Kočík Bugaboo Bee Plus 2010. Máte s ním takýto problém?

duplicka
2. okt 2010

ahojte maminy, mate niektora taky isty problem s tymto kociarikom?

https://www.youtube.com/watch?v=tNis-DgH9M0
maximilian
3. okt 2010

Dupli tak naprázno to robí aj mne takto rýchlo, ešte to vyskúšam v smere jazdy

andrea999
3. okt 2010

aj ja sa pridávam

duplicka
autor
3. okt 2010

super baby dakujeeem
prihodim dnes dalsie videa, len som bola von a som zabudla fon ☹

duplicka
autor
3. okt 2010

@andrea999 presne to isteee, aj s dietatkom v kociariku

duplicka
autor
3. okt 2010

ja ten kociarik chcem lebo je super,ale podla mna maju nieco zle na konstrukcii v nejakej serii

bebel
5. okt 2010

čaute, vyskúšam si to aj na iných povrchoch....ja som si to všimla zatiaľ iba na zámkovej dlažbe.

duplicka
autor
6. okt 2010

ahojte, takze bugaboo mi posiela nove predne kolieska, tak som zvedava ci mi to pomoze a dam info ci teda ano

duplicka
autor
6. okt 2010

ste videli co odpisali z bugaboo na facebook

Dear all,

Just wanted to let you know our service department is currently handling complaints of people that contacted them very carefully. We advice people that experience any problems with their Bugaboo Bee strollers to consult our service department (service@bugaboo.com) on the matter.

We recently found out that there seem to be a few Bugaboo Bee+ strollers in the market with shimmying problems. Shimmying can only occur at the swivel wheels, which are positioned at the front of a Bee+ stroller.

Shimmying is an effect which can occur on swivel wheels in general. There are several influences which can cause a swivel wheel to shimmy. When shimmy occurs keep in mind that this is NOT a safety issue.

However we do try to help everyone that experiences these problems of course. We will update you as soon as we have more general information on the matter.

Kind regards,

Bugaboo HQ Communications

minius
6. okt 2010

no klop klop klop my ho mame par mesiacov a nevieme si Bee 2010 vynachvalit. Zatial ziadne problem s kolesami

zajo79
6. okt 2010

@duplicka tak dufam ze to uz bude poriesene. 😔 ved je to super kocik, a aby to taka "prkotina" kazila... 😠

duplicka
autor
6. okt 2010

tak verim,ze po vymene budem uz aj ja patrit medzi spokojne zakaznicky 😉

osma
6. okt 2010

Tak ja mam stejny problem, dela mi to kdyz jedu rychle na hladkych povrchach.

Duplicka: kde jsi to reklamovala, ze to poslali nova kolecka? A napis, zda to pomohlo.

Me se teda dokonce i vykloktala posledni poloha zad, kdyz je vysunu na co nejdelsi delku, tak to za chvili zase spadne zpatky. :( Chtela jsem reklamovat, jenze si nedovedu predstavit ze bych byla mesic bez kocaru, jinak jezdi uzasne. 🙂

duplicka
autor
6. okt 2010

@osma no priamo cez bugaboo, odporucam natocit telefonom, nahodit na youtube a poslat aj im link na to,aby videli co s tym mas a to iste by som urobila aj s tou vysuvacou castou a to som teda prekvapena, ze dalsi problem. ja som kupila v holandsku a ked som preverovala ,ze ci su pripady u vas tak mi odpisali,ze nemaju a ze to nie je vada kociarika a kadejake kvaky, tak som rada,ze som ho kupila z inade a nie od vas. sice som si vymenila zopar mailov s bugboo,ale snad vymena pomoze a bude to ok
a este ak mas facebook tak je tema bee plus tak prihod video aj tam a nejaky popis,ze mas problem, bugaboo to na fb sleduje a kde tu komunikuje s klientmi 😉

osma
7. okt 2010

@duplicka koukala jsem na oba linky youtube výše uvedené, zajímavé je, že mě to dělá přesně stejné kolo, když vezu kočár tak pravé. Druhé je ok. Nebo je to jen náhoda? Dělaly ti to obě kola?
Opěrku zad bohužel nenatočím, protože to klesá postupně, nesjede to hned, ale když v kočáru dcera sedí a asi jak se hýbe. Občas jí vždycky vysunu nahoru.
Já kočár koupila nababyparku na černém mostě, tam jsi psala? Ani mě to nepřekvapuje, že se s tím nrchtějí zaobírat. 🙂
Já se taky zkusím obrátit rovnou na Bugaboo.
Kde je, prosím, ta skupina na facebooku? Facebook téměř nepoužívám, tak jsem trochu mimo.🙂

duplicka
autor
7. okt 2010

@osma mne to robili obidve predne kolesa, cize ked to tebe robi jedno,tak asi fakt bude nieco v kolesach 😒 ,joj verim,ze to uz bude ok,ked budem mat druhe 😒

no jednoznacne rovno napis do bugaboo, ja som si pisala s babyparkom,ale neviem teraz presne s ktorym,ale pravdupovediac si myslim,ze uz takychto reklamacii mali az az a podla mna len tak zakaznicky odbiju,ze je to ok atd atd. ja som to nechcela u nich reklamovat,len zistit ci uz sa s tym stretli a tusim andrea si s nimi pisala

bugaboo bee plus only troubles, je tem an facebooku, ani ja ho nepouzivam a pravdupovediac som si ho teraz po rokoch obnovila len koli tomuto problemu,aby som videla ci este niekto toto riesi.

duplicka
autor
15. okt 2010

nepomohlo ☹

zajo79
15. okt 2010

@duplicka ☹ ☹

duplicka
autor
15. okt 2010

@zajo79 asi tak ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ nic idem im napisat, ze to nepomohlo,tak som zvedava co ☹ ☹ odpisu

zajo79
15. okt 2010

je Vas viac co to robi???

to musia mat vadne vsetky kolecka.

zajo79
15. okt 2010

nema to koliesko neake lozisko?

duplicka
autor
15. okt 2010

@zajo79 to nie su kolieska, proste mam nove a je to to isteeeee

bebel
15. okt 2010

@duplicka som zvedavá , čo vybavíš....mne to robí ľavé koliesko, ale Bee používam tak málo, že to zatiaľ nejak neriešim. Ale nebehám s ním vôbec.

duplicka
autor
15. okt 2010

@bebel no ja potrebujem len kracat rychlejsie a uz je to hroza, nehovoriac o tom,ze ked mam maleho za ruku a popri tom kocik, tak tak vibruju,ze ho tlacim na zadnych 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

ninnaricci
15. okt 2010

@duplicka normálne som sklamaná s tebou ☹ som myslela,že nové kolieska pomôžu...
...to jedine poslať ho na reklamáciu...
...ja zatial môžem stále pretekať...som to včera testovala...klop klop klop

zajo79
15. okt 2010

@duplicka kde si ho kupovala? cele im to tam poslat... asi najlepsie. ☹ ach jo...

duplicka
autor
15. okt 2010

@zajo79 v holandsku

zajo79
15. okt 2010

videla som na youtube aj ine video, cize ich bude viacej takych....

beecko bola moja srdcovka, to co toto????

som zvedava co Ti odpisu a trvaj natom, ze im to zbalis a posles... pripadne dat dokopy viacej majiteliek bee+ co im to robi.

duplicka
autor
15. okt 2010

@zajo79 no uz som nas tuto dala viacej dokopy,tak snad nieco dosiahnem a snad bez poslania 😒

osma
19. okt 2010

@duplicka v koleckach to nebude, podle me je vykloktana cela konstrukce. Me to uz delaji obe kolecka a opravdu velmi, uz jsem nastvana, nemuzu v urcitych chvilich ani chodit rychle. A taky jezdim na zadnich. Podle mne mam vykloktanou kontrukci, konkretne ty cerne drzaky pod sedakem, kdyz by byly vic naple, delat to nebude, aspon co jsem zkousela, mozna to ale jen bylo tim, ze jsem to vic zatizila.
Ja budu v kazdem pripade reklamovat, ale asi pockam do jara, nechce se mi byt mesic bez kocaru. Uvidim dle stavu.