♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
27. mar 2011

@danulienka35 to je až do čierna že?či len tmava fotka? 😕

danulienka35
27. mar 2011

@akika722 uplne tmavo modra mojko aky su krasnucky co to ma Semi v rucicke?

akika722
27. mar 2011

@danulienka35 chrumku 😀

slubene foto..teraz nafotene 😅 ale chybaju garniže,zaclonky,..obyvačka+mini spalna ktoru zase obsadil Paťko..zajtra lepšie foto bude 😅

danulienka35
27. mar 2011

@akika722 wow no neco prekrasne moja sikulka si 😉

kahlan1
27. mar 2011

@kvietok121 za mesiac? od 200 do 400 gr? tak sme na spodnej hranici a kolkokrát davas kasicku? a kolko ti jej spapa? musim ju nejak naucit na pucenie ale este nemame ani jeden zub a ona neprezuva vsetko asi hned posuva dozadu a potom jej zabieha

@danulienka35 super kocik mas, vezmem jedno kilo ak date 🙂 ale ved uz nepribera tak rychlo no nie?

kahlan1
27. mar 2011

@akika722 krásne zariadené?

akika722
27. mar 2011

@danulienka35 dík mojko.no ja eéé..ja som to len nafotila 😀 ale ešte chybaju nejake veci tam 😒

akika722
27. mar 2011

@kahlan1 dííík..nafotim cez deň,vyzera to inač 😅

danulienka35
27. mar 2011

@kahlan1 dakujem mojko mam ho na konikovi predavame ho lebo nasa sa nezmesti ani do sportoveho kupila som tiez ojetinu ako liba 😀 a tam ma miesta o trosinku viac nasa pribera stale ale nepapa bohvie co ona je mlieckova nam nestaci na tyden velky nutrilon mame ho na 3 dni ☹

danulienka35
27. mar 2011

@akika722 ale vyzera to uzasne pekne a spalna mojko uplne staci ved tam chodis len spinkat no teda Pati nie? 😀

kahlan1
27. mar 2011

@danulienka35 my zasa mliekovy vobec nie sme :(
ja som tie kupila sportovy 🙂 mala je v nom podarena, ked sme niekde von tak v jednom kuse len keca 🙂

akika722
27. mar 2011

@danulienka35 moja,ja som v nej ešte nespala 😅 fakt..stale sa tam on nasačkuje 😅 ..no..stači..a okolo zarubne mame vstavanu skrinu..tak aj uložny priestor tam je 😉

kvietok121
27. mar 2011

@kahlan1 moja my praveze nedavame ziadne kase a tolko priberame preto dr povedala ze ziadne kase, ze to uz nevie kolko by sme priberali 🙂 inac moja to neber ze je spodna hranica, to je len spodna hranica podla ich blbych tabuliek ale tak ako povie nasa dr staci ze priberaju je jedno kolko 🙂

kvietok121
27. mar 2011

@danulienka35 za mesiac 4 tyzdne 720g

memory97
27. mar 2011

@jankasramka s nami neporovnavaj, lebo my dohaname snad vsetko, co sme zameskali, ale nam na vahe pridavaju kase🙂 a tiez uz sa mi zda, ze vaha uz tak rychlo nejde hore a v podstate je velku cast na mliecku, prikrmy spapa, ale nie vela, tak max. 100g. A my zas sa iba pretacame, teraz zacal chodit do zadu a az tak velmi sa mu hybat nechce, zato Mateo tej energie vyda podstatne viac 😉 Ta ryba v hotovom prikrme je tuniak, skus a uvidis, ale hlavne pozor na kosti 😉 a pstruh ich ma dost...

@alure blahozelame k dalsiemu mesiaciku🙂

@kahlan1 blahozelame k meninkam🙂

Aspon nejako ochutime jedalnicek nasim milacikom 😉 Inac bola sranda s malym, sme boli pozerat autosedacku. Dali sme maleho do sedacky od concord - sedel ako muska, dali sme ho do kiddy - hrozitansky plac a ked si sadol do romer duo, tak bol neuveritelne spokojny 😀 to nase dieta si vie teda vybrat 😀 😀 😀 😀

kahlan1
27. mar 2011

@memory97 vdaka 🙂 no vidis usetri vam robotu sam si vyberie - zlatucky
@kvietok121 no len sa mi zda ze by sme mohli mat viac kil - ale tak co s nou betarkou 🙂

danulienka35
27. mar 2011

@akika722 to uplne staci na spinkanie 😉
@kahlan1 no vidis daj foto ked mas 😀

danulienka35
27. mar 2011

@kvietok121 no mi za mesiac sme mali 1280

seagull2404
27. mar 2011

@kvietok121 ti poviem ☹ normalne to mam stale pred ocami

kahlan1
27. mar 2011

danulienka35 tu je 🙂

kvietok121
27. mar 2011

@danulienka35 moja ale my sme len MM a zacali sme trochu s prikrmami, a na aciatku sme ledva pribrali a teraz sa nejak rozbehol tak sa dr smeje, ze aby to postupne stale nestupalo, ze uz moze a menej priberat
@seagull2404 😠
@kahlan1 moja ved jej nic nechyba

kahlan1
27. mar 2011

@kvietok121 😀 ja ju volam ze to je moj chudarik 😀

kvietok121
27. mar 2011

@kahlan1 ved nie je vobec chuda, moja ved je krasna akurat

jankasramka
27. mar 2011

@danulienka35 jedno kilecko anetke jedno mateovi a vsetci traja budu idealne tabulkovi 😀 😀 😀

@memory97 hahahahahaha, ja som blb, tunak ma nenapadol 😅
a myslis ze mozem dat olejoveho ci radsej vlastnu stavu? no ako ta poznam tak ty si uz scitana a ja teda netusim, to som nikde necitala...

kahlan1
27. mar 2011

@jankasramka 😀 😀 😀

memory97
27. mar 2011

@kvietok121 uvidis, ked ju pridas k jablcku, to bude ina radost🙂 ani nam hruska nechutila a teraz sa neviem ojest, ked je v kombinacii s jablckom🙂

@akika722 maly smejulo, ale podoba sa na teba🙂

danulienka35
27. mar 2011

@kahlan1 jej aka je krasnucka a vyzera spokojno 😉
@kvietok121 no preto ti hovorim ze ty si uzasna mamina supr priberate mojko 😉
@jankasramka mojko aj kazdemu po 2 kila dame kludne 😉 keby sa to dalo dam hned

akika722
27. mar 2011

@kahlan1 nadherná je 😎 krasna
@memory97 jééééééééééééééééééééééj dakujéééééééééééééééééém..tučko po mamine 😀

kahlan1
27. mar 2011

@danulienka35 ona je veeelmi spokojna ked ju neotravujem s fľašou 😀 😀

kahlan1
27. mar 2011

@akika722 vdaka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre