Augustové mamičky 2011

kalman
24. nov 2010

Ahojte nastávajúce augustové mamičky. Mne vychádza termín na 2.augusta 😀
Trochu sa obávam priebehu tehu, ani s cérkou som nemala lahký priebeh tehu, a pred troma mesiacmi sam mala potrat ☹
snažím sa myslieť pozitívne a dúfať že bude všetko ok 😀

katarina6
31. okt 2013

@krhlicka 😀DDD prsiplavku??? 😀DD to je dobre!!!!

ak na balkon - tak ist s mobilom, ale aj klucami od bytu, aby susedia ta mohli vyslobodit.... alebo nechat otvorene okno co je vedla balkon. dveri, aby sa cez to dalo otvorit... ale teda bez sietky! :-/

1katkas
31. okt 2013

@katarina6 do buducna budes vediet.. aj ja viem par cisel naspamat, ale ktovie ci v takej situacii by ma vobec napadli 🙂 takze bez mobilu ani na krok

barusk
7. feb 2014

Ahojte dievcata. Nejako to tu mrzne a vravím si, ze tu hodím rýchly update, ako sa mavame s našou bambulou 🙂 nasa herečka ma uz 2 a pol rocka a uz je z nej škôlkara od decembra 🙂 chodíme zatial iba 2x do tyzdna, ale velmi sa jej paci a od septembra ideme full on 🙂 čakáte niektorá druhé bábätko, alebo uz ste aj mali? My sa uz pomaly chystáme rodiť a nevieme sa dočkať nasho druhého chrusta 🙂

1katkas
10. feb 2014

@barusk ahoj ja uz mam skoro 5mesiacov aj druhe 🙂 do skolky som syna nedala lebo by sa mi nechcelo ho tam nosit

emily3
11. feb 2014

@barusk jeeej to je skvele, 😉 moja najmladsia nechodi do skolky, ale chodi so mnou do detskeho klubika, dva krat do tyzdna..teda ak je zdrava. a dalsie babatko necakam. myslim ze my sme uz spnili pocet 😉 jedine keby sa pritrafil bonus2 😀
@1katkas jeej gratulujem ku babatku. 😉

1katkas
12. feb 2014

@emily3 dakujem🙂 ja mam len dve, kedysi som chcela mat 4 deti no to uz nebude, kedze mam 2 cisarske tak mozno o niekolko rokov este budem mat jedno

monika813
13. feb 2014

@sonika1901 dakujem pekne

livka299
13. feb 2014

@emily3 Ahoj, to sú všetky tvoje? Super si krásna mamina, verím tomu že ľudia na ulici tiež nechcú veriť. Mne niekedy len tri :D aj to ešte nikto nevie ale chcem 4.té 🙂

emily3
14. feb 2014

@livka299 ano, vsetky su nase ;) uz sa s mm smejeme, ze ho nemozem ani podviest, lebo to by bolo jasne ze to nie je " nase" dieta...su jak vajce k vajcu, aj ked kazdy ma nieco ine. a nechdu mi verit ze vsetky su nase a s jednym muzom. 😉

livka299
14. feb 2014

@emily3 Tak ty sa musíš doma riadne obracať 🙂 Ja neviem mne asi trochu šibká, ale ešte chceme jedno 😕 😅 jasné že to by som ostala na materskej, lebo teraz pracujem vlastne od pol roka najmladšej...
Inak ja mám staršie dve od predchádzajúceho partnera, ale aj tak sa podobajú ako vajce vajcu hihihi dokonca najmladsia je ľaváčka /čo bol môj ex/ niekedy mám blbý pocit xixi
A všetci traja sú svetlohnedovlasý s modrými očami. Ja mám zelené a obaja otcovia majú hnedé oči takže tak genetika u nás :D

emily3
14. feb 2014

@livka299 my sme obaja pravaci a tri deti mame lavakov 😅 , obracat, no to hej, ale starsi uz pomozu ( niekedy) skor mi vadi, ze su stale niekto chory a ja s nimi musim trcat doma. to ma nebavi a behat s nimi po roznych lekaroch a vysetreniach...a rozmyslat ci naouzaj to co povedali je aj pravda....a pod. mozem si ist robit doktorat zo vsetkych lekarskych odborov.

livka299
14. feb 2014

Tak to áno, to aj ja poznám 🙂 hlavne ráno pred škôlkou a školou 🙂 Tak to hej jeden príde domov nakazený, to je kolotoč, poznám to 🙂 Hlavne tí menší.....no to je dosť ľavákov .....

bejka82
6. mar 2014

Ahojte🙂 tak po dlhoooom case som sem zase nakukla a az ma prijemby pocit zalial🙂🙂🙂🙂 ja som tuto skupinu zboznovala🙂🙂🙂🙂🙂 bola perfektna🙂🙂🙂🙂
Nasa herecka ma uz vs. Zubky, sme bez plienky, no ale dudky sa adi nezbavime nikdy.....🙂 do skolky chodi len doobedu ale s prestavkami pretoze tam vzdy nieco chiti :(
Zatial tak narychlo lebo yz musim ust tak vecer popisem a hodim foto 🙂🙂 a ozaj v oktobri cakame druhe 🙂

25daniela
6. mar 2014

Jej, skoda ze som o tejto skupine nevedela skor 🙂
Moja mala byt povodne septembrova, ale sa vypytala skor a mame 31. augusta.
Ako dobre este niekomu ze este chce a moze dalsie 🙂 ja uz som na to stara a moja je tretia, takze pocet naplneny 😀

katka121
18. mar 2014

@bejka82 gratulujem k tehu, moja tiež školkarka, bez plienky ale tie dudky.... tiež sa ich nevieme zbaviť..... ráno ich dá do misky v skrinke v skole a celu skolu ich nemá ale potom dome ..... ani krok....

bejka82
18. mar 2014

@katka121 no tie dudy budu asi do dospelosti🙂🙂🙂🙂 som to skusala ze to da potom babatku ale odpisala ma ze mu pojde kuput novu malinku dudku...🙂🙂🙂🙂
Neprihodila som este fotky lebo som bola s malou v nemocnici a este behame po dr, tak nestiham :( ale najdem si cas 🙂

gabika84
22. okt 2017

@vanilashot @krhlicka @1katkas @dadulajda @katarina6 Ahojte zienky, neviem, ci sa tu vobec este niektora z vas nachadza.. Pisem dalsi update po x rokoch. Nas novy tato zistil, ake sme s Bellou uzasne a ze lepsie baby uz nenajde, tak si nas nechal 😃 za rok pribudol novy byt, dva prstienky, svadba, brusko a pre Izabelku bratcek Lukasko 😊 vsetko sme to stihli 😃 budem rada, ak sa ozvete ak vy, ako sa vam dari..

1katkas
23. okt 2017

@gabika84 ja pooznacujem v sUkromnej diskusii a napisem vecer 🙂

1katkas
23. okt 2017

@gabika84 sukromne diskusie zrusili..skoda..
velmi krasna fotka, super spravy som rada, ze sa dari

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre