♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
23. mar 2011

@vladka84 boze ja som taka brzda,to ten nedostatok spanku 😒 pises ze nemusis odsavat a ja ti pisem odsavaj 😀

akika722
23. mar 2011

@memory97 ale tie fotky 😢 😢 😢
čo mojko?madlo???na nete je za 15-16eur,tak trošku menej 😅 sa mi to vidí za kusok latky moooooc ☹

vladka84
23. mar 2011

@katulkaaaaaa 😀 morsku sol davam a neodsavam, lebo to vyteka, akurat je z toho nervozna, ze jej to utieram, ale ked ona si to prstami rozotiera po celej tvari, no ako ciganca 😀

mirmaj
23. mar 2011

ahojte, kedysi ste tu spomínali dlhe nepocukrované piškoty, kde ich kupujete? ja som všade videla len pocukrované 😠
@akika722 a prečo už nie si spokojná s kočíkom? aký iný by si chcela?
@katulkaaaaaa obdivujem aká si naštartovaná na cvičenie, ja potom ako som bola chorá som necvičila a teraz sa neviem späť do toho nakopnúť 😒
@evanns tak to by naozaj vyzeralo komicky na porade 😀 😀 😀

akika722
23. mar 2011

@mirmaj neviem 😅 zmena? aj "velky" sa snažim predať a mala som ho pol roka len 😅
@katulkaaaaaa ako ti to ide s tym chudnutim??? 😕

mirmaj
23. mar 2011

@akika722 aj ja by som uvítala nejaký s preklápacou rúčkou lebo tamarka sa hrozne jeduje ked jej svieti slniečko do očí 😒

memory97
23. mar 2011

@akika722 no pekne, si to mala hned 2x🙂 maly mi akurat zaspinkal, tak pojdem do sprchy, lebo o chvilku pojdeme na masaze, nech nevyzeram ako neupravena mamina🙂

@alure ja mam trpezlivosti dost, som zvedava kto prvy rezignuje, ale ja to isto nebudem🙂heheh

@akika722 ma zas problemiky v skole, alebo to suvisi s hlavickou,co si buchol? Ja by som pre istotu isla k lekarke, nech vas niekam posle, moze mat aj lahky otras mozgu. neviem, ci vracia z musli jogurtov, ale tusim vracanie je priznak pri otrase mozgu, nechcem ta strasit, to ma teraz napadlo,ked si pisala, ze vracal...

@21 ahoj moja, uz lepsie migreny, ci horsie? skusala si kavu s citronom, nepomohlo ani to? Teraz ma napadlo, ze znama tiez trpela na silne migreny a nakoniec nasli nieco v crevach,jej nejako nespravne fungovali ci co, ale neviem, co to presne bolo, nechcem robit paniku.

@seagull2404 jaj, tak skus tie z bio obchodu. Maju kukuricne, pohankove, ryzove bio kase. Su chutne a ja tam pridavam aj trosicku masielka pre chut. Mysim, ze pohanku mozu az od 8mesiaca. Sem-tam dam ochutnat aj malemu a chutila mu kukuricna, ale ja ich robievam pre seba z normalneho mlieka, skusim dojcenske, aspon minieme tie, co su otvorene🙂heheh

adal
23. mar 2011

@memory97 ďakujem za odpovede 🙂 Tak boli sme včera v poradi, Tobi váži 7330 g, nie je to veľa ale ani málo, dr. bola spokojná ale keďže sme neboli na gastro a reflux nie je potvrdený 😔 tak mi nechcela predpísať AR mlieko ☹ Tak som si ho kúpila, Tobiaskovi som poobede z neho spravila a teda zďaleka toľko negrckal, ani teraz ráno 🙂 dúfam že moja radosť nie je predčasná 😉

katulkaaaaaa
23. mar 2011

@akika722 moja vaha stoji ale centimetre idu pomalicky dole,vcera som sa pridala do sukromky tak sa tesiiim 😵 zistila som ze som jedla hrozne malo 😒 preto som nic nechudla,tak som navysila na 7000kj a uvidime,cvicim kazde rano zostavu na spevnenie a cca 10minut orbitrek
@mirmaj aj vdaka tebe som sa nastartovala 😵

akika722
23. mar 2011

@mirmaj aj moj 😅
@memory97 moja v školke všetko ok..on sa naschval vie "napnuť na zvracanie" to mi robi od roka...aj ked vidí mäso tak to robí...nebojim sa lebo mam doma zachranara 😅 tak priznaky pozna 😅 a bol pri tom a v noci ho chodil pozerať
@katulkaaaaaa do akej sukromky?

kvietok121
23. mar 2011

ahojte ale ste toho napisali
@veve10 aj ja tak nijako priblizne davamtoho maska, nevazim, ale mam take nieco narezane a mam v mraznicke naukladane, aspon mas s kym pokecat ked je taky urecneny
@evanns iny rezimcek, krasne, kedy sa mi k tomu dopracujeme 🙂, to je krasne ze to mm napisane, to ma nenapadlo, moj mm sa stale vypytuje so teraz mam sa ist hrat, alebo spat, alebo idem papat
@akika722 dufam ze patko je ok , ako sa byva? kedy budu foto?
@danulka3 my este kasu nedavame a neviem ci zacat, my mame obedik okolo 12.30 a doobeda pred prechadzkou ovocicko a ostatne je pocas dna stale mliecko 🙂
@hajatanufus to je skvele ze tolko ste pribrali, jasne mas pravdu s tym priberanim a MM, inac ked sme boli naposledy tak sme pribrali 690g za mesiac a dr mi povedala mamicka to ste az tolko pribrali, teraz sa uz pribera len 300-400g a aj menej staci ( a to som ho dovtedy len kojila )
@hajatanufus @danulka3 cim neskor budu zubky tym lepsie
@memory97 aj my sa casto dnes budili, ale vzdy si poviem ved nie sme jedini a usmejem sa
@alure moja chcem sa ta spytat ked das jablcko alebo ovocicko hned po tom aj kojis, ja som nedavala aby ho neprehnalo, ale tiez si niekedy pyta tak neviem ci mozem hned po ovoci
@memory97 aky bio obchod pouzivas? a potom tie kase davas do mlieka co do vody?
@katulkaaaaaa
@vladka84 no aj ja som sa dnes zapotila hrozne ako pisete rychlo mali by sme vyhrat najdlhsia a najrychlejsia diskusia 🙂

seagull2404
23. mar 2011

@akika722 ooooo, tak to ja stale chodim zo zoznamom, niekedy aj tak, ze zoznam necham v kuchyni na stole 😀 😀
@katulkaaaaaa mne tiez dr. najprv neodporucila jogurt, ale ked som jej vravela, ze nechceme mliecko, ze len 120ml 2xdenne, tak povedala, ze mozem 🙂 ja by som sa aj sama ucila, len nemam pri tamarke cas; inak ja do toho salatu davam biely jogurt 😉

akika722
23. mar 2011

@kvietok121 dufam že je moja 😉 že to nebolo take strašne ako sa zdalo...

cez víííkend 😉

vladka84
23. mar 2011

@mirmaj aj ja by som chcela kocik s preklapacou ruckou, lebo mame takisto strasny problem so slnieckom...vcera som normalne prehadzovala kocik za jazdy... mm ma asi zabije, ked mu zahlasim, ze chcem novy 😒

akika722
23. mar 2011

@seagull2404 aj mne sa to stava 😀

seagull2404
23. mar 2011

@memory97 mala som kukuricnu a ryzovu, ale akosi nas nenadchli, len ta detska krupica chuti, tak neviem, ja som rada, ze papa ako papa 😅
@kvietok121 by som aj zasla kupit to kura, ale akosi nestiham dnes ist do centra 😢

memory97
23. mar 2011

@akika722 ja viem moja, fotky su hrozne a hlavne, ked trpia deticky...

@mirmaj ja som tie piskoty tiez nenasla v obchodoch, ale robila som tak, ze som ohryzla malemu cukor a piskotik som mu dala do rucky, no u nas teraz frcia kukuricne chrumky🙂

@akika722 pozriem ci to nebude nejaka maminka predavat, tak do 10eur moze byt za madlo?

@adal ja som neodisla z ordinacie pokial mi nedala listok na gastro, aj to zabudla a sme nakoniec boli bez listka a len dodatocne ho donesiem. Pytaj sa na sono bruska a stazuj sa ako velmi grcka,musi ta poslat. Neviem, ci kojis, my sme na umelom mliecku a vazime o cca 2 kg viac, ale ja som sa nedala odbit. Toto mliecko ti moze predpisat dr., iba ak pojdes na gastro a dr. to odporuci. Stoji to o polovicu menej a mozu to predpisovat iba do 10mesiaca. Uvidis ako bude nam tiez robilo zo zaciatku dobre, potom sa to troska zhorsilo a potom sa to dalo uz do poriadku, len musis vydrzat. keby sa dalo, tak ja grckam za maleho, nech len jemu je dobre 😉

kvietok121
23. mar 2011

@seagull2404 to ti verim ak chces dam ti cislo a ked treba tam zavolat a objdenat a oni ti povedia kedy je 🙂

seagull2404
23. mar 2011

@kvietok121 jej, to by bolo super

akika722
23. mar 2011

tak zopar z prerabky 😅 nie je to dokončene+foto s babkou v praci+foto s maminou 😅 nesmiať sa,ja zato nemožem 😀

akika722
23. mar 2011

@memory97 jasnéééééééééééééééééééééééééé dakujéééééééééééééém 😉 tak do 13e 😉

memory97
23. mar 2011

@akika722 to je teda ten Patko vymyselnik🙂 tak to by ma nenapadlo vracat len tak, ved to je horor, mne staci, ze ma napinalo na vracanie pocas tehu...

@kvietok121 zatial som mu este nedavala. www.zdravickotn.sk to mam najblizsie od domu. Neskusala som mu este dat, iba ochutnal, ked som ich ja jedla. Najskor ochutna mama a potom maly. Ale tie kase sa daju robit s vodou, alebo s mliekom a kedze nemoze este kravske, tak budem mu robit s dojceneckym, ale musime najskor spotrebovat hami kase, co mame v zasobe.

@seagull2404 tak to je potom super, maly tiez nezje vsetko, ale v priemere mu chuti vsetko.

Babulky utekam, ideme na masaz a ja este v pyzame nic nenachystane, maly spinka, to bude zas rychlost 🙂

kvietok121
23. mar 2011

@seagull2404 takze ciselko 0415643755
@akika722 supis uz sa neviem dockat vsetkych fotiek a ukonceneho stavu 🙂

katulkaaaaaa
23. mar 2011

@akika722 do sukromky kde si aj ti aj mirmaj,priberanie po porode 😉
a na com sme sa akoze mali zasmiat???vyzeras super ja neviem co ti furt riesis 😝
a mate to ta krasne,pridem na kavu 😝

alure
23. mar 2011

@akika722 moje zlatíčko ☹
@katulkaaaaaa 😉 ďakujem a večera bola super ..som sa síce napráskala do sýtosti (ale to bolo po našom meraní a vážení ) 😀 😀 😀
@vladka84 to raz dva dorastie moja neboj 😉 a budem čakať na foto 😎
@memory97 tak to som zvedavá aj ja..teraz budem miesto SLOVENSKO DO TOHO !!! povzbudzovať teba 😉
@kvietok121 keď on si proste pýta a ja to neriešim..zatiaľ nemám pocit že by mu to robilo nejak zle 😉

akika722
23. mar 2011

@memory97 on to naschval robi kym sa nezgrca 🙄

akika722
23. mar 2011

@katulkaaaaaa čosííííííííííííííííí jéééééééééééééj 😀
@katulkaaaaaa noooo..kuk moju vahu a padneš na zadok ☹

alure
23. mar 2011

@kvietok121 pýtala som sa ohľadom pitia popri kojení a tu je ich odpoveď 🙂
voda_drobcek @alure Myslím si, že materské mlieko je pre Vaše dieťa postačujúce, treba však neskôr ponúkať vodičku, aby sa dieťatko naučilo piť dojčenskú vodu, veľmi trpezlivo, ale na silu určite nie.
Síce ty ponúkaš Matejkovi vodičku,však? ja som skúšala ale nechce 😒

alure
23. mar 2011

@akika722 ty cica a máte vy doma zrkadlo??? že jaká kočica a furt sa sťažuje 😉 Bude to vyzerať v novom krásne 🙂
idem sa aj ja chystať o hodinku vyrážam do PK ...

seagull2404
23. mar 2011

@kvietok121 dakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre