Aký máte názor na detskú psychiatrickú liečebňu Hraň?

vifi
28. feb 2010

Ahoj,mam 9 ročneho syna s aspergerovym syndromom a momentalne je v liečebni Hraň,hladam niekoho kto mi može niečo bližšie o tomto napisať. Našla som všetko na internete ale zaujimam sa o odporučania a nazori ludi ktory to tam poznaju alebo tam mali umiestnene dieťa.Dakujem 🙂

faith9999
3. máj 2016

@harleyquuin
Deti do liečebné nechodia pre nič za nič. Ale preto že rodičia im doma už nevedeli pomôcť. A navstevy sú obmedzené a verte že najviac siete polozi a hlavne pochopi co pre neho znamená rodina, že je veľmi tazke nevidiet mamku ocka a súrodencov týždne a mesiace. Začnú si viac vazit co majú. Stretnú sa tam vzájomne s podobnymi alebo inými zlozitejsimi prípadmi a pochopia že ako je super mam mamku ocka a byť s nimi doma.

harleyquuin
4. máj 2016

No nemyslim si ,ze deti s depresiami tam patria... Este viac ich to poznaci..

maria123
4. máj 2016

@harleyquuin koncentracny tanbor,mein gott,je to nedaleko od nas,co za hovadiny tu este popisete

vzsvr
4. jún 2016

@homles to snad ani nemyslis vazne.. Peto (osetrovatel) a Marek americka zaba alias nachlpatejsia zdravotna sestra :D sak to bolo top... karty sranda ak prisiel dilino len usmev ;) mam tolko zazitkov kladnych.. nikdy som neusiel stale som len nahanal, pamatam ked tam este ani plot nebol prerabalo sa to , a pani Hudacka... 🙂 uzasna odkladal som si u nej v skrinke moje kartony cigaret aby mi ich nikto necmajzol :D bola ina doba a bol som tam 9 mesiacov.. povedali ze budem 3 :D ale nelutujem naucilo ma to hlavne pokory a spravania ... ked som sa dozvedel ze davaju modre a zlte zapisy tak som tobil vsetko pre to aby boli len a len modre... zlty som mal dva krat za 9 mesiacov... a to za bitku stale :D ono je pravda ze ,,slaboch" moze mat problem ale sikana je aj v normalnej skole ... zial... Kazdopadne mi to pomohlo

evqa123
12. nov 2016

Je to najhorsia liecebna fuujjj personal je hnustny a primarka ani nehovorim.... Ved moj brat tam bol asi 3tyzdne a povedal mi ze ho tam bili ze ho do kazajky dali a aj mu pichali TSERCIN... To je proste nenormalne co tam rodia s detmi.... Trebalo ich tam natacat alebo nahrat a nahlasit ich ....

pali12314
13. mar 2018

Zdravym vas všetkých, volam sa Pali.Stravil som tu pár rokov svojho života ,bolo to 6-7 x dôvod bola škola a problémy doma bol to rok 2004-5-7-9-10-11-12 nerad som chodil do skoly inac bolo vsetko super,predsa som sa tam dostal.
Vsetkym matkam a otcom ktory chcu pomôcť svojim deťom tam je najhoršia volba dat ich do Hraňe, ako tu píšu ludia negativne veci,bohužiaľ je to pravda je to hrozné, injekcie hnusne spravanie vyhrážanie urazanie ci ti.nedali jest -sladkosti či zaracha na.izbe ci injekcie alebo lieky a spis tyzden, poznaci to človeka, Peťo a Marek boli svojsky ošetrovatelia mali svoje dní ale inac boli fajn aspon pre mna,inac sestricky.boli dobre bola to ich praca,mali by to zatvorit , daju tam chore.deti lebo.nevedia co sniny ale chorých nie.ty co.neposluchaju, ale chorych na cely život,ktory sa.uz nevyliecia, ludia zo správaním su tam.zbytočne lebo sami musia prist na to co je správne, liekmi a injekciami ich nevyliecia,rodicia čakajú zazrak tie deti.stoho vyrastu tu ich zničia, nikdy v živote by som si tam dieta nedal nikdy,bol som tam.obľúbený nikto.mi neublizil ani ziadny problem som nemal,pisem toto.kvoli naozaj.chorym detom ktorym ublizuju, zdravy tam.nepatria ,rodicia budte.prisnejsi k detom aj ked su same matky.z.dietatom bez otca, pekne prostredie fotky ci popis na stránke , hanba , vzdy sme.si.spievali.horí depelka ale verte ze človek je na cely život poznačený, za branami nikto.nevidí cosa deje nikto.vam pravdu nepovie len pekne reci doktoriek, 10-15 rokoch som sa.sem odvazil napisat mam 23 rokov a mamine je to je luto aj vzdy bude ,nepocuvajte na psychológov a psychologicky,je to pre nich biznis , vážte si svoje deti nedavajte ich medzi tie zvery, to nieje liečebna, tam skor človeka zničia, clovek musi prist sam na to co chce a coje spravne, ak si ma niekto Pameta:FB Pavel Paprčka
Vsetky negativa su pravdivé,vazte si svoje deti aj ked su aké su.

leodruhy
7. aug 2018

@faith9999 tvoja drbla hlava

domininini
29. aug 2019

Mim. Imm. Miiim.,.. Im mi, mm.., im. Im im. I... Min... Mm. Im., im. Imm.. Im. Im.., m...,.,......,..,....,....,.....,...,........,.,..,...,.......,....,....,.,...,.,........,...,...,....,.........,..,.,,,...,....,...,,,...,....,......,....,..,..,....,.,,..,..,...,...,.,,...,..,...,,.....,....,...,.,.,....,...,..,.,..,...,....,...,...,.,..,......,.......,..,.,.......,......,.......,,,..,.,........,........,..,,....,.....,...,.,..,..,..

sisa142
26. okt 2020

Ahojte. Kto by vedel o Hrani povedať ako to tam skutočne chodí, môže mi napísať poštu. Viem aj o aktuálnej situácii, kto chce info. Rada by som bola ak by sa mi niekto ozval, kto tam mal dieťa od decembra 2019 do konca júla 2020.

janasim
4. aug 2021

@sisa142 ahoj posielajú tam mojho syna ,nejaké aktuálne info prosím?

sisa142
24. aug 2021

@janasim poslala som vám správu 🙂

tvks
28. aug 2021

@sisa142 aj ja by som poprosila nejake nove info dakujem velmi pekne

adika_pl
4. mar 2022

@tvks
@sisa142
@janasim ahoj, dievčatá. Prosím vas, nemate aktuálne info, ako tam je. Buduci týždeň tam nastupuje neter

janasim
7. mar 2022

@adika_pl veru nič neviem,nesli sme tam