Máte skúsenosť s plastikou ovisnutého brucha?

janulkas81
30. jan 2008

caute

ak ma niekto skusenosti s abdominoplastikou tak prosim napiste.kde ste si to dali robit, ci ste spokojne ci to bolelo ako po cisarskom a co ste za to zaplatili.dik moc za reakcie, ja sa neviem rozhodnut.po dvojcatach mam ovisnute brucho a sama stria.

23lenka
6. feb 2019

@essenceee ja som objednaná na abdominoplastiku 28.5 tento rok.. Nehradi mi poisťovňa vôbec nič... Idem k Červenovi do BB celá operácia bude stáť 2490€ 45€pooperacny pas a 20€ ma stala konzultácia... Dve dní budem na klinike po týždni je kontrola... Rekonvalescencia je cca 6tyzdnov ale od 3tyzdnov vraj pomaly začať zaťažovať.... A ci to boli neviem vravia ako cisársky...A ten som prežila ale bolelo to v celku dlho

gab_riella
5. mar 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

trošku som si o tom zistovala a ono je to nazaj draha zaležitost. Ale zase robime to pre seba a pre svoje zdravie. Je v tej cene aj nejake analgetikum po operacii, alebo nie?

tarinka155
5. mar 2019

@23lenka budete mat prosim potom foto pred a po?lebo ja tiez velmi chcem ist do toho.len sa bojim ci to bude stat za tie peniaze.dakujem

23lenka
6. mar 2019

@tarinka155 určite áno.. Ale neviem ci sa operácia uskutoční na termín ako ma, pretože mám trošku zdravotné problémy tak je možné, že to budem musieť presunúť. Neviem presne o koľko, ale počkám ako sa vyjadrí v piatok môj lekar

nikibene
23. okt 2019

Ja som bola 11 októbra na operácii bruška plus liposukcia bokov a môžem povedať ze neľutujem mňa to vôbec tak nebolelo a ani to nieje také strašné aspoň podľa mňa 🙂 môžem len odporučiť každej žene ktorá má ovisnute bruško a ma aj iné zdravotné problémy ja som mala aj diastazu takže operáciu sa vyriešilo aj to a som mamina 3 deti tak aj pôrody sa velmi podpísali na mojom brušku... Momentálne nosím stahovaci pas a pomaličky odpucham mam modriny ešte po liposukcii aké už terás mam krásny osi driek takte určite to za to stojí... A odporúčam Nemocnicu v Košiciach Šaca 👌💓

renca1977
27. dec 2020

@nikibene dobry den ak tu este ste chystam sa na konzultaciu k prednostovi kliniky kodice saca 5.1. mam diastazu a rozmyslam nad plastikou kedze mam brucho ako v 5 mesiaci

23lenka
3. jan 2021

@nikibene ahoj ja som bola teraz 20.10.2020 na operácii...lipo ti robili pred či ako si to mala ...akože ja som maximálne spokojná ako to mám..len už klasika hľadám čo zas vylepšiť. Išla by som na lipo len sa bojím zas bolesti. Ale keď som toto prežila, Čo za mňa bolo dosť bolestivé šili mi aj diastázu

kikusa1829
1. apr 2022

@bobicek5 dobrý deň mala by som otázky ohladom abdominoplastiky cez.poisťovňu.

lucka1022
5. mar 2024

@bobicek5 ahoj proosimta ako sa to dá vybaviť co musím spĺňať aby mi zákrok preplatila poistovna?