Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

melmel78
22. nov 2021

@mischel123 ahoj ja som mala zazmluvneneho iného dr , ale pokiaľ k dr nechodíš do poradne doteraz a chceš, aby ťa odrodil, tak normálne pôjdeš do poradne na Antolskej, pozrieš kde ordinuje a počkáš si na neho. S ním sa už priamo dohodneš a ostávaš u neho v poradni až do pôrodu. Zoznam vecí do pôrodnice som si našla na internete, nikto nedal. Ale možno sa niečo zmenilo, popýtaj sa. Ja som rodila 2 roky dozadu tam. Tiež som mala plánovanú sekciu ale skončilo to prirodzeným pôrodom. Ak chceš radu, čo si vziať tak čo má napadá: plienky pre bábo, vlhčené utierky na ritku, oblečenie pre bábo a aj také v čom pojde domov, vložky pre teba, pôrodné nohavičky aspoň 3ks, sudokrem na zadoček. Možno ma ešte niečo napadne ne

99ferky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre