi teplo na nohy a chcem si ich prelozit cez chladny paplon 🙂 problem je vsak v tom ze mi hned zacne byt zima na chrbat a krize. To iste som spozorovala u mojho syna kedze celu noc ho chodim prikryvat lebo odkopuje paplon aby mal nohy von a chladil sa 🙂. Takze si myslim ze takyto paplon by bol pre nho ako stvoreny a vsetci by sme sa kludne vyspali 🙂

nelinocka
2. feb 2015

Milujem spanok a tomto paploniku rozmyslam dlhsie....tiez rada spim s milenkou...paplon zlozeny medzi nohami...no vzdy mi pride chladno na chhrbat a toto je vynikajucd a pohodlne riesenie🙂

katuscakzms
2. feb 2015

ja osobne zbožňujem,ked mam zakryte chodidla a chrbát-križe a kolena sú vonku,cítim tak teplo a zároveň mierne ochladzovanie 🙂 a vôbec mat preložené nohy cez perinu je pre mnohých prijemne pri spaní,moje dieta ,sa stále otáča a vrti v postielke,chce byt prikrytá a zaroveň sa odkopuje,tak si myslím,že pri takomto paplone by mala pocit,ze aj je prikrytá a zároveň aj odkrytá,pokiaľ by sa otáčala tak by mala stále perinu na sebe,to by bolo super 🙂

sophie32
2. feb 2015

Hmmm...len co obliecka na paplon...vsade musim vystrihnut diery? 🙂

cairka
2. feb 2015

Ako poznám moje (menšie) dieťa, tak večer pri zaspávaní by sa tak zavŕtala do tej perinky, že ráno by ju už nerozuzlil nik. Ale možno by sme ju mohli používať ako zvieraciu kazajku 😅

anitta41
2. feb 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

Koniec odkopávaniu sa a môjmu behaniu do izby aby som ju zakryla :D

macmart
2. feb 2015

Moje deti spia nonstop odkrite toto by mohlo fungovat ze sa neodkopu a nemusim stale zakrývať super napad 🙂

petawoman
2. feb 2015

Keď sa krpec odkopava, bez paplonu potom spava.
Teraz je tu,, holey quilt,, a ja volám, kričim...hurá sláva.
Nozku von si vystrci, paplon si pekne pokrci a chrbat ten je v teplucku.
Netreba k tomu žiadnu príručku.
Roztoce a alergie odozenie behom chvile.
Kychaniu a smrkaniu je teda koniec.
Prespime celú noc,az kym nezazvoni zvoniec.
Kuriér cenga v spravnu hodinu a na 100% nesie paplony pre celú našu rodinu.🙂

silvia1101
2. feb 2015

Obrovská výhoda tohto "deravého vankúša" je jednoznačne nerušený hlboký a zdravý antibakteriálny spánok 🙂

alenkatamarka
2. feb 2015

aspon si dobre ochladim nozky 😀 😀

nikawero12
2. feb 2015

To som tu jediná, čo tento výrobok považuje za totálnu chujovinu?

freiwaldova18
2. feb 2015

Ja vidím výhodu úplne inde. Po kúpaní sa dcéra vždy zakryje paplónom lebo jej je zima. Následne ju postupne obliekam . Odkryje jednu nôžku na ponožku, druhú nôžku na ponožku,potom nohavice. Následne vrch. Tak by mi ich len prestrčila cez dierku von a môžme sa obliekať prikrytý. V zime Veľká výhoda hlavne ráno pri prezliekaní z pyžama do denného oblečenia. V zime výhoda postupného obliekania a v lete vetrania.Nakoľko sa pod paplónom môžu zjaviť rôzne plyny zo zadnej časti- tá diera poslúži ako centrálne celoročné vetranie 😀

blankaj
2. feb 2015

vyhoda je kludny spanok...

pupavka_pupavka
2. feb 2015

taky by som aj ja chcela 😉

matuskovagabi
2. feb 2015

Rada spavam s paplonom medzi nohami,ale mala som hole krize.Tak som bravala paplon manzelovi.Ten preto nemohol spavat ,tak jedneho pekneho dna som dostala Holey Quilt a v zivote by som nemenila .super vec !!! A takyto styl spanku maju aj nase deti tak by im chcela dopriat taky kludny a paradny spanok 🙂)))))

veverka84
2. feb 2015

vyhoda je ze konecne vyuzijem obliecku z ktorej je vystrihnuty obrazok 😀 a ine vyhody napisem ked vyskusam🙂

sarra01
2. feb 2015

velka sranda pre deti ked tam hraju skryvacky 🙂

dejuska55510
2. feb 2015

moja dcéra sa v noci odkopáva, nechce spať prikrytá s paplónom, jej vysvetlenie je, že paplón má zúbky a hryzie ju do nožičiek, tak tento paplón je pre nás veľmi výhodný, už žiadne hryzenie 😉

moncsi1987
2. feb 2015

Tak konecne niekto myslel na nas a na nasho drobceka.uz nebudem musiet nadtym rozmyslat ako riesit kludny spanok.maly by sa z toho tesil asi najviac.

esterrr
2. feb 2015

ako pise vacsina aj ja by som ho brala pre syna,spava odkopany a v noci chodime na striedacku s manzelom ho prikrývat,,,,,,on sa aj strasne spoti a preto sa odkope a tymto paplonom by sa vsetko vyriesilo hlavne zakrytie chrbta,kedze je syn stale nalepeny chrbtom na stene,co ma vytaca,kedze stena je studena 😀

luchajda
2. feb 2015

Ja som sa tieto Vianoce stala šťastnou majiteľkou paplónu s dierou a musím povedať, že predčil moje očakávania. Je krásne nadýchaný. Keď som ten svoj starý vymenila za paplón s dierou, cítila som na akoby som spala pod obláčikom 😀 . Spí sa pod ním veľmi dobre, je teplučký ale pritom sa pod ním nepotím, keď zabudnem vypnúť radiátor. Je pravda, že ja by som dieru umiestnila trošku viac do strany, ale to preto že ja spím s vypúleným zadkom 😝 Tiež by som zvolila iné "olemovanie" paplónu. Je trošku tvrdé keďže ja som zvyknutá používať paplón aj ako vankúš. Toľko troška konštruktívnej kritiky z mojej strany.
V rodine má paplón veľký úspech. Dcérke sa strašne páči, odvtedy sa jej neviem zbaviť, stále sa mi pchá pod paplón, nad paplón, do paplóna 🙂 Aj manžel mi ho už párkrát ukradol. Našiel tiež istú výhodu, ale tá je teda z celkom iného súdka 😀

sadul
2. feb 2015

nenachadzam jedinu vyhodu tohto paplona, o nevyhodach pre mna by som mohla pisat traktaty...

michaela025
2. feb 2015

perfektny napad na aku kolvek stranu sa otocim nohu mozem vytiahnut von a som zakrita a cez leto vytiahnem nohy z diery von a som zakrita od bokou po hrud! super napad,

mirkars
2. feb 2015

Super nápad, naša malá potrebuje mať stále nohy vonku, toto by mohlo fungovať. Už ho len vyskúšať 😀

blbovina
2. feb 2015

Ahojte, mam 5deticiek a ani jedno nespinkalo prikryte paplonom. Teraz su z nich dvaja malicki a celu noc su odokryti. Vadi im to teplo pod paplonom. Takze snad toto by bolo riesenim, kedze aj ja tak spavam tak to dobre poznam. Hlavne, ze chrbat je v teple a cez nohu sa to teplo ochladzuje.

knedlik544
2. feb 2015

Mne sa to paci. Moje obe deti spia s odokrytimi len nohami. stale ich vystrkuju. Tento paplon sa mi velmi paci 🙂

katuskapd
3. feb 2015

moja malinká práva objavila čaro vykopávania nožiek dohora, čiže paplón sa v kuse mimo jej telíčka, tento paplonik by mala nožky v diere, moze kopať o 100 /6 kedže nožky budu vonku a telíčko bude zakryté a tiež nehrozí že si paplón hodí na hlavu..... Super nápad. Len sú k tomu aj nejaké pekné návliečky???