SÚŤAŽTE o relaxačný pobyt v Hoteli PARK

20. júl 2015
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Milé mamičky,
hrajte s nami relaxačný pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou v Hoteli PARK, v krásnom, slnečnom meste Piešťany.
Pobyt zahŕňa aj neobmedzený vstup do hotelového bazénu s terasou.
Jedno dieťa do 5 rokov zdarma.

Stačí, ak pod zadanie súťaže odpoviete na jednoduchú otázku:
Ktorý z našich pobytových balíčkov by ste si vybrali a prečo práve ten?

Ponuku všetkých našich pobytov nájdete na www.hotelpark.sk.

Súťaž prebieha od 20.7. do 26.7. 2015.
Výhercu zverejníme do 5 dní od ukončenia súťaže.

__________________________
Výhercom sa stáva @fliacik
Gratulujeme!

matarka
20. júl 2015

Mne by sa pacil "Relax pobyt", lebo zahrna aj cvicenie, ku ktoremu sa doma neviem odhodlat. Zislo by sa trochu spevnit poporodne brusko🙂 Ale v podstate by sa mi pacil ktorykolvek z balickov, lebo kazdy obsahuje nieco zaujimave. A Piestany su velmi pekne mesto, takze by to bol istotne velmi prijemny vikend.

orlicatkooo
20. júl 2015

Určite by som si vybrala -liečebný pobyt- možno . by mi to pomohlo na môj atopický exém a aj pre oddych spoznala by som nové mesto/miesto Piešťany, ten fit program ma hneď zaujal a tie brušné tance takisto by som chcela vyskúšať , výborné ponuky sú tam

ynda
20. júl 2015

ja by som brala čokoľvek, už len z dôvodu, že s manželom sa nevieme roky rokúce nikam dostať 😅 stále sa nájde xy vecí prednejších a dôležitejších, ako je oddych či relax 🙂

mimilka
20. júl 2015

vybrala by som si pobyt, ktory zahrna fit program - pre spojenie oddychu s pohybom

bartaloska
20. júl 2015

určite relax pobyt neboli sme na dovolenke 6 rokov

lubika39
20. júl 2015

Ja by som pre seba a manzela vybrala Vikend pre dvoch, trosku si oddychnut od deti, zregenerovat, nabrat ine myslienky a energiu 🙂

kikuskar5
20. júl 2015

ja by som si vybrala wellnes pobyt, ci uz z dovodu odpocinku pri masazach spojenu s moznostou cvicenia, ktore by som doplnila k domacemu, ktoremu som sa zacala plnohodnotne venovat po porode a zaroven by to mohla byt taka mini svadobna cesta, kedze sa 1.8. vydavam a svadobna cesta je momentalne z financnych dovodov odlozena na "neurcito" 🙂

jul11
20. júl 2015

Oba balicky su zaujimave. Ale kebyze sa rozhodnem pre kupele,tak rovno aj s masazamia procedurami,takze harmony balicek 🙂

atka01
20. júl 2015

pekný slnečný deň🙂 takže každý z balíčkov má niečo do seba... určite by som bola spokojná s ktorýmkoľvek z nich, ale taký kde by sme si vedeli spolu aj s naším drobcom pekne oddýchnuť a načerpať sily🙂 takže konkrétny program ani neuvádzam, ktorýkoľvek z nich by bol pre nás úžasný 😎

lukitamarina
20. júl 2015

Harmony balíček. Každý si tam príde na svoje. Manžel po úraze a ja by som relaxovala.

prahaxx
20. júl 2015

mne by sa velmi pacil Tyzden pre zdravie 🙂 som po uraze, beriem magnetoterapiu a potrebovala by som aj masaze a spevnit chrbat. V tom prijemnom prostredi, keby by som mala cas len pre seba by to islo urcite perfekcne 🙂

susanka421
20. júl 2015

relax pobyt aby som si poriadne oddýchla 🙂

qwyxo
20. júl 2015

Vyberám si z prvého výkladu Cukrovinky Čierny Princ..., jáááj, to je iná súťaž!?!?!
Tak potom Relax day EXTRA, pretože tento balík obsahuje až 40-minutovú masáž. Nech nás poriadne vymasíruju na pobyte, nemusia nás "masírovať" šefovia v robote! 😀

luchajda
20. júl 2015

Najviac by sa mi pozdával Týždeň pre zdravie, moj chrbát by si veru zaslúžil poriadnu masáž a aj zopár procedúr, krčnú chrbticu mám ako kus skaly :( Aj pobytový wellness balíček Vital & beauty je zaujímavý. Zatial je to pre mňa žial nepredstavitelné, keďže sa mi o malú nemá kto postarať a už vobec nie denne cvičiť :(
Dúfam že si čoskoro budem mocť dopriať aspoň deň či dva oddychu 🙂

magdicka111
20. júl 2015

Dobrý deň všetky ponuky sú super. Najviac by ma potešil relaxačný pobyt. Bol by to mini medový týždeň. Pretože zatiaľ žiadny nebol z časových dôvodov...

taniellita
20. júl 2015

Tak ja by som si vybrala Vital@beauty pre dve osoby so scojou segrou 😉alebo vikend pre dvoch so svojou polovickou 😉

ivankajar
20. júl 2015

Dobrý deň vybrala by som si relaxačný balíček lebo oddychu nikdy nie je dosť. A keby som ho ešte aj vyhrala tak by som ho darovala svokrovcom aby si poriadne oddychli.

sovareda
20. júl 2015

Pre mňa jednoznačne WELLNES pobyt, pretože zahŕňa všetko to, čo moje telo i duša potrebujú ... milujem wellnes 😉

zuzka38
20. júl 2015

Tyzden pre zdravie aby som mala.dlhsi.a.zdravsi zivot. 🙂

martinkaha
20. júl 2015

Relaxačný pobyt by bol úúúžasný keby som ho pre mňa a moju polovičku vyhrala! Oddych, masáž, bazén, procedúra pre telo a ešte aj romantika pri večeri, paráááda! 😀 Páči sa mi aj wellness pobyt, lebo tam sa dá toho stihnúť ešte viac a milujem saunový svet. 😉 😉 😉

petawoman
20. júl 2015

Mne by vyhovoval relax pobyt. Keďže som tehotná a mam bolesti chrbtice a lonovych kosti,urcite by som vyuzila cvicenie vo vode. A celkovo sa zrelaxovala s rodinkou naposledy v trojici. Uzila by som si obidvoch mojich chlapov a unikla zo zabehnuteho stereotypu, pretože oddych a prechadzka po Piešťanoch je krásnym spestrením rodicovskej dovolenky 🙂

scaramelka
20. júl 2015

Ja by som si vybrala "Relax pobyt". Už 7 rokov som sa nepohla od svojich dvoch synov. Bazén, fitko, plus nejaké masáže či výrivka. To by som brala všetkými desiatimi. 🙂 🙂 🙂

moname
20. júl 2015

Týždeň pre zdravie-by bol najvhodnejší pre mňa a manžela,keďže momentálne obaja zdravotné problémy 😒

kvetinka15
20. júl 2015

Mne by najviac vyhovoval "Wellness pobyt". Pri malej dcérke nemám čas na seba a preto by som najviac ocenila parafango zábal. 20 minút ničnerobenia musí byť úžasné. A ešte aj masáž a oxygenoterapia k tomu! jednoducho super 🙂

mmonika
20. júl 2015

No je to velmi tažke si vybrať, ale keby to muselo byť asi by som sa rozhodovala medzi Relax pobytom, a Tyzden pre zdravie.. .Keby sa tak dalo nakombinovat si z viacerých pobytov a spravila by som si vlastny podľa svojich potrieb 🙂 a vzala by som so sebou aj svoju zákonitú polovičku, za to všetko čo pre mňa robí 🙂 .. za celých 14 rokov sme ešte nikdy spolu neboli sami .. 🙂

janbrna
20. júl 2015

manželka tvrdí, že Vital & beauty prej to s troma děckama už potrebuje. Spolu sme totiž eště na dovolenke neboli. Zatial len vychováváme děti.

sluchatka
20. júl 2015

Jaj tak ja by som si vybrala relax pobyt 🙂 aj ked neviem, ci s rocnym synom by to bol relax 🙂 muz by strazil na izbe a ja relaxovala

moncsi1987
20. júl 2015

Urcite Harmony balik, kedze volneho casu pre seba clovek nenajde popri detoch, aspon u nas je to tak. Moj chrbat priam krici za masaz, tak dufam ze platit za to nemusim lebo to vyhram 😀 😀 😀

simona157
20. júl 2015

Takze za mna a moju rodinku hovorim relax alebo wellness pobyt. Tyzden byvame v novom bytiku, ktory si vyziadal vela prace a penazi. Z tohoto dovodu by sa pobyt zisiel mne aj partnerovi aby sme nabrali novych sil 🙂 a tak isto nasmu drobcovi za odmenu, ze vydrzal mnoho napatych situacii 🙂 kedze som spominala, ze to islo aj do penazi, tak tento rok si dovolenku dovolit nemozeme, preto vyhrat jeden z vasich pobytov by bolo krasne 🙂

erika630
20. júl 2015

Vital & beauty - ako mamička na materskej dovolenke by som si dopriala tento pobyt. A prečo? pretože po pôrode a výchove svojho synčeka by som si zaslužila trosku relaxu a oddychu a hlavne aby ma niekto rozmaznával, masíroval, a aby som aspon na tých pár dní nemusela variť 🙂 Dakujem