XL dievčatá, čo nosíte pod sukne a šaty?

ckatka
5. máj 2015

Co nosite v lete pod sukne/saty, ak mate sirsie stehna a nemate medzi nimi tu povestnu "fugu"? 🙂 Co robite aby sa vam stehna o seba netreli?
Silonky neznasam - ten hnusny pocit je pre mna horsi ako ked niekto skrabe nechtami po tabuli...
Skusala som take krataskove nohavicky - ale to robia len take stahovacie - a to je dost nepohodlne - taha to na bruchu to robi faldik a vyzera to divne - navyse ked su kratke tak sa to na stehnach krkve a zasa je to cele zle....
V zime/ ked je chladnejsie - celkom sa mi dobre nosia pod suknou tenke leginy - ale zasa v lete je v tom teplo-a pod kratsou suknou to vidiet.
Nejake navrhy? Obrazky? Dakujem

sissy27
5. máj 2015

@ckatka tak pokiaľ si xl, tak stehná sa ti budú o seba trieť stále 🙂 ale ak ti ide o to, aby sa ti neoškreli, tak skús taký ten suchý krémový (alebo ako sa to volá) antiperspirant 🙂

ckatka
autor
5. máj 2015

@sissy27 veru, aj to je dobra rada,... asi by som ho mala zacat nosit aj so sebou lebo to dlho nevydzi

ali08
5. máj 2015

@ckatka ahoj ja nosím pod sukne kratase také tie kratšie alebo kedysi sa na telocvik nosili také krátke strecove leginy do polky stehien (neviem ako sa volali)občas dám tie.antiperspirant nepoužívam lebo celý deň to nevydrží.

nice202
5. máj 2015

pokusit sa schudnut a nebudu sa ti triet.... alebo potri tuhym deodorantom.

ckatka
autor
5. máj 2015

@nice202 moja, 20 rokov chudnem 🙂 ale aj ked schudnem tak stehna ostavaju,... cvicit cvicim, vymakane svaly mam, takze o spevnovani to nie je... tru sa aj mojej segre co ma 50 kg ... neviem od coho to zavisi

ckatka
autor
5. máj 2015

@ali08 presne,...kratke elastaky od vietnamcov.... dostat to este??? 🙂

0silvia0
5. máj 2015

@ckatka ja nie som síce xl, ale počula som, že ženy nosia v lete klasické bombarďáky pre babičky, dajú sa kúpiť v klasických obchodoch "slovenka"

alaguema
5. máj 2015

@ckatka ja som M až S, ale tú povestnú fugu nemám ani ja 🙂 Stehná sa mi síce netrú, ale fuga tam nie je...tá je daná anatomicky u niektorého typu postavy. Nie u každej štíhlej ženy. Švagriná má silnejšie nohy a nosí také dlhšie nohavičky.

ckatka
autor
5. máj 2015

http://www.ebay.co.uk/itm/Cotton-Leggings-1-2-L...

aha co mi prave kamoska poslala - toto je asi ono 🙂

ali08
5. máj 2015

@ckatka ja ti ani neviem ja mam ešte kupované za totalizmu.ja to neznášam A potom keď to boli.aj ja mam kamarátku chudá je ale vždy ma vysuchane nohavice medzi nohami.

ali08
5. máj 2015

@ckatka presne to ale bývajú aj kratšie.ale je napr keď máš priesvitnu suknuzase vtedy musím mať dlhšie tricko

ckatka
autor
5. máj 2015

@ali08 kratsie uz mat nemozem lebo to sa zvykne vyhrnut a krkve sa to tam aj tak,...alebo take tie ukoncene gumickou - to je cele zle - to reze, a hlavne gumicky nie su dobre v tych miestach vobec...tak si asi poobjednavam tuto

cartridge
5. máj 2015

U mňa takisto - rifle mám medzi nohami vyšúchané hneď, hoci nie som ani tučná, ani plnoštíhla ...

ckatka
autor
5. máj 2015

@cartridge a ako to riesis? vyhodis ked sa prederu? alebo mas nejaku vychytavku? my sme zvykli tam davat take zaplaty riflove a presivat to - ale nic moc teda, ani dobre to nevyzera ani na dotyk nie je bohvie co - cize ja kupujem gate co najlacnejsie lebo po par mesiacoch ich aj tak mozem vyhodit :(

ali08
5. máj 2015

@ckatka presne tak ja ich vyhadzujem.záplaty vôbec mne to príde ako nejaký chudák.ja mám rada jeginsy ale tie sa veľmi rýchlo zoderu.máme to ťažké.ľahko sa povie schudni ale na to treba pevné nervy,odhodlanie A motiváciu čo ja nemám ale to tu rozoberať nebudem.asi žiadne triky neexistujú.

cartridge
5. máj 2015

@ckatka No tak, ak sú ešte dobré, dám prešiť krajčírke /dá zvnútra záplatu/ a ešte sa dajú ponosiť, ale ak už sa derie aj tá záplata, hodím do skrine a vytiahnem na záhradu ... Urobila by som si to aj sama, ale ja som také "nemehlo" do ručných prác ...

ckatka
autor
5. máj 2015

@ali08 z niektorych miest niektore typy postav neschudnu nech robia co robia,...ja mam postavu typu "fit fat" ze svalnatu pevnu, faldy sa mi nerobia, ani mi nikde nic nepreteka... ale proste velku... s tym uz asi nic nespravim - akoze inym treningom mozno, ale zasa ja trenujem a cvicim tak ako mna bavi a nebudem sa tyrat tym co ma nebavi,...radsej som velka a zdrava a spokojna, ako vychudnuta a zdepkovana :D
s manzelom robime cross fitove treningy, chodime so psom, plavat,...takze na viac pohybu uz fyzicky nie je cas - varim si viac menej doma - strava je tiez v pohode,... takze takto to uz asi ostane, len s tym satnikom sa musime popasovat,... 🙂

erinita
5. máj 2015

ja mám tiež také "elasťáky" 😀 ako je link z číny. Mám ich aj béžovej farby a vtedy to nie je vidieť, ak je náhodou aj trochu priesvitná sukňa. Len nesmie byť obtiahnutá, to vidieť, kde končia tie elasťáky 🙂 . Ja cvičím 3-4 krát do týždňa už dosť dlho a vrch, teda plecia, prsia a brucho mám tak akurát ale boky a nohy katastrofa. Veľké stehná mám. Takže síce je pravda, že cvičenie pomôže, ale postavu máš proste danú. Môžu byť dve 55 kilové s rovnakou výškou, ale postavy môžu mať úplne odlišné 🙂

ali08
5. máj 2015

@erinita
@ckatka presne tak.ja som veľká všade A hl.na bruchu po 2 deťoch A toz po druhom pôrode mi akosi zabudli povedat v pôrodnici že si mam sťahovať brucho A veru mňa to ani nenapadlo,pri prvom som to robila ale to bolo pred 6rokmi.mne sa raz podarilo schudnúť 30kg behom pár mesiacov ale to bolo zväčša liekmi A vtedy som sa cítila fit ale potom prišiel zlom v mojom živote vážne nám ochorel syn A trošku som pribrala,nakoniec sme prísli na Sk A do 2mesiace som ostala tehotná.teraz by som rada schudla ale kojim A to budem ešte dlho čo sa poznám A tie lieky tu nemajú takže nič.ja mám toľko behanie okolo deti že večer padám mŕtva A nie to ešte ísť cvičiť. A ani to odhodlanie akosi nemám i keď by to bolo pre mňa lepšie ale proste som.ako povedané "sprostá " ja neviem mne tie záplaty akosi niesu po chuti.veru skusim si aj ja objednať A uvidim.Presne tie elastaky mám ale keď sú hyce tak sa dobre parim

palomka
5. máj 2015

"sme najlepšie kamarátky, ja a gačky sťahovačky " 😝 😀 😅

ichbinich
5. máj 2015

@ckatka
Nenosim nic specialne, ale napudrujem si stehna normalne detskym pudrom.
Najhorsie je, ked sa spotim a tru sa mi stehna... To potom zase pomoze nosit dva dni letne nohavice, kym sa to ukludni, a potom mozem zase suknu...
"Tigh gap" nemam proste ani ja 😉
Zodrate rifle vyhadzujem, kolko ja som uz vyhodila rifli a gati... Take mensie trhlinky sa daju opravit: svokra mi podsije specialnu latku a cik-cakovym stehom na masine to zosije. Najma manzelovi na rifliach to ani nevidno... Ale od urcitej velkosti diery iba smer kos... Tolko hotpants na leto do pieskoviska tiez nepotrebujem 😉

augustovkaa
5. máj 2015

@ali08 Ja som tiež po dvoch pôrodoch, mladší syn má rok, koji sa a ja som praveze tak schudla, že mám pri 170 cm 54 kg. Keď som povedala doktorovi že prečo som tak schudla povedal, že to je kojenim. Že keď prestanem kojit, priberiem. Tak som zvedava, lebo ja jem všetkého a veľa, často pečiem kysnuté koláče a miesto seba som poriadne vykrmila manžela, už má 90 kg.

ali08
5. máj 2015

@augustovkaa ja praveze ani pri jednom kojenie som nechcela.A to praveze z deťmi denne chodíme von A nechodíme km ale vôbec.ja to môžem mať aj v génoch.to by som veľmi chcela schudnúť pri kojeni.

ali08
5. máj 2015

@augustovkaa chcela som napísať neschudla A to som.prvého kojila vyše 4rokov.môžem sa snažiť ako chcem ale večer sa nazerem doslovne A pak môžem chudnúť tak vo sne.ja nemám ani pevnú vôľu A veru občas ani chuť po celom dni.ale to je moja hlúposť.no A tých stehnách tiež má to zere A skúsiť jedine elastaky alebo skusim aj ten puder

jalucija
5. máj 2015

kocky dostat taku lepiacu zaplatu. ona sa prichyti tym ze sa prezehli, ale na drahych rifloch nedrzi, som si vsimla. inac moj muz je vysportovany a tiez mava zodrate rifle medzi vajcami 🙂 akurat ze jemu to neva a ja som ta co potajomky rifle vyhadzuje.
a napadaju ma este tie poporodne gatky, tiez maju dlhsie nohavicky a tie su super pohodlne. ja ich veru skusim

augustovkaa
5. máj 2015

@ali08 Ja tiež nemám pevnú vôľu. A keď by som mala kilá navyše asi by som sa neprinútila cvičiť;)

kitty88
5. máj 2015

@ckatka ja som si raz z tchiba kupila take silonkove kratasky, nie su stahovacie a ani ich nevidno pod suknou.

ali08
5. máj 2015

Vidíte v tchibe myslia aj na nás. 😉
Ani mne sa nechce cvičiť i keď by som.mohla aj doma ale keď má vidí ročný syn skákať hneď sa hrnie na ruky že chce cicik lebo to jediné sa mi najviac hompala.som proste lenivá. Kúpila som si aj hot shapers trčia v skrini občas si iche dám ale von by som.s nimi určite nešla suchotala by som.na kilometre.ja dosť Objednavam cez aliexpress tak si asi objednám aj ja.

vrabco
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre