Ambulancia liečby sterility, Trenčín - MUDr. Kaščák. Máte skúsenosti?

matkamatko
27. máj 2008

Ahojte kočky, nenašla som tu takú tému, tak sa chcem spýtať , či ma niekto skúsenosti s tou ambulanciu a s doktorom Kaščákom. Prípadne aký bol v tejto ambulancii postup liečby. ak tu niečo také už je, tak ma prosím nasmerujte.Dakujem všetkým zapojeným snažilkám, tehulkám a maminkám.... 😉

macik45
24. jan 2009

matkamatko diky za informacie o prestahovani ambulancie, bola by som sa zbytocne prehnala do nemocnice. Chcem sa este spytat ake tam maju ordinacne hodiny take ake aj mali v nemocnici, len urcite dni, alebo nejake iné?

lenuska11
24. jan 2009

Jer to naozaj blbe, keby ma sestricka aspon na to upozornila, s manzelom sme boli trosku sklamani. Ten druhy nam navrhol IUI alebo laparoskopiu, takze sme v stadiu rozhodovania, ale napr. nam voec nepovedal, ze uspesnost IUI je len 10-15% 😒

matkamatko
autor
25. jan 2009

macik antisterilnú ambulanciu majú pondelok, utorok a piatok od 8.00 do 16.00 ale ja som napr. objednaná na sono aj v stredu, to ako sa dohodneš s dr. a on tam pride.

lenuska odporúčam laparku, lebo ak mas nepriechodné vajcovody tak mas IUI zbytočné a je tam fakt malé % uspešnosti.

matkamatko
autor
25. jan 2009

inak kočky dr. Kaščák ževraj od februara odchádza do pracovať do Prahy ☹ 😒 😠

macik45
25. jan 2009

To by bola škoda, keby odišiel pracovať do Prahy, dufam že namiesto neho príde nejaký odborník čo sa tomu rozumie.

vlocka25
25. jan 2009

Ahojte,
ja som bola min.týždeň v ambulancii u Hlaváčika, ale inak chodím ku Kaščákovi. Išla som na sono, nič mi k tomu nepovedal, iba choďte na tú a tú odb.ambulanciu a keď budete v poriadku tak príďte sem, išla som odtiaľ poriadne sklamaná. Kačšák má úplne iný prístup, toho by som sa popýtala na ktorej amb,ma dajú čo najrýchlejšie dokopy a pod. Nabudúce sa objednám iba ku Kaščákovi! Inak mňa sestrička upozornila, že v ten deň Kaščák nerobí, ale nechcela som zase mesiac čakať kvoli tomu sonu lebo mi ho robili na 13DC. Nabudúce radšej počkam...

lenuska11
25. jan 2009

Matkamatko ja sa mola vazne operacie criev a tak mi Hlavacik otvorene povedal, ze laparka je riziko- v mojom pripada, takze preto to rozhodovanie ☹

Ale ak nepojde to IUI, tak tak ci tak musim ist na laparku a este som aj epilepticka, tak hned narkoza.....No neviem, stale o tom uvazujem 😒

Vlocka vobac sa netrap, na mna zase Kascak nemal minule vobec cas, isla som posledna, bolo tesne pred sviatkami, ale sa spraval citlivo, to by som mu krivdila....Len ma zabudol pripravit na to, co bude po druhom spermioograme

moncika15
25. jan 2009

ahoj, to mas pravdu ze je citlivy. lebo nam minuly tyzden oznami ze nam pomoze asi len umele oplodnenie a ked videl ze sa mi tlacia slzy zacal volit jemnejsie slova. aj ked nepomohli a odxadzala som zo zaxvatom placu 😔
co nasleduje po 2. zlom spg? bojim sa toho ☹

matkamatko
autor
26. jan 2009

ahojte

lenuška tak to teda neviem čo je v tvojom prípade lepšie 😒 ale aj tak ti držím palce aby ti IUI vyšlo, my ideme tento týžden na druhe, tak uvidíme.

baby ten prístup -to je tak zažila som super Kaščáka, ktorý si ku mne sadol na posteli v nemocke a všetko pekne vysvetlil, ale zažila som ho aj uplne mimo a vobec sa mi nevenoval, a takisto zažila som aj neprijemného Hlaváčika ale aj veľmi ochotného a ustretového, a naučila som sa že každého dr.sa musím pýtať aby som sa niečo dozvedela a ja sa už pýtam aj sestričky a je mi jedno čo si o mne myslia.

ale to že Kaščák odchádza by malo byť na 100 %

vločka mne tak hovorila sestrička mesiace že Kaščák tam nie je a kedze on mi po laparke kazal aby som sa hlasila len u neho tak som bola za nim v nemocke ale tam nemal na mna čas a poriadne ani nevedel kto som, a ani to že mi robil laparku. oni toho majú veľa.

všetkým pekný den

macik45
26. jan 2009

lenuska, ani ja neviem čo by som na Tvojom mieste urobila a priechodnosť vaječníkov HSG ambulantne Ti nenavrhovali? Ja by som asi najskôr to skúsila.

akatka
26. jan 2009

Ahojte kocky, tak ja mam tiez rozne skusenosti s Kascakom, ale verim tomu, ze vacsinou je skratka mimo. Tym, ze je dobry, chodi k nemu vela zien a je jasne, ze si nemoze pamatat kazdu z nas. Ja som musela aj jemu kazdy jeden krat vsetko opakovat, ale nevadilo mi to. Radsej som opakovala ako by som stala ako blb 🙂 . V piatok idem na vysetrenie a tam mi povedia, ze ci a kedy urobia laparku. Bojim sa, ale tak snad vsetko dobre dopadne. Este to aj tak nie je iste... Ked bude, tak sa vam tu ozvem, ci nepojde niektora z vas na laparku 😅

Zatial ahojte

macik45
27. jan 2009

Ja som dnes volala sestričke, že sa chcem objednať ku Kaščákovi a ona mi povedala, že ordinuje iba utorky, takže ma objednala až o 2 týždne v utorok.

akatka
28. jan 2009

macik: tak to je zvlastne, lebo ja som volala v pondelok a vravela som jej, ze mozem aj v utorok a ona mi povedala, ze ich ordinacia je len v pondelok a utorok. Ale asi ma chcela objednat vyslovene k Hlavacikovi, lebo som jej spomenula, ze s nim som sa bavila o laparke... v piatok dam vediet, ze ako sme sa dohodli 😉

lenuska11
30. jan 2009

macik, nenavrhoval ☹ , tak neviem......Spomenul to len tak medzi recou, ale vyslovene povedal len toto.Moj muz ma nahovara stale na to IUI, ze vraj sa o mna boji- je vacsi bojko ako ja, ale prezil moje operacie, tak to chapem 😉 .

Matkamatko davali ti aj hormony?

lenuska11
1. feb 2009

Akoj akatka,ako si dopadla v piatok?

moncika15
1. feb 2009

ahojte zajtra idem na krv. neviete kto ordinuje? xcem sa nieco spytat kascaka 😕

moncika15
2. feb 2009

tak som boal na tej krvy a bol tam dr. kascak aj ked na priepustke mam razitko od dr.hlavacika,ktory mal aj ordinovat...zvlastne to tam maju zariadene 😅

akatka
2. feb 2009

Leni, mne tiez Hlavacik navrhol IUI, ale aj laparku. Rozhodla som sa pre laparku, lebo zasa ma chcel krmit Clostylom a ten na mna divne vplyval. Takze nech sa pozru zvnutra a potom si necham zatazit pecen liekmi. 😀 Ale bol mily, vsetko mi pekne vysvetlil.

lenuska11
4. feb 2009

No naozaj velmi zvlastne 😉 Ja idem v piatok na pol jednu, prisla mrcha, tak uvidime.....Rozhodli sme sa pre IUI 😒 Takze uvidim 😉

lenuska11
7. feb 2009

no takze mam to zratane 😉 Buducu nedelu ma caka sono a v pondelok asi IUI

moncika15
7. feb 2009

drzim palce, lenuska 🙂

akatka
8. feb 2009

Lenuska, drzim palceky nech to vyjde... veelmi
potom daj vediet, ako to dopadlo 😉
papa

lenuska11
8. feb 2009

dakujem 🙂 Uz nech je to za mnou. Dokonca mi povedal, ze ho mrzi, ze na mna minule vybalil take negativne informacie a ze sa nemam bat, asi videl, ze mi nie je vsetko jedno 😀

bublinka11
9. feb 2009

Ahojte kocky...tak aj ja sa k vam pridavam, dnes ma moja Dr. poslala do tejto ambulancie, lebo mi porobila vsetky vysetrenia a som uplne O.K....a napriek tomu sa nedari...takze sa tam zajtra idem pozriet. Asi sa treba dopredu objednat, ale ja sa tam asi radsej prejdem 🙂

akatka
9. feb 2009

ahoj bublinka, urcite sa objednaj... je to jedno ci osobne alebo telefonicky si myslim. Sestricka je velmi mila, tak potom daj vediet, ako si sa vybavila. Asi tam bude Dr. Kascak... papa

lenuska11
9. feb 2009

Drzim palce, daj vediet ako si dopadla 🙂 Ako sa mas Akatka? 🙂

akatka
9. feb 2009

leni, v celku fajn... len mam divne stavy, raz sa tesim, ze sa snad pride na to, kde je problem a potom sa zasa bojim... 🙄
a ty ako? si pripravena na IUI? kto ti to bude robit? Kascak?

bublinka11
10. feb 2009

Dnes som tam bola, len su tam az poobede, tak idem volat, snad budem moct ist ku Kascakovi 🙂

lenuska11
13. feb 2009

Nie ten druhy ale kaslem na to, nebudem cakat na Kascaka, ked som sa pytala, ze mam doporucenie k nemu , povedal ze oni su dvaja v jednom 😉 Aj ja mam z casu na cas podobne stavy 😒

moncika15
13. feb 2009

ahojte babenky moje,
tak som tu a podavam vam infosky...
spg sa o malinko zlepsil,spermijky boli pohyblivejsie ale aj tak je to na umele. najprv skusime IUI.zacinam na 12DC folikulometriou a injekciou a 14DC mame inseminaciu. mam zmiesane pocity aj sa tesim lebo dufam ale zaroven sa strasne bojim ze to nevyjde 😔

drahemu spravia este nejake hormony a pojde na urologycke vysetrenie. potom sa uvidi co dalej.

celkom dobre som to tam zvladla...aj sme sa nasmiali 🙂